СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 9 515
  • 242
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 111
Благодаря Белинда, че бутна едно рамо за статистиката.
Между другото и аз се интересувам от карнавала ще го бъде ли за децата? Моята кака категорично отказа да е вещица и отсече, че само принцеса може да е.  Laughing Heart Eyes
Мъжа нещо мрънкаше, че наистина много разходи се събраха този месец, но аз му сметнах на колко концерта ходи и той млъкна. Grinning
 Hug дано всички сме здрави!

# 196
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, наистина дано сме здрави, че инак ще оредеят редиците Sad
Аз не вдявам на какво да ги маскирам моите Rolling Eyes Ще мина през едно магазинче за маскарадни работи, ако харесам нещо - ок, ако не - ще бъдем натюр, ние и така сме си страшнички hahaha

# 197
  • София
  • Мнения: 2 884
В Джъмбо съм виждала костюми newsm78 Обаче не ми се дават по 15лв  Crazy Може нещо за Дени да взема....................ама дали пък няма да го е срам  newsm78

Да бях поръчала едно туту на Маги  Laughing ама тя милата е толкова смешна, хич не и отиват.......като момченце с рокля е  hahaha Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 142
Джоли, не се отказвай. Има време и дано Ния се оправи до тогава. Наистина никой не може да е сигурен че ще може да дойде. Като наближи момента ще стане ясно.
Дайте поне тикви да си вземем, за да направим фенери. С костюмите е трудна работа. Макар че Джъмбо е интересна идея, може да проуча. Thinking

# 199
  • София
  • Мнения: 18 679
Дадено. Ние ще имаме място за една тиква в багажника. Какво друго да носим за фенера? Нож, да я изкормим, и свещи за вътре? Никога не съм правила фенер от тиква, простете невежеството ми Blush

# 200
  • София
  • Мнения: 2 884
Белинда....нож и лъжица  Wink Може и макетно ножиче. и от малките свещички най-добре Peace
Може пък да спретнем едно състезание на татковците за направа на фенер  hahaha Щото на мен не ми се дълбае  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 142
Те ще дълбаят много ясно.  Mr. GreenАз правя фенерите обикновено, но взимам малки тикви. Сега ще ни трябват големи и ще е по-трудно, така че татковците ще имат шанс да се изявят. И ние ще вземем една тиква.

# 202
  • София
  • Мнения: 18 679
Да издълбае голяма тиква с лъжица е точно нещото, което според мен мъж ми никога няма да свърши, така че от мен консумативите, от вас труда Mr. Green

# 203
  • Мнения: 4 371
Моя мъж какви фенери правииии, баш зловещи. Последно тренира в/у една диня, много добре му се получи Twisted Evil

# 204
  • София
  • Мнения: 18 679
Значи решено Peace Мойто мъж гледа деца, на Дуци и на Аелия дълбаят тикви, а ние се потим в спа-то Sunglasses Какво ще кажете за това разпределение на труда? Мисля, че е честно Laughing

# 205
  • Мнения: 4 371
Ох, горките ние Mr. Green

# 206
  • Мнения: 142
Хмм, не знам трябва да помисля. Да не ми се напукат петичките   Joy
Най-много се притеснявам за мъжа ти, Белинда. С тия диваци ще лудне човека.  newsm63Да не хукне и той да прави фенери от немай къде. hahaha

# 207
  • София
  • Мнения: 18 679
Не го мисли, той трябва да тренира за Яна Sunglasses

# 208
  • Мнения: 142
 Правилно Joy Joy

# 209
  • София
  • Мнения: 2 884
Все забравям да кажа....Ходих в Джъмбо, пълно е с окраса и костюми   за Хелуин Peace

Общи условия

Активация на акаунт