Какво мислите за името Вихра?

  • 10 026
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • у дома
  • Мнения: 258
и аз имам приятелка Вихра и затова съм свикнала с името
има си и имен ден - на деня на метеоролозите - 21 или 22 март беше... newsm78

# 61
  • Мнения: 1 336
Не е лошо,но имах един колега Вихрен,които беше мега бавен и правя асоциации с него като го чуя  Grinning

# 62
  • Мнения: 4 187
На мен Вихра ми харесва много , доста повече от Надежда - също  хубаво име, но толкова обикновено !

Аз така си  бях харесала име за момче, всички близки ме обявиха за луда, включително и съпруга  Rolling Eyes.
 

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 21:27 от star

# 63
  • Мнения: 340
Колкото повече го виждам това име в обновените ми теми, толкова повече ми харесва.  Чак ми се прииска и аз да си имам някой ден една Вихра  Laughing

# 64
  • Мнения: 574
Вихра не ми харесва, но пък Надежда и  Надя ми харесват много Peace

# 65
  • Мнения: 232
На мене малко соц ми звучи като че ли, архаично такова, навява ми соц спомени на чавдарчета и пионерчета и го свързвам с възрастна дама определено  Thinking

# 66
  • Мнения: 6 206
Аз мисля, че няма обикновени имена.
Всяко име спрямо човека е уникално
Примерно за момче за мен името Иван е най-хубавото, въпреки че Ивановци под път и над път
От кал да е, Иван да е
Същото е и за Надежда - като смисъл името е много силно, надеждата е нещото, което ни движи напред, не мога да се сетя за по-позитивно име

Също и не страдам, че носейки някое име, децата ми ще се обезличат... Ето, момчето ми е Спас - ами целият квартал го познава, как се случва това не знам, но когато тръгна по улицата или на пазара с него, отвсякъде се чува Ооо, Спасе, Спасчо, деца, възрастни, които аз не познавам.  Как става това, не знам. Може на някой да му е тъпо, но това име страшно му отива и не мога да си представя той да се казва по друг начин.

Времето си минава, Вихрето си затвърждава името, детето си й говори на име вече... Има няма 3 месеца, живи и здрави, ще решим.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Каспър, името Вихра е много хубаво! Българско, не съвсем традиционно, в смисъл не често срещано, носи заряд и енергия.
Желая ти спокойствие до появата на носителката му.

# 68
  • Мнения: 4 187

Също и не страдам, че носейки някое име, децата ми ще се обезличат... Ето, момчето ми е Спас - ами целият квартал го познава, как се случва това не знам, но когато тръгна по улицата или на пазара с него, отвсякъде се чува Ооо, Спасе, Спасчо, деца, възрастни, които аз не познавам.  Как става това, не знам. Може на някой да му е тъпо, но това име страшно му отива и не мога да си представя той да се казва по друг начин.

Времето си минава, Вихрето си затвърждава името, детето си й говори на име вече... Има няма 3 месеца, живи и здрави, ще решим.

А аз съм си харесала Стас, но който го чуе ме обявява за луда  Sad.

# 69
  • Мнения: 674
Колкото повече го виждам това име в обновените ми теми, толкова повече ми харесва..... Laughing

И при мен е така  Grinning Много ми харесва името.

# 70
  • Мнения: 6 206

А аз съм си харесала Стас, но който го чуе ме обявява за луда  Sad.

Мен пък ми е хубаво - заради Стас и Нели
Даже момичето го мислих за Нели, също много го харесвам това име...
Проблемът ще е, че ще го бъркат със Спас и все ще се ядосва и ще ги поправя
Иначе е супер

# 71
  • Мнения: 4 187
Да Стас и Нели  Heart Eyes ! За мен е по- специално, защото е съчетание от първите букви на нашите имена - СТела и АСен, но със сигурност няма да ме огрее.....

Радвам се за вашата Вихра, дано си затвърди позициията , както искаш ти !

# 72
  • Мнения: 6 206
Знаш ли как я затвърдих -
започнах да говоря Вихра рита, стаята на Вихра, да вземем това за Вихра...
И даже миналата седмица госпожите в градината казали, ама ние разбрахме, че ще има нещо хубаво при вас и името знаем Crazy
Даже, беше преди няколко дни, мъжът ми казва нещо във връзка с името и малкият скочи и чак се кара
Това име й е дадено от Господ.

Но общо взето свикват с името и сестра ми казала на брат ми, дай да свикваме, защото май така ще е. А приятелката на брат ми, тя едно хубаво и деликатно момиченце, където никога няма да каже в прав текст, че не харесва, казала, е, то какво значение има името, нали ще е хубавка...
То няма как то ще е беличко, русичко, синеоко, момичетата и в двата рода са фини и слабички. Просто името ще заспи.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 437

Също и не страдам, че носейки някое име, децата ми ще се обезличат... Ето, момчето ми е Спас - ами целият квартал го познава, как се случва това не знам, но когато тръгна по улицата или на пазара с него, отвсякъде се чува Ооо, Спасе, Спасчо, деца, възрастни, които аз не познавам.  Как става това, не знам. Може на някой да му е тъпо, но това име страшно му отива и не мога да си представя той да се казва по друг начин.

Времето си минава, Вихрето си затвърждава името, детето си й говори на име вече... Има няма 3 месеца, живи и здрави, ще решим.

А аз съм си харесала Стас, но който го чуе ме обявява за луда  Sad.

На едни наши приятели сина се казва Станислав, до по-миналата година всички му викаха Стаси, откакто навърши 12 вече е Стас. Ужасно му отива и е много мъжествено всъщност. За мен е напълно нормално, защото вече познавам някой с това име. Цялото му име не съм чувала да ползват и като му се карат даже. А Стас звучи добре. Само с фамилията виж как ще звучи  Peace

# 74
  • Мнения: 4 187
Ами според мен с фамилията си звучи чудесно - Стас Пенчев  Crazy, и с презимето не е зле, Стас Асен Пенчев  Grinning!
Въпроса е, че мъжът ми твърдо не го харесва  Sad, а аз искам да имаме консенсус за името. Ако е момиченце е лесно, имаме чудесно име и сме единодушни  Heart Eyes, но след последният преглед нещата се очертават в синята посока

Общи условия

Активация на акаунт