Клюки(щастлива,тъжна днес) 6

  • 11 035
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
.... новата тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 254
Хайде да се впиша първа, ако не броим първия пост Grinning

 Танче, успех с пътуването. Това е едно ново начало и ще е трудно, но пък вдъхва надежди за нещо по-добро Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 1 258
Записче да ви следя,че напоследък нямам настроение да пиша. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 317
Таня, сигурно ще ти е тъжно в началото, но като ти се наредят нещата там, ще ти поолекне, ще си намериш приятели, контакти. А и ние ще сме тук, когато имаш възможност да драсваш по някой ред  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 390
 Hug Никак не обичам сбогуванията...
Благодаря на всички за подкрепата.Имах нужда от това.Изпълнена съм с надежди, защото едва издържах тук. Зациклих...не ми дадоха неплатен отпуск и се наложи да напусна работата си, която много обичам, но напоследък не ме удовлетворяваше...надявам се да постъпвам правилно, заради мен и заради детето ми.
Знам, че ще е трудно, но това е просто още един връх, който трябва да покорим(с дъщеря ми) Simple SmileТя е моят стимул.
И на всички, които понякога губят вяра искам да кажа, че това е временно.Няма начин да няма начин! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 648
А, така, Танче, браво! Чака те ново начало, ново предизвикателство и аз да ти кжа малко ти завиждам, защото знаеш ли колко пъти ми се е искало да се махна някъде...
Там на работа ли отиваш? Сори, ако всички вече знаят и съм изпуснала нещо.. Embarassed

Алма, що така не ти се пише? Не че и аз нямам такива моменти...

Днес следобяд излизах и като се връщам, мъж ми у нас си играе с дъщеря ми на разни игри. Аз разбрах, че етам още като и се обдих по телефона, но чак като се върнах осъзнах колко ми е неприятно, че е у нас. И му го дадох да го разбере - все пак имахме уговорки по този въпрос.

# 7
  • Мнения: 6 441
Бърз запис!

И една огромна прегръдка, Танче!
Дано нещата да се наредят там и детенце да е щастливо и с по-обещаващо бъдеще!

# 8
  • Мнения: 1 507
ТаняHug
Надявам се новото начало да не е толкова трудно, колкото мислиш, че ще бъде в момента.
Надявам се, че ти и дъщеря ти бързо ще откриете нови приятели и ще подредите живота си така, че да се чувствате щастливи и спокойни едновременно Peace

# 9
  • Мнения: 80
Здравейте,
Нахълтвам в темичката с един въпрос, който ме гложди от известно време, а не знам къде да питам.
Имам дете от мъж, с който нямам брак, но го е припознал. Ако с мен се случи нещо, тя ще ме наследи, но до навършване на пълнолетие, той ще й е попечител. Ще има ли право той да се разпорежда по някакъв начин с наследството й? И има ли начин да определя друг попечител за детето?
Ако има подходяща тема, моля да ме насочите.

# 10
# 11
  • Мнения: 80
Елеонора   bouquet
Видях темата, но не бях сигурна, дали е добре да питам там.

# 12
  • Мнения: 59
Танче,да ти кажа честно,до някъде искам сега да съм на твое место...

Така ми се иска и аз да изчезна на някъде...
След като напуснах БНД това ми е станало като ФИКС идея,да започна живота си отначало, да се махна в друг град или държава и не мисля да се отказвам, сега се опитвам да съм търпелива, докато мине прословутото първо дело, после и развода...

И Ви казвам след като мине развода ще се родя за втори път,това ще бъде моят втори рожден ден...

# 13
  • Мнения: 637
ТЪЖНА - от снощи малката ми е болна, с висока температура и след малко тръгваме за лекаря.
Ще се наложи болничен - а съм от малко повече от месец на нова работа...... бясна съм вече.  Twisted Evil
И това е резултат от безотговорното гледане на БНД. Бях му е дала за два дни - а сега той си спи спокоен, гледа си кефа, а на моята глава са пак проблемите.
 И после - "Що не пускаш детето с мене".... ами "защото търся как да го  #2gunfire ".

# 14
  • Мнения: 183
Smehulka,дано бързо оздравеете!
Останалото -позната история.Горе главата!

Общи условия

Активация на акаунт