Много съм ядосана!!!

  • 39 306
  • 525
  •   1
Отговори
# 45
А нямаш ли някой по-здрав приятел да си поговори с тия съседи?  Mr. Green - опасявам се, че ако изпратя мъжа ми, който отговаря много добре на това описание Grinning, ще има набити.

По-добре това отколкото да има убито куче!

# 46
  • Мнения: 65
Хора, хвърлихте ме в ступор тук.
Добре де, как можеш да тръгнеш да унищожаваш нечия собственост на своя глава? Не, тук не бия на чувства. Кучето, че не е попаднало на свестни стопани, които да го възпитат, е ясно. Пояснявам просто: то е нечия собственост. Унищожаването на нечия собственост е престъпление, по-голямо от смущаването на обществения ред.
Когато бях дете, имахме един шофьор в нашия вход, който всяка сутрин си палеше камиона в 4 сутринта и го оставяше да загрява. Бръмченето продължаваше повече от 30 минути, включително и през уикенда. Какво се очакваше да направят моите родители- да отидат с по една бата и да му натрошат машината ли? Ми не, събраха се хора от входа, отидоха при него и го помолиха да го премести малко по-далече. Толкоз.
В същият период под балкона ми се събираха глутница кучета и лаеха - денем, нощем, следобяд...по всяко време и по дълго време. Лаещите кучета не са се появили последните 2-3 години, нали знаете? Говоря ви за събития отпреди повече от 20 години. Та, лаеха си песовете, лаеха си, аз се дразнех, щото на моменти наистина не можех да заспя, но не се страхувах от тях. Всъщност никога не съм се страхувала от кучета...сигурно защото майка ми не ми прехвърляше собствения си страх. И когато се оплаквах, че ми пречат, тя не насочваше целенасочено вниманието ми към този шум, а ми казваше - "Ми лаят, и те живинки, и те душа носят". И някакси оцелях, честно да ви кажа - кучетата ме харесват, с комшиите се спогаждам...
А вие...тровете ги, майки, лошо няма. После идете и разкажете на наследниците си как да се оправят с проблемите в живота - отровата, батата и да действат.

# 47
Въпрос:
Съседите ми си пускат весоко телевизора след 22 часа,другите ми съседи имат малко дете,което плача средно по 3 часа на ден.Какво да павя?

Отговор:
саламче с отрова ще ти свърши чудна работа

То като сме тръгнали така айде на всички, които ни пречат да даваме саламчета

# 48
  • София
  • Мнения: 787
Е сега някой ако пусне салам изгодно ще направи далаверата  Laughing
По темата, това със саламчето е пълна тъпотия, тормозете полицията. Може пък да направят нещо. Понякога е необходимо само да дойдат и да направят предупреждение. Успех!





# 49
  • София
  • Мнения: 15 511
А на детето му говоря говоря, обеснявам, но той се страхува Sad, случвало се е да се буди нощем и да плаче, понеже го е страх от гадния пес!
Вземи му куче. Ще свикне с него и няма да се страхува като майка си от "гадния пес"

# 50
  • Мнения: 647
На който му харесва да се примирява. Аз лично не търпя на тормоз, понякога не подбирам средствата, особено ако става въпрос за детето ми.
Както казах, мястото на кучетата не е в междублоковите пространства. Виновни са стопаните - да и щом не са взели мерки след направена им забележка, значи не им пука за собствеността им, щом на тях не им пука, на мен защо трябва да ми пука за тяхната собственост, която при това причинява тормоз на околните?  newsm78
Хората си позволяват подобно поведение, защото има такива, които ги търпят и позволяват това.  Peace
Хубаво ще е, ако съответните инстанции си мръднат пръста и решават подобни проблеми, така няма да се стига до крайни мерки.  Peace

# 51
  • Мнения: 171
Говорих с приятелка юристка, за жалба в полицията, понеже съм готова да пусна, но според нея, няма да има сериозни последици. Практиката е да ги предупредят че нарушават обшественият ред, при второ оплакване от моя страна, най - много глоба, но това не било сигурно.
А на детето му говоря говоря, обеснявам, но той се страхува Sad, случвало се е да се буди нощем и да плаче, понеже го е страх от гадния пес!
Много правилни расъждения   ....дори бих се опасявала, че ще докарам на детето си страхова невроза Rolling Eyes полицията няма да направи нищо съществено...Салам с отрова

# 52
  • Мнения: 465
Що за усещане за богоизбраност..  newsm78 Никой по никакъв начин не може да наруши спокойствието на еди кой си! А ако си го позволи - давайте му салама!

# 53
  • Мнения: 288
Що за усещане за богоизбраност..  newsm78 Никой по никакъв начин не може да наруши спокойствието на еди кой си! А ако си го позволи - давайте му салама!

Да.Аз например живея в къща,наоколо също само къщи,една до друга и навсякъде-куче,естествено.И аз имам.А щом е куче,значи лае.Да тръгна със саламите ли,за всеки двор по един. ooooh!
И за собственото ми един,че и то буди бебето ми често и толкова. Tired
Съседа ми е ловец и наскоро си позволи да стрелят с пушката си в двора,за да се радва малкия му син.И на него салам.
Комшиите ми (цигани) крещят непрекъснато-пак салам.
Не може така,осъзнайте се.Винаги има нещо да смущава тишината и съня.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 519
Страхова невроза от лай на куче, че детето дори не го вижда кучето, направо паднах  Shocked.
Ами ако живеете до метрото ще получи страхова невроза от метрото ли? А до летището ще се страхува от самолети?

Да, лаят на кучетата е неприятен - до нас има гараж, който се охранява от две кучета, които лаят денонощно, но децата ми са свикнали и изобщо не обръщат внимание. Чак пък да се страхуват, че кучетата ще се качат на н-тия етаж и ще ги изядат, направо не е за вярване. Не възпитавай страх от животните в детето си - този страх, омраза или каквото и да се получи ще се прехвърли към хората някой ден, ако продължаваш така.

# 55
  • Мнения: 796
Абе хора, вие нормални ли сте. Така ли цивилизовани хора решават проблемите си... хм затова сме на този хал - всеки взима закона в свои ръце и решава как да стане. Ако някой ми нарушава спокойствието ще намеря начин да поговоря с него. Ако не разбира от дума тогава ще се обърна към съответните институции. Как пък на мен никога не са ми откозволи на сигнал...винаги са взимали мерки.

Е разбира се, много по-  лесно е със салама ... да ви кажа честно не съм се замисляла сериозно  newsm78

Вчера в 00 часа отново имаше скандал със съседите над нас / точно по повод на шум / чудя се как не съм се сетила за салама ...

И благодаря ви за идеята...отстреща живеят ненормално семество, в което всички са истерични, но най-вече 3 годишното им хлапе. За НЕГО няма ден и нощ. Как ли ще реагират децата ви ако непрекъснато се крещи истерично, хвърлят се всякакви видове предмети и все си мисля, че някой ден ще се стигне и до убийство.

О да, вие сигурно бихте реагирали със саламче Crossing Arms ...ненормални хора

# 56
  • Мнения: 2 521
Стига с тия саламчета бе хора ooooh!Вече взех да се притеснявам и за детето си.Ми шумничко ми е милото.Освен да забраня да взема каквото и да е от съседите,че току виж-получило и то саламче Crossing Arms

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Мдаммм, като едното нищо ooooh! Няма да се оправим скоро, щом за всеки проблем разсъжденията са от сорта "институциите нищо няма да направят, давай салама". Ужас, просто ужас. И после що има агресивни хлапета, що подпалват и кормят кучета и котки, че и съученици след време. Ми това са видели бе, проблемът се решава като в джунглата. Тъй са им показали мама и тате.

# 58
  • Мнения: 647
Защо се изопачават нещата, не става въпрос за хора, а за куче! Не стига, че сме принудени да търпим всевъзможни изстъпления от страна на съседи и пр., ами сега и към кучетата да бъдем толерантни, айде няма нужда! Мястото на кучетата не е по апартаментите, кога най-после това ще бъде проумяно?! Затова наистина сме на тоя хал, готови сме всичко да понесем и изтърпим, да, явно затова си заслужаваме системния тормоз!
Голям хуманизъм демонстрирате, няма що! Седнали кучето да жалят, детето видите ли трябвало да се адаптира  #Crazy  #Crazy  #Crazy Съжалявам, но ще размажа всяко псе, ако тормози дете ми! И хич не ми пука от мнението на разни "хуманистки".  Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Кое изопачавам? Кучето не е ли ЖИВО същество? Ето по това се отличава зряло и цивилизовано от първобитно общество - по отношението към животните! Те не са предмети и не са криви за идиотските си стопани. Ама понеже не ти стиска да си търсиш правата от стопанина колко по-лесно е да посегнеш на кучето. То е някакво си куче, какво толкова?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт