Клюки(щастлива,тъжна днес)7

  • 9 674
  • 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 443
Добро утро!
Къде се губите момичета?Изпратихте ли първокласниците?
 Hug

# 46
  • Мнения: 1 196
Добро да е   Hug

# 47
  • Мнения: 1 507
Честит Първи Учебен Ден!
Много успехи в учението и здраве на всички дечица! Споделям вълнението на майките и им желая безброй поводи за гордост Hug

# 48
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честит първи учебен ден на всички ученици и особено на първокласниците! Много весели игри и успехи!   bouquet

# 49
  • Мнения: 151
И от мен честит първи учебен ден на всички: в училище, в детската градина и в яслата!
Пожелавам на всички деца първо радост и удовлетворение, да са ни здравички и да растат умнички и уверени в себе си!
 Hug Hug Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз пък не усетих да е първи учебен ден, щото Иво си ходи на детска цяло лято, пък и неговите учителки са в отпуска.. нямаше на кой цвете да подаря даже.
Побъркала съм се от работа, оказа се, че имам супер кратък срок да преведа една книга и не знам къде се намирам просто...

# 51
  • Мнения: 1 258
Ето че взех малкия от ясла.Сега спи.лелите казаха че се е държал като истински мъж и не е плакал много.Но като ме видя като отивах да го взема...що рев беше.... ooooh! Беше много смешен как си събра багажа и се затича към вратата... Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 507
*Alma* , не, че искам да съм лош пророк, но очаквай рев и драми по-скоро утре и следващите няколко сутрини... все пак днес не е имал идея къде го оставяш и защо Shocked
 

# 53
  • Мнения: 385
Alma, не го взимай дълго време на обяд, защото ще свикне така и после ще му е пак трудно, когато не идваш! Иначе всички деца реват, нормално е, не се впечатлявай много, после им минава, а когато се сприятелят с дечицата, ходят с желание!

Хубави вълнения на всички ученици и техните майчета днес! Да споделите, ей!

# 54
  • Мнения: 1 258
Лято и аз си мисля че утре ще е канския рев.Но знам че за него е по-добре да е сред деца и ще научи нови неща.Днес сутринта като го оставях ми се насълзиха очите.Идваше ми да ревна.но такъв е живота.все някога трябваше да се разделим за известно време Sad

Мамчо,те щели да ми кажата кога детето е готово да спи на обяд там.Лелята мисли че свикването с новите правила няма да трае повече от седмица.И аз се надявам да е така.

# 55
  • Мнения: 385
ХАХАХА, а аз направо си се наревах, когато малката тръгна на ясла! Един месец преди това я бях отбила и ми дойде вповече раздялата! Сега като се сетя наистина ми е смешно, но тогава... едни крокодилски сълзи...

Дано да са готини лелите и да усетят точно момента, те всички казват една седмица, но децата често свикват и по-рано! Всичко зависи от лелите!

# 56
  • Мнения: 1 258
Тази която прие Пламен е много стабилна.Бях чела тук тема за 70-то ОДЗ и само хубави работи прочетох.И в квартала е така.Който не е пуснал детето си ясла там,той не ги е похвалил.Много ги гледат,много се грижат за тях,много им говорят...отношението е на ниво.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 648
Честито на първолаците и всички ученици. Дано да е успешна новата учебна година.

Ние ходихме на открването тримца, та разбрах, че мъж ми е капарирал апартамент да купува. Инетерсно как точно ще го направи като е все още женен за мен. Или ще го чакат докато не е вече...?! Надявам се, че няма да направи грешката да го купят техните.

Аз вече имам дата за дело и доста се шокирах като я разбрах - съвпада напълно с деня, в който се запознахме - 25,11!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 254
Алма, мойто дете от първия ден на яслата си остана цял ден. Обаждах се през 1 час да питам как е докато не заспа на обяд... Но при взимането винаги имаше рев в началото придружен с дъъъълго кърмене Simple Smile Беше ми мъчно, ама после се оказа, че в детската се адаптира много добре заради яслата, стана много самостоятелен относно хранене, обличане, миене, пишкане и т.н.
Мъчно или не, това е положението - живота тече...

Той пък голям шпионин бе, нищо и моя БНД четеше, та чак беше се разписал от мое име съвсем в началото, после му мина и започна други простотии да върши... Grinning

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 16:49 от Манди Портокалова

# 59
  • София
  • Мнения: 3 648
Хехе, Манди, ама си изтрий последното изречение - той чете тука! Иначе добра идея!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт