Не купувайте от МЕТРО бебешки пюрета ГАНЧЕВ

  • 23 880
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 217
Потресена съм... нямам думи и незнам какво да напиша....

Едва ли някога ще купя нещо на Ганчев

# 106
  • Мнения: 0
Здравейте.
Ние не сме против това, че когато си отгледаш нещо, приготвиш го и го поднесеш на масата готово за консумация,
е  горчиво. Коментира се храна за бебета. На тях трябва да се дава най-доброто. Не просто да се нахранят.
Твърдението, че поставените знаци за BIO и DEMETER са без покритие са меко казано несериозни. Бихме се съгласили
с противното, но само срещу доказателства на базата на лабораторни изследвания. НЕ на твърдения, които не са
проверени. Бихме искали да дадем една малка информация, която касае сертифицирането по BIO и DEMETER на детски
зеленчукови пюрета в Германия.
Съдържанието на:  Nitrat трябва да е: max 200 mg/kg съгласно VO1881/2006 EG.
Хранителните стойности на бебешките храни трябва да отговарят на така наречената Директива на ЕО. А там
изискванията са наистина сериозни, и контрола строг. С напълването на нечии джобове нещата не се решават.
Винаги се стараем да даваме информация от достоверни източници.
Хубава вечер.

# 107
  • София
  • Мнения: 816
Извинете но кои сте тези Вие?Защо пишете в този форум като Вие а не като Аз..?
Доказателства биха могли да се дадат само ,ако някой си рискува работата/в днешно време/.Пък ние в този форум си казваме истината,такава каквато ние я знаем от видяно,чуто,личен опит.
Не е коректно да пишете като Вие.

# 108
  • Мнения: 4 371
От фирма Неделчев и Неделчев вероятно Peace

# 109
  • София
  • Мнения: 8 283
Сън в лятна нощ, обърни пак внимание на "автора" те са фирма и като такава се изказват.

# 110
  • Мнения: 0
Ние не се крием кои сме. Ние  сме се регистрирали във форума, като фирма, която ясно се е обозначила в пространството.
И до този момент винаги сме давали коректна и точна информация по темите, в които сме се включвали, макар че с някои
наши мнения сме рискували да се конфронтираме с част от колегите от бранша. Опитвали сме се да Ви бъдем от полза с това,
което публикуваме, защото всичката подадена от нас информация се е базирала на лабораторни изследвания и на реални
законови разпоредби.
Когато се пишат неща, които не са подплатени с доказателства и сериозни доводи, то тогава пишещия
не върши ли "мечешка услуга" нa този, към когото е адресирал посланието си? Хубаво е да се казва истинската истина. Не тази,
която е чута от втори или трети човек в кварталната градинка.
Пък ние в този форум се включихме по повод на някаква казана "истина", с която  не можем да се съгласим. И  дадохме
информация без да се притесняваме как ще оцените нашето включване.

# 111
  • Мнения: 4 204
Какви доказателства?! Тука да не е съд или следствие? Ние тука сме тия, дето си говорят по градинките, от втора и трета ръка, а не иституция, занимаваща се с доказателства.  Crossing Arms И в условията на това, кой може да каже коя е баш "истинската истина". И като не се притеснявате как ще оценим Вашето включване, що се държите като ущипани?

# 112
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Защо нападате Неделчев. Авторката е по интересно защо не пише нищо повече по темата.

# 113
  • Мнения: 1 986
Мисля, че пусна бомбата и замина.

# 114
  • Мнения: 4 292
Aз пък мисля, че няма какво повече да каже, при положение, че няма и какво да се направи, за да се променят поне малко нещата.
И ако за някой темата е бомба, то явно очилата му са доста розови.

# 115
  • София
  • Мнения: 816
Неделчеви, истината е някъде там.Хиляда фирми като вашата и всички казват истинската истина.С доказателства.
Вече преставам да пиша тук защото ми е досадно,егати и тука ни налетяха фирми дето знаят всичко.
Момичета извинете ме, оттеглям се bowuu

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
А аз възнамерявам да прекратя тази тема.
Потребителката, която така емоционално е пуснала призива си  в началото (4 еднакви теми в 4 различни подфорума), не се вълнува близо 2 седмици от темата си. Останалото си форумно присъствие е маркирала с търсене на работа, но в качеството си на посредник, както и с други теми-обяви за покупко-продажба на стоки.
Нищо фатално, но някой пуска подобна тема, а не желае да обясни в какво се изразява проблемът (отровни ли са пюретата, развалени ли са или развакуумирани), едни изследвания са пратени в една лаборатория и с резултатите са заведени едни дела, но  няма да се изнесе никаква информация, защото е тайна.
В темата пише "БГ-Мамма партньор", който освен всичко друго е член на Управителния съвет на Асоциацията на търговците на стоки за детето в България, изнасяйки конкретна информация за сертифициране и следени показатели на детски храни. В допълнение въпросният търговец не си е позволил да се саморекламира, а се включва винаги в теми, в които може да бъде полезен с информация, която е полезна и търсена.
В резултат той е обявен за "разбиратор" и "к'ъф си ти бе?!", а органите, издаващи сертификатите, за "бездънни ями, издаващи безсмислени документи".
Струва ми се достатъчно.
Когато има информация по случая и авторката може да отдели време да информира потребителите, да заповяда отново.


Общи условия

Активация на акаунт