Клюки(щастлива,тъжна днес)7

  • 9 705
  • 230
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 011
Здравейте  момичета!
Честито на първолаците, на първоясленчетата и пр... Успешна и ползотворна  учебна година .
Моето гардже малко се разплака , но после се успокои .... Peace
Ето снимките  ...ама аз съм много загубена жена - не съм коригирала датата на фотоапарата ...показва 14 .. Rolling Eyes Shocked Twisted Evil Close

http://stelsi.snimka.bg/education/p-rvoklasnik.422120

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 18:53 от stels-bels

# 61
  • София
  • Мнения: 1 254
Стелс, супер е детето, много е сладък Simple Smile
Три години колко ли бързо ще отлетят и моя да е първолак... Кой знае къв рев ще му тегля, че е пораснал Simple Smile))

П.П. Дано тогава да не живея още при мама...

# 62
  • Мнения: 2 011
Стелс, супер е детето, много е сладък Simple Smile
Три години колко ли бързо ще отлетят и моя да е първолак... Кой знае къв рев ще му тегля, че е пораснал Simple Smile))

П.П. Дано тогава да не живея още при мама...
Благодаря ти  Манди , наистина не усетих  как минаха тези години ... Като се замисля , колко по-лесно ми  беше когато детенце  беше на градина а сега ни чакат по-тежки задачки и мама ще трябва да  помага ....  Flutter
А сега пък се сещам , че като започна малкия  градина ( не е ходил на ясла) - много плака през първите  дни, после на първото тържество пак плака, на първия  ден в новата детска  градина пак плака ... Явно  всичко Първо му  се вижда  страшно на детето!
 newsm78

# 63
  • Мнения: 1 258
Стелс,това русото девойче ти ли си?За първи път те виждам.Много готина мадама си Flutter

Много ти е сладко детенцето.То май не е детенце ми е голям мъж Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 641
Да е жив и здрав и много шестици! Аз пък днес си мислех как догодина живот и здраве и нас ни чака...ех, ама растат бързо... Simple Smile

# 65
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен!
Преди всичко искам да пожелая много здраве,щастие и късмет на всички
дечица и на майчиците им,независимо от това дали са първолаци,ученици,или ходят на ясла или детска градина!!!
Днес дъщеря ми тръгна в първи клас...Много се развълнувах...Изживяването наистина беше страхотно...
Ето и сега още не мога да заспя от вълнение...приготвям и учебниците за утре...дори си поплаках,днес...
Но ще трябва да си лягам иначе няма да стана...
Успех и много любов на всички...

# 66
  • Мнения: 6 444
Добро утро!


Стелс,прекрасен първокласник си имаш!

# 67
  • Мнения: 1 258
Пате,благодаря за кафето.Определено имам нужда от едно силно. Hug
Ние днес се успахме за ясла.Още на втория ден и издънка ooooh!Добре че не ни се скараха.
Рози,снимки ще пуснеш ли?

# 68
  • Мнения: 6 444
Alma,ние всеки ден се успиваме за ясла  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Днес вместо за закуска го заведох направо за плодовата салата  Laughing Имаха такова упражнение.

# 69
  • Мнения: 151
Stels, големи сте сладури и двамата!  Hug
Имаш си страхотен малък мъж   bowuu
Ние тръгнахме на градина през август, преболедувахме веднъж и от този понеделник пак сме на ринга. Все още си поплакваме сутрин  Rolling Eyes

Днес съм се замислила как напоследък нямам една сродна душа, с която да си бърборим ей така, и да ни е весело и приятно заедно ... Замисляйки се , май имам една истинска приятелка и успявам да я видя от дъжд на вятър. Останалите се оказаха формални познати  Tired
Спорен и слънчев ден на всички   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 258
Alma,ние всеки ден се успиваме за ясла  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Днес вместо за закуска го заведох направо за плодовата салата  Laughing Имаха такова упражнение.

Значи не съм единствената.Поолекна ми малко.И ние днес пропуснахме закуската,за това той хапна докато се оправяхме в къщи,а останалото от баничката хапна по пътя.

# 71
  • Мнения: 2 011
Стелс,това русото девойче ти ли си?За първи път те виждам.Много готина мадама си Flutter

Много ти е сладко детенцето.То май не е детенце ми е голям мъж Mr. Green
Oх , аз съм  Flutter Embarassed Embarassed

# 72
  • Мнения: 2 011
Здравейте  момичета ! Едно късно кафе и от  мен ...
Явно всички  деца им се поспива повечко сутрин .... и моето чавенце като ходеше на градина с голям зор  го вдигах ! Sad Но тази сутрин много рано се събуди  - явно от вълнение  newsm78

# 73
  • Мнения: 1 258
Моето детенце е свикнало да спи до късничко и сега му идва в повече,но ще свикне  Wink

# 74
  • Мнения: 1 507
Минавам да ви кажа ЧАО, преди да зачезна за няколко дни. Билета, книгата и плейъра са готови, ей сега поръчвам таксито... Да ви липсвам, ей!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт