Морков, каша и месце папка ФЕВРУАРЧЕ на пюре.

  • 18 059
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 83
Аз преди бях писала за нашия хемоглобин(103).
Абе нещо много малко пари има за тези ферми.
Хайде аз ви оставям, че ще къпя сама малкия, че таткото е на  вечеринка с колегите си.
Днес как лошо се бях настроила за зъболекар, а пък то въобще не боля.Имам само една малкоа дупчица,която ще запълним.
Хайде лека, пък може по-късно да се включа.
А Мечи не съм ти отговорила, защото не съм толкова компетентна, но мисля,че може да го вдигнеш с месо(особено телешко),жълтък,спанак,броколи. Peace


Е на втора страничка Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 67
Мечи, не ти отговорих и аз, защото по телефона питах педи за резултатите и тя каза че всичко е наред/каквото и да значи това/.

Красикоко, ще ти изпращам подаръци всеки ден за фермата ти, за да ти станат повечко и растенията и животните.
И аз не знам колко ни  е хемоглобина  Rolling Eyes,  педи каза че всичко е наред и по-вече не сме питали Embarassed.Абе мацки , ако знаех че чак толкова ви се занимава със земеделие щях да ви спретна една национална срещичка в Централна Стара планина за вадене на картоф, че събота и неделя ми се.....Ама ако искате напролет сте добре дошли има мотики за всички Hug

# 17
  • Мнения: 9
Момичета, ясно ми е, че не пиша често, но чета редовно. Ясно ми е и че си имате и приказка от националната среща, на която аз не бях. Преди 2 дни пуснах един пост, на който никой не обърна внимание. Не държа да съм център на внимание, но исках мнение по въпрос, който ме притеснява - на Мишо хемоглобина е много нисък (91) и заедно с другипоказатели от кръвната картина има съмнение за таласемия!

Моля ви, споделете дали има и друго бебче с такъв хемоглобин и какво са ви казали  Praynig

Извинете на депресарския пост и че развалям доброто настроение на дискусията   bouquet
И ние сме с много нисък хемоглобин. На контролните изследвания преди месец беше 94 и докторката каза, че трябва да въведа месото и жълтък и след месец да видим дали се е променил. Е ами беше паднал още повече, на 87. Аз доста се стреснах, но тя ми каза че няма нищо страшно, предписа ни Малтофер да пие малкия 1 месец и да видим тогава. Какви други показатели не са в норма? На нас само хематокрита бил по-нисък, но това било от хемоглобина иначе другото си му е наред
Не се притеснявай, доколкото и аз се бях ошашкала, доста информация прочетох и за таласемията, но това е рядка болест и не може толкова лесно да се постави диагноза. Дано всичко е наред! :hug Praynig:

# 18
# 19
  • Мнения: 24
Фокси, много изчерпателно мила  Laughing и ние те обичаме
Аз минавам да се похваля имаме си зъбче появи се с всички екстри както си му е реда, мрънкащо, нервно бебе с температура  Joy Да почерпим по случая

# 20
  • Мнения: 67
Честито зъбче на Никола, предния път когато писа че имате Т си помислих , че точно това е причината , ама ме  Embarassed да си кажа

# 21
  • Мнения: 80
Засадих си тиквите, обрах си дърветата, издох си животните, събрах яйцата и сега минавам да ви кажа ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА, ако знае моя мъж каква фермерка си е взел  Laughing  Laughing  Laughing .
k.penkova-честито зъбче.

# 22
  • Мнения: 115
k.penkova честито ви зъбче!
Ох, нямам търпение и на нас вече да ни избиват. Много е нервен Дими тези дни, а тъкмо му изчезнаха пъпките и днес - разтройство.  Sad
Изследванията ще ги пуснем, като навърши 7 месеца, за да съчетаем вземането на кръв и за изследване за хепатит. Ужас! Тогава ще имам нужда от цялата ви позитивна енергия и стиснати палци - знам, че имат голяма сила.

# 23
  • София
  • Мнения: 83
Абе и аз съм зле и ние си имаме зъбче още е много малко,но като захапе да ви кажа бая си се усеща Crazy Нямаше никакви признаци като темература,рев и неспокойство.Ще видим следващите.
Калина честито ви зъбче.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
dessie83,дано бързо да ви избият зъбчетата.Ще правите изследване за хепатита,за да видите дали си го предала ли?

# 25
  • Мнения: 71
Привет и от мен. И аз като Мечи не пиша често, но и не чета редовно, та съм пропуснала поста на Мечи за хемоглобина /както и националната среща  Embarassed/, но сега изчетох предната тема и мога да се включа по въпроса. От собствен опит мога да кажа, че цял живот съм на периоди с нисък хемоглобин и на почивки пия желязо, но нямам таласемия и така и не разбраха от какво ми пада желязото /самопоставих си диагнозата - от обилен МЦ, сега като нямам МЦ съм си екстра/.
 Не е страшно Мечоланке, мисля, че твоето Мише ще трябва да похапва месце, а като порасне /ако се налага/ да пие и винце, за да е всичко ок. Другите подробно са ти обяснили и за таласемията, но няма да се стига до там. Моето Михелче - мишленце стиска палци на твоето Мише да се оправи!!!
Честито ви зъбенце на Никола, ние сме по вашите стъпки, но засега се задоволяваме с мрънкане, рев и панадол.
Днес бяхме на консултация, Михи е пораснал с  2 см и е наддал с около кило /пак/, вече е 10. 600 рекордьорчето на мама сумистчето  Grinning. Тренирам вдигане на тежести вече и съм тежкоатлетка  Laughing затова не ми остава време да фермерствам с вас, но ви чета с удоволствие.
Да ви питам вашите бебчета опитват ли се вече да стоят изправени? Моя синко е якичък и много добре се задържа на крачета, ама забравих да питам доки дали може вече или е рано да стои изправен.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 23:02 от малката бухтичка

# 26
  • Мнения: 24
Хи хи larakroft1 и нашето не се вижда с "просто око" ама като пипнеш боцка. Аз понеже очаквах появата му, от няколко дни проверявам дали се е появило на хоризонта  Peace

# 27
  • Мнения: 4
Ох, луда работа с този ФБ  ooooh!
Мерси на всички за поканите.  Hug Все още се опитвам да разбера някои кои са  newsm78
Лека нощ и от мен!
Аз отивам да си нагушкам милото  luvbed

# 28
  • Мнения: 69
Лека и от мен !
Отивам да си обера ягодите и
   sleepuu

# 29
  • София
  • Мнения: 311
Ние още не сме стигнали до взимане на кръв, ама тези дни ще е. Настройвам се психически.
От обяд до преди малко бяхме в мола. Мишето спа 2 пъти, яде и зяпа. Аз пък видях 2 приятелки и общо взето от кафе на кафе ми мина деня. Не е лошо, но не искам така цяла зима. Вече знам всичко наизуст. Ех, ако беше като Sandton City Mall в Йоханесбург обикаляш дни наред и пак не си разгледал всичко... Ама в МОЛ София толкова.
Мишето нещо май минава на 4 яденета.
Е, това точно го написах и тя зарева и яде, така че си остават 5 яденетата.
А вие сте писали, писали в това време...

Общи условия

Активация на акаунт