СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 9 514
  • 242
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 884
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Не се сетих за зимните гуми-мерси Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 682
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Не се сетих за зимните гуми-мерси Heart Eyes
Съжалявам, но който иска да пуши - да излиза на въздух да го прави. Grinning

# 227
  • Мнения: 142
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

# 228
  • Мнения: 79
Аелия, колко семейства се събираме в крайна сметка ?

# 229
  • София
  • Мнения: 979
Попаднах на едно малко магазинче за карнавални костюми ако някой още търси костюми за децата и за себе си в безистена на площад Славейков на изхода на Бонжур.
Гумите и ние ще сменим, а багажа как набъбна с грейка и дебело яке за малката, хавлии и тн, та направо все едно на море за седмица отивам  ooooh! Blush

# 230
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Ми аз не знам до колко трябва да си дебилен, за да пушиш в присъствието на десет бебета и 5 малки деца в не особено голямо помещение Rolling Eyes Като пушач потвърждавам, че това никога не бих го направила Naughty

# 231
  • Мнения: 0
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

Ами изпратихме капаро, още щом получихме фактурата Sad

# 232
  • Мнения: 4 371
Цяла сутрин се мъкна по доктори, идването ни беше на косъм, но оле! ще дойдем, няма отърване тоя път Mr. Green
Абе кви хавлии, аз само на детето ще взема, те няма ли да ни дадат и за басейна newsm78

# 233
  • Мнения: 142
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

Ами изпратихме капаро, още щом получихме фактурата Sad

Писах им да питам какво става с твоето капаро. Как им го изпратихте - през банка или през e-pay? Кое име пише?
Чакам отговор от тях и веднага ще ти пиша като получа. Може ако искаш по-бързо да разбереш да им звъннеш и да се уточните какво става. Thinking

# 234
  • Мнения: 79
Момичета, някой знае ли от колко часа е настаняването в хотела?

# 235
  • Мнения: 142
Алави, отговориха ми че ще проверят дали има превод, но нямало как да стане днес. Утре при настаняването щели да знаят. Дано всичко е наред. Важното е че стаята си е резервирана и ще ви чака.

# 236
  • Мнения: 0
Алави, отговориха ми че ще проверят дали има превод, но нямало как да стане днес. Утре при настаняването щели да знаят. Дано всичко е наред. Важното е че стаята си е резервирана и ще ви чака.


Благодаря ти, и ние се обадихме. Всичко е наред, не е бил на мое име преводът, сигурно затова.

# 237
  • Мнения: 4 371
Села ви, обикновено след 12.

# 238
  • София
  • Мнения: 2 884
Села ви, обикновено след 12.

По принцип е след14ч, но не вярвам да си им били пълни стаите, та едва ли ще е проблем Wink

Ние ще тръгнем в 10ч, но ще минем през селото на Любо  и ще починем 1 час.

# 239
  • Мнения: 2 323
Ние отпадаме, Йоанка се разболя... Cry

Има ли някой, който не е направил резервация, но смята да пътува? Да ползва нашата резервация и капарото...

Общи условия

Активация на акаунт