Завеса за баня

  • 23 532
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 236
Четох че тези от пвц били нещо опасни за здравето,

Да, във филма Психо имаше такава завеса и виж какво стана с главната героиня  Joy


Корниза също може да е злато,

Не ми е хрумвало, но ме заинтригува  Thinking Mr. Green

чувала съм че завесите мухлясвали

Вярно е, затова си вземи поне две, и ги почиствай начесто. Вземи си от плат, и я пускай в пералнята. Другите трябва да ги бършеш на ръка.

# 16
# 17
  • Мнения: 198
Четох че тези от пвц били нещо опасни за здравето,

Да, във филма Психо имаше такава завеса и виж какво стана с главната героиня  Joy


не бееее  Joy
нещо беше свързано с някакви токсини ли какво ли и влагата
А иначе вече към 6-7 месеца сме със завеса от плат и не ми е мухлясала, пера си я в пералнята   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 400
В JUSK има доста красиви завеси за баня от плат. И на мен ми предстои да взимам, там имаше и хромирани тръби за тях и на доста добри цени. Завесите варират от 10-15-16 лв

# 19
  • Мнения: 221
Имала съм от ПВЦ, Сега съм сложила от плат и опрделено от плат ми по харсват. По лесни са за подръжка.

# 20
  • Мнения: 8 999
На вилата имам Г-образна релса, но не е много стабилно. Май ще се наложи да фиксирам някак ъгъла /с въженце да го вържа на кукичка, която да е монтирана на тавана на банята/. Перде си купих от Джъмбо - текстилно, пере се в пералнята, има много свежи десени /вкъщи ми е на кафеви и бежови пеперуди, а на вилата е на кръгове - сини, бели и електриково зелени/, и двете пердета чудесно пасват на цветовете на баните ми.
Релсите си взех от Практикер, там също имаше текстилни завеси, но бяха доста по-скъпи от тези в Джъмбо, а не забелязах с нещо да ги превъзхождат.
Предимството на текстилните завеси е, че се перат в пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт