СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 9 516
  • 242
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 371
Кети, как вървят цените?

# 211
  • София
  • Мнения: 979
Криси ми беше зле и не съм следила много, но сега четох повечето сте получили проформа фактурите по нета има ли някой дето не е получил или съм само аз. Не че бързам, от Ной смятат да не ми превеждат майчинството докато почна работа, че са сменили булстата в работата ми и се водя преназначена, ама без един работен ден и това е проблем за системата в Ной и накрая излизам аз виновна, че не съм се върнала за един ден през август, като е станала смяната - не че съм знаела за техния бъг  #Cussing out Twisted Evil #Cussing out #2gunfire
Но ще дойда, ако трябва с влака Wink ама тиква няма как да взема  newsm78

# 212
  • София
  • Мнения: 18 679
Ине, пиши на мейла на хотела, ако си била в списъка, а нямаш фактура.
Всички други, които ще се включите в последния момент, също контактувайте директно с хотела Peace

Аз вече нямам търпение Grinning

# 213
  • Мнения: 2 323
Ами ние тогава нали дойдохме в последния момент, от рецепцията ме увериха, че двойна стая ще ни свърши работа, защото били големи. Та, в двойната стая имаше разтегателен диван, на който спа Ники, две легла или спалня/ не помня/ и достатъчно място за кошарата на Бобо Rolling EyesНе сме плащали нищо допълнително. Много странно е това Thinking

Ние също доплащахме за допълнителното легло, макар че не сме го искали и не сме го и ползвали. Както и да е, не ми се разправяше, но ми направи много кофти впечатление...

За сега мисля да запиша телефона на хотела и да се обадя няколко дни преди това да питам дали има свободна стая. Какво да им кажа - как сме известни  Mr. Green

# 214
  • Мнения: 223
все мисля да пиша, но забравям. Няма да можем да се присъединим, така идват нещата. Пожелавам ви весело да си изкарате и после да има много снимки Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз капарирах днес.
Някой друг ??? Да не се окажеме само нашето семейство  Joy

Дуци, пак бях до Джъмбо и пак не разгледах цените  Blush Има всякакви дреболии...шапки...шарении...чудесии  Crazy

# 216
  • Мнения: 4 371
Аз в понеделник ще го направя Blush

# 217
  • Мнения: 142
Кети, и ние сме изпратили парите. Живот и здраве там сме Simple Smile
Сега мисля да идем до Джъмбо да проверим какво има  smile3508

# 218
  • Мнения: 79
И ние сме там , утре ще гледам за костюм на дребната.

# 219
  • Мнения: 2 323
Изпратих мейл на хотела да ни включат и да ми изпратят проформата ...чакаме сега да ни кажат какво е положението Simple Smile

# 220
  • Мнения: 142
В Джъмбо има интересни неща, но не и за нашите фъстъци. За възрастни има, както и за по-големите дечица, ама за бебета на 1-2 години - нищо. Ние си купихме за нас по нещо, а за Сами нищо не можах да избера. Той и без това освен костюм друго няма да изтърпи, а костюми нямаше.

# 221
  • София
  • Мнения: 979
Получих си проформата, но пише че и там мога да платя и май така ще остане, че не ми се занимава с това сега. важното е че сме включени в групата и ще се видим в събота. Пробвах с едно домино и Криси ми се смееше, та мога и аз да си сложа поне малко в духа на вси светии. А на нея и взех едни смешни очила, че и е мерак да носи, ама дали там ще иска е друг въпрос.
Да се приготвите за баба зима http://www.gismeteo.ru/city/daily/11115/4/
дават и сняг даже и минусови температури

# 222
  • Мнения: 2 323
Да да, топли дрехи, но да не забравите банските за спа-то Simple Smile)))) платих капарото, т.е. сигурни сме Hug Поздрави на всички!

# 223
  • София
  • Мнения: 2 884
Брей, чак сняг  Shocked
А по стаите дали ще е топло??? Аз дали се нахендрих с тоя Апартамент ooooh! Ама викам да не свършат студията, за тези с по 1 дете, няма да е честно Rolling Eyes

# 224
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, да, сняг го дават в събота Simple Smile Пратих Христов да слага зимни гуми. Аз съм супер доволна, няма по-готино от снежна планина, а ти на топличко в басейнчето Laughing Кети, споко бе, нали казаха, че има ел. радиатори, няма да ги спираме въобще и готово Simple Smile
Аз с тая пневмония, че и не минава пушината, къде съм тръгнала не е ясно, ама ще ме търпите да кашлям и това е Crossing Arms Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Общи условия

Активация на акаунт