Клюки(щастлива,тъжна днес)7

  • 9 675
  • 230
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
Ето и линкове към старите теми: Peace

Клюки 1 Клюки 2 Клюки 3 Клюки 4 Клюки 5 Клюки 6

# 1
  • Мнения: 910
хоп цоп, тук съм

# 2
  • Мнения: 172
Хайде и аз тук.Най-накрая и при мен се очертава поява на дъга момичета.Можое да е за кратко,но след тези трудни месеци...все е нещо.Сега да напиша и за какво става въпрос.В сряда ще летя за Варна.От там имам резервация за 2 нощувки в Златни пясъци ето в този хотел:
http://www.parkhotelgoldenbeach.com/index.php?language=bg
Честно казано за това си мечтая от края на април-тогава правих резервацията и...до снощи не знаех със сигурност дали ще ми се случи.Е,сега вече знам-ще ходя....и ще ходя с мъж,когото обичам.после ще си взема детето и ....колелото ще се завърти с нова сила.

# 3
  • Мнения: 910
уау, започвам да мечтая и аз

# 4
  • Мнения: 6 443
Kiki, прекрасно начало на новата тема!!!
Само приятни емоции ти пожелавам!  Hug

Алма,   bouquet

# 5
  • Мнения: 59
Ето ме и мен тук!
Момичета и аз съм щастлива...
Поканиха ме на почивка за няколко дни на морето!
Незнам точно къде, но за мен е без значение важен е човека с когото заминавам!
Наистина добро начало за нова тема Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 258

 bowuu

Кики,завиждам ти благородно!Искам и аз на почивка някъде.Но чак след няколко месеца. Blush

# 7
  • Мнения: 1 507
Аз пък бях  на среща Blush
Леле, мина СТРА-ХОТ-НО Heart Eyes

# 8
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Аз пък бях  на среща Blush
Леле, мина СТРА-ХОТ-НО Heart Eyes
Ми, хайде, де, разказвай, че аз забравих вече какво е да отидеш на среща.
Последната беше декември.  Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 507
Няма да ви кажа нищо друго, освен това, че постоянно се хващам как гледам в една точка и се усмихвам Heart Eyes Blush

# 10
  • Мнения: 700
Няма да ви кажа нищо друго, освен това, че постоянно се хващам как гледам в една точка и се усмихвам Heart Eyes Blush


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing

# 11
  • Мнения: 1 258
Ех,Лято....... Heart Eyes Хубаво е това чувство... А сега да ви изклюкаря нещо.Правих най-хубавия  luvbed в живота си снощи и сутринта.Ще ми държи влага поне 3-4 дена.Подобри ми се настроението за доста дълго време напред.Отдавна не ми се беше случвало нещо толкова хубаво.Покрай неговите проблеми с майка му нямаше време за страсти.

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ето ме и мен, прясно завърнала се от морето! Изкарахме почти месец и сега съм готова за нови подвизи и геройства! Като имам снимки ще ви пусна да видите какво черно германче съм си довела от там!  Mr. Green

Виждам, че тази тема започва добре и се надявам така да продължи не само до края, но и следващите да са такива!  Hug
 
Хайде лека вечер!   bouquet

# 13
  • Мнения: 385
И аз да поокрася новата тема, вчера бяхме на една хубава вила край София, а мйка гледа детето! Беше много приятно, само дето вече е студено и са изпразнили басейна! Е, гледахме и волейбола, ъа който много се ядосах, но изкарването беше много приятно! И имаше обект на внимание - АЗ Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 254
Хм.. хубави новини Simple Smile Всички са имали разни любовни тръпки, аз пък друга Simple Smile
Вчера се сдобрих с едни приятелки, с които бяхме много много близки, но им се бях разсърдила, защото във важен за мен момент им беше писнало да ми слушат оплакванията и мрънканиците. И така цяла година не им говорих, но ми залипсваха много и им се обадих и си изкарахме много хубаво по женски. Те, разбира се, изобщо не ми се сърдят, само аз се бях заинатила тъпо по детски... Но сега нещата са наред. Чуствам се спокойна и доволна, щото това си ме тормозеше. Как можах с едни от най-близките си приятелки така да се скарам... Само аз го мога и то за липса на внимание Grinning

Общи условия

Активация на акаунт