Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 496
  • 865
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 239
На нас от Варна(поне на моето семейство) ни се иска да сменим черноморието с планина, но хубавите места са ни доста далеч. Аз лично веднъж в годината мога да си позволя като време по далечна почивка,а вече бях януари във Велинград(беше супер). А сега искаме с малко дете някъде до около средата на България да отидем. За това питах за ваканционно селище Острова, но явно никой не е ходил скоро...Жалко защото ни се ходеше до Троянския манастир и околноста. Като звъннахме там ни казаха, че водата е 33-34 градуса и това ни подлъга. Ако все пак някой има скорошни впечатления нека пише. Иначе като оферта сякаш става за деца комплекса...

# 586
  • Габрово
  • Мнения: 36
На нас от Варна(поне на моето семейство) ни се иска да сменим черноморието с планина, но хубавите места са ни доста далеч. Аз лично веднъж в годината мога да си позволя като време по далечна почивка,а вече бях януари във Велинград(беше супер). А сега искаме с малко дете някъде до около средата на България да отидем. За това питах за ваканционно селище Острова, но явно никой не е ходил скоро...Жалко защото ни се ходеше до Троянския манастир и околноста. Като звъннахме там ни казаха, че водата е 33-34 градуса и това ни подлъга. Ако все пак някой има скорошни впечатления нека пише. Иначе като оферта сякаш става за деца комплекса...

Здравейте, моите впечатления не са много от скоро, но пък дано са полезни. Първо басейна не е с минерална вода, водата беше с температура около 30 градуса, подходяща за плуване, но за къснене не. Халати даваха на рецепция срещу 10 лв. мисля. Иначе стаите са хубави, храната също. В този район бих препоръчала хотел Фея Чифлика. Малък, уютен, много чист хотел и страхотен Спа център.

# 587
  • Мнения: 239
На нас от Варна(поне на моето семейство) ни се иска да сменим черноморието с планина, но хубавите места са ни доста далеч. Аз лично веднъж в годината мога да си позволя като време по далечна почивка,а вече бях януари във Велинград(беше супер). А сега искаме с малко дете някъде до около средата на България да отидем. За това питах за ваканционно селище Острова, но явно никой не е ходил скоро...Жалко защото ни се ходеше до Троянския манастир и околноста. Като звъннахме там ни казаха, че водата е 33-34 градуса и това ни подлъга. Ако все пак някой има скорошни впечатления нека пише. Иначе като оферта сякаш става за деца комплекса...

Здравейте, моите впечатления не са много от скоро, но пък дано са полезни. Първо басейна не е с минерална вода, водата беше с температура около 30 градуса, подходяща за плуване, но за къснене не. Халати даваха на рецепция срещу 10 лв. мисля. Иначе стаите са хубави, храната също. В този район бих препоръчала хотел Фея Чифлика. Малък, уютен, много чист хотел и страхотен Спа център.
.     Аз също се бях ориентирала за там , но и за този хотел прочетох , че водата е около 30 градуса. Бихте ли ми казали дали е така и дали имате впечатления къде е по- подходящо за деца м/у двата хотела?

# 588
  • Габрово
  • Мнения: 36
На нас от Варна(поне на моето семейство) ни се иска да сменим черноморието с планина, но хубавите места са ни доста далеч. Аз лично веднъж в годината мога да си позволя като време по далечна почивка,а вече бях януари във Велинград(беше супер). А сега искаме с малко дете някъде до около средата на България да отидем. За това питах за ваканционно селище Острова, но явно никой не е ходил скоро...Жалко защото ни се ходеше до Троянския манастир и околноста. Като звъннахме там ни казаха, че водата е 33-34 градуса и това ни подлъга. Ако все пак някой има скорошни впечатления нека пише. Иначе като оферта сякаш става за деца комплекса...

Здравейте, моите впечатления не са много от скоро, но пък дано са полезни. Първо басейна не е с минерална вода, водата беше с температура около 30 градуса, подходяща за плуване, но за къснене не. Халати даваха на рецепция срещу 10 лв. мисля. Иначе стаите са хубави, храната също. В този район бих препоръчала хотел Фея Чифлика. Малък, уютен, много чист хотел и страхотен Спа център.
.     Аз също се бях ориентирала за там , но и за този хотел прочетох , че водата е около 30 градуса. Бихте ли ми казали дали е така и дали имате впечатления къде е по- подходящо за деца м/у двата хотела?

Според мен е повече от 30 градуса. На таблото пишеше 32. И на двата хотела басейните са с дълбочина 1,5 - 1,6 м.. На Острова басейна е по-голям.

# 589
  • Мнения: 239
Много благодаря

# 590
  • Мнения: 6 300

И на мен от Варна да ми препоръчате в гр. ЕЛЕНА  хотел и какво може да се види там:)

А на вас от Варна Термапалас в Кранево не ви ли по-близо? Има добри отзиви занего, но не знам нищо за температурата на водата, пък и цените сега там са повече от добри.

Да и аз за тях щях да пиша  и най-вече за новият спа комплекс -изглежда невероятно  http://aquahouse.bg/

Плувам в нормален басейн на вилата  през лятото ,на почивка ходя само на места с минерална вода ,32 градуса ми се струва топла и за плуване и за киснене,ми аз се къпя с 29 гр вода или така ми показва термометъра в душкабината ,ако е в изправност,но така или иначе ,примерно в Калистата е 32 - стоя си с часове ,топло ми е  ...в Св.Спас големият е 30 ,малкият около 34-35 май
В Св. Спас, големият ми е хладен, а малкият ми е екстра.

# 591
  • Мнения: 4 595
В Аквахаус (Варна) си е за дневни посещения. В Терма палас няма какво да се прави като се излезе от хотела. Затова питах за гр. Елена, да се съчетае с екскурзия, иначе другите алтернативи за на 4 часа път.... или поне аз не се сещам за нещо по близо до 2 часа път с кола...

# 592
  • Русе
  • Мнения: 11 921
Затова питах за гр. Елена, да се съчетае с екскурзия, иначе другите алтернативи за на 4 часа път.... или поне аз не се сещам за нещо по близо до 2 часа път с кола...
   По-скоро във Вонеща вода, има минерални вода и хотели с басейни, но нямам информация за състоянието.

# 593
  • Мнения: 140
За “Острова” аз мога да дам пресни отзиви.Ние бяхме там в края на декември,а след нас наши близки ходиха през януари и февруари.Водата наистина е топла както са ви отговорили от хотела.Имат нов котел и затова вече могат да поддържат по-висока температура от преди.Изпробвано е и при пълен хотел,и при полупразен,и през почивни,и през делнични дни.Освен това има ново външно джакузи.Там сутрин водата е около 45-46 градуса,а следобед около 38-39.

# 594
  • Варна
  • Мнения: 3 947
В Чифлика има поне 3-4 хотела с топли - 32 и повече минерални басейни , четете по горе Simple Smile

# 595
  • Мнения: 239
За “Острова” аз мога да дам пресни отзиви.Ние бяхме там в края на декември,а след нас наши близки ходиха през януари и февруари.Водата наистина е топла както са ви отговорили от хотела.Имат нов котел и затова вече могат да поддържат по-висока температура от преди.Изпробвано е и при пълен хотел,и при полупразен,и през почивни,и през делнични дни.Освен това има ново външно джакузи.Там сутрин водата е около 45-46 градуса,а следобед около 38-39.
.              Много се радвам и благодаря за отзивите. Може ли само малко информация за кухнята им и дали е достатъчно отоплено в целия хотел?

# 596
  • Мнения: 140
Да,хотелът е топъл.В цената на нощувката влиза и вечеря(поне при нас беше така).При пълен хотел има блок маса.На нас не ни хареса особено,но все се намираше какво да се хапне.Когато не е пълен хотелът се избира от няколко дадени варианта и ти сервират.Това според нас е по -добрият вариант.Иначе за свободна консумация сме много доволни- много вкусно,прясно и цените не са високи.Обядвахме там по време на престоя ни.

# 597
  • Мнения: 239
Да,хотелът е топъл.В цената на нощувката влиза и вечеря(поне при нас беше така).При пълен хотел има блок маса.На нас не ни хареса особено,но все се намираше какво да се хапне.Когато не е пълен хотелът се избира от няколко дадени варианта и ти сервират.Това според нас е по -добрият вариант.Иначе за свободна консумация сме много доволни- много вкусно,прясно и цените не са високи.Обядвахме там по време на престоя ни.
.      Отново благодаря. Много ме успокои и зарадва, че днес трябваше вече да пращаме депозит,а не сечувствах сигурна заради детето

# 598
  • Мнения: 140
Надявам се да ви хареса и на вас.

# 599
  • Мнения: 1 621
Galinals, сподели ,моля те, после отзиви.Ние сме ходили отдавна,когато водата беше студена.Иначе хубав интериор,топъл хотел и сравнително добра кухня.Весело изкарване 😊

Общи условия

Активация на акаунт