Клюки(щастлива,тъжна днес)7

  • 9 703
  • 230
  •   1
Отговори
# 210
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро прекрасни дами!  Hug

Мамчо, изживей си тръпката, то каквото има да става - ще става и това е. Най-важното е, че на теб сега ти е хубаво, а и какво като вдигнеш летвата, аз поне съм убедена, че заслужаваш най-доброто!

Nanane, я и аз да питам стигна ли снощи до сладичкото?

Пате, мерси за кафенцето, екстра ми идва, че както не съм се наспала направо от кана имам нужда.

# 211
  • Мнения: 6 444

Nanane, я и аз да питам стигна ли снощи до сладичкото?

Според мен не е и още спи и го сънува.

Мамчо, почти по същия начин се чувствах и аз, когато се запознах с него.
Това, което ми направи впечетление е, че гледах да няма точно недостатъците на БНД-то и ме беше страх, че ще изпусна някой друг важен аспект, заради това вглеждане да не прилича на него по много неща.
Много  му се радвах, например, че ставаше и правеше кафе, че къпе Алекс, че си играят двамата, докато аз имам да свърша нещо.
Ей такива дребни неща, които ме карат да се чувствам добре..

Не съм, и теб да те разсъня  Mr. Green


# 212
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!
Снощи в парка беше любимата, направо не повярвах на очите си - една година не се е вясвала поне не по времето, когато знае, че сме там. Винаги съм се питала какво ще направя, ако я видя и макар че това не беше реална среща очи в очи..ами нищо особено не ми стана. По-скоро беше забавно да наблюдавам мъжа си, който също беше в парка / егати раздялата, а/, когато я видя! Заобиколи от друга алея, за да не мине покрай нея! И тъй като ще ме прочете и ще мрънка - какво толкова имаше да минеш на 5 метра от нея?! От какво те е страх - от нея или от мен?

# 213
  • Мнения: 1 507
Добро утро!
Аз пък днес колко съм хубава - чак ми идва сама да си посегна Laughing
Оф, извинете ме, нещо изпростявам съвсем Laughing

# 214
  • Мнения: 2 011
Стелс, ти нали имаше приятел сега? Не ви ли се отразява на отношенията честото идване на БНД?


Оооо, ама той не е в БГ ....моряк е . Rolling Eyes и слава на Бога , че още е такъв... Mr. Green
Когато си дойде  в БГ за около 2 мес. се почва  един тормоз - всеки ден - ако не ми звънне по 25 пъти няма да  е той , все си намира поводи . Все  ме кани на кафе с детето , дори дойде  в къщи да  види на детето стаята ( а жилището  е на новия ми мъж)  Mr. Green
Че даже и  го кани да ритат футбол представете  си  ooooh! ..... досажда  на едни роднини мои дето са в града ....все едно той им е роднина а не АЗ. А бе луда работа - че като тръгне на плаване и аз се успокоявам  Whistling Whistling Whistling

Вени , а ти какво очакваше да  ти стане като  я видиш таз любима ??? baby_neutral

# 215
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Мерси за каната с кафе, екстра ми дойде!  Hug

Стелс и твойта не е лесна, пак добре, че рядко си е тук. Peace

Вени, хубаво е, че нищо не ти е станало, браво!

# 216
  • Мнения: 6 444
Не съм, цял ден не мога да се нагледам на подписа ти  Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 2 660
Не съм, сладкото снощи беше само в сферата на мечтите  Grinning Ако ще под терасата да минава принца на бял кон, пак няма да мога да изляза, защото не мога да оставя детето само. А и не мога да го извикам, за да не я събудя...
 
Ама пате, ти как си мислиш, че ще спим в 9 часа? По това време вече и двете мацки отдааавна сме си изпили кафетата.

Лято, много ме радваш  Laughing Я разкажи за твоята любов по-така, да ме извиняват другите, които сигурно вече знаят историята. Ама подробно разказвай, нали си влюбена, значи няма да е проблем  Grinning

Стелс, на мен ми домъчня за твоя бившия. Представяш ли си колко му е самотно, че да ходи да се хвърля на твоите роднини. Сигурно иска да запази някаква илюзия за дом. Тъжно е, когато 10 месеца си на път и после никой никъде не те чака. Защо се разделихте?

# 218
  • Мнения: 6 444
 Nanane,  hahaha и ти започваш да ми ставаш любимка!  Heart Eyes За да не викаш хората са измислиле телефони.   Crazy Mr. Green Това в случай, че го познаваш. Иначе можеш да му изплетеш плитка от косата си.  Wink Laughing

За любовта на Лято - аз знам за предишната, за маслинките. За тази не ни е светнала още.  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 2 660
Ох, аз да му изплета плитка, ама ме е хванал есенния косопад.. Най-много да му изплета пуловер от нападалите косми, ама той е костюмар и няма да му хареса... Любовта ни е обречена по всички параграфи  Mr. Green

# 220
  • Мнения: 6 444
Тематиката влезе и в никовете, Мадмоазел!  Mr. Green

Щом е обречена, значи е точно по темата в подфорума  hahaha

# 221
  • Мнения: 2 660
А, това ми е стар ник, сменям ги от време на време, за да има развитие на нещата  Grinning

На мен по ми е кеф да си говорим за щастливата споделена любов, за принца със или без кон, за влюбване в края на лятото и  за прекрасни малки къщички с перденца....  Blush Ще чакам лято да влезе, че тя ми е надеждата  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 6 444
Щом ще си говорим за щастлива любов, тогава не намесвай есенния косопад, за да се вържат нещата  Laughing

# 223
  • Мнения: 1 507
Ето ме Peace
С маслинките не съм твърдяла, че е любов, там имах crush. Сега не е ясно какво имам. Със сигурност не е нежно влюбване, което ме кара да мисля за него вечер, вътрейки се в леглото. По-скоро е "уау" Twisted Evil. Никога в живота си не съм срещала мъж, който толкова да ми допада интелектуално и в същото време да ми се струва толкова секси... Със сигурност не е Mr. Right Guy, нито пък имам каквито и да е планове в перспектива, обаче няма да мирясам, докато не стане на моята.

Май не съм точно в темата за очакванията и връзките, обаче аз не искам връзка сега. Искам... да ми говори на ухо Twisted Evil

# 224
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не съм, цял ден не мога да се нагледам на подписа ти  Heart Eyes

И аз много ги харесвам тези снимки! Прави ги гаджето ми  Flutter, той е фотограф любител, ама страхотно го е хванал.

Оооо Мдмуазел Шоколадова! Честито преименуване!

Лято, то и неочакването на връзка си е очакване. Важното е да има тръпка.  Laughing А само да ти говори ли? Mr. Green

Нещо ме тресе лигнята, това е понеже 2 дни подред ми се налага да чистя и явно не ми се отразява добре.

Общи условия

Активация на акаунт