Какво мислите за името Вихра?

  • 10 008
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Мъжът ми е Сава. Не е често срещано име и прави впечетление  Wink

Радвам се за Каспъровата Вихра  Heart Eyes

# 76
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Страхотно име! Много се радвам (не знаех, че чакате), стискам палци!

# 77
  • Мнения: X
 Ако е по-спокойна момата, а не е като вихър. Аз винаги имам предубеждение към такива задължаващи имена.

# 78
  • Мнения: 803
Вихра ми харесва. Запомнящо се име е, изпъква. Ако изборът ти е сведен между Надежда и Вихра, то аз бих избрала Вихра. Как звучи, съчетано с презимето и фамилията?

Разбирам те перфектно относно борбата за името - и аз минавам през същото Wink
Желая ти успех! И една малка, здрава, сладка Вихра на финала.  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 6 206
Страхотно име! Много се радвам (не знаех, че чакате), стискам палци!

Благодаря, дано устистикаме до финала -
как да знаеш, като не си идвате - то и при вас за хубаво, де.
Вече ги направих 3 центъра, докато си дойдете може да има и още някой друг.  Simple Smile

Ако е по-спокойна момата, а не е като вихър. Аз винаги имам предубеждение към такива задължаващи имена.

Ами като си знам стоката, гените, де  - едва ли, то няма на кой. Брат й е не вихър, не ураган, ами не знам как да го кажа,
но Бог има голямо чувство за хумор и може и така да стане. Каквото и да, все ще е добре, само да я дочакаме.

# 80
# 81
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105

Не, не мислиш ли Simple Smile

... Вече ги направих 3 центъра, докато си дойдете може да има и още някой друг.  Simple Smile
...

Разбрах, че и единият център ми е още по-близо  Laughing Живот и здраве, догодина ще ги видим, а и да запознаем новите отрочета. Леко до финала, чакаме новината!

# 82
# 83
  • Мнения: 2 481
Страхотно име
Каспър сега разбрах, че чакате бебче,желая Ви всичко да е наред,и успешен финал,името не прави човека, а човек прави името, така че всички които са против ще замълчат...

И на мен ми се пулиха като чуха Юлия, че е името,но детето си дойде с това име и сега всички  си признават, че много и отива това име,само и то е било за нея!
Щом имаш вътрешното чувство, ти си майката и ти решаваш!За мен е страхотно име,и не е масово  Hug

# 84
  • dobrich
  • Мнения: 13
Вихра е чудесен избор smile3501
И при нас се чудеха как така ще е Крум,как ще му викаме галено, а сега е най-обичаният Крумчо на света.
Чакаме хубавата вест stork-girl

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Сетих се за едно име със същото значение като Вихра и ти го предлагам. Меглена идва от старобългарската дума "меглен" и означава силен вятър. На галено е Меги. Peace

# 86
  • Мнения: 22 444
Честно казано не ми харесва.
Твърде мъжко звучи....и все пак трябва да се мисли и за детето.
Ако родителите ми ме бяха кръстили с подобно име....със сигурност нямаше да го харесвам.
Може да е рядко, интересно и т.н....но не винаги редките имена са и хубави.

Общи условия

Активация на акаунт