Ученически карти за градския транспорт.

  • 35 635
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 63
Вчера ми казаха,че старите карти важат до края на ноември.

# 46
  • Мнения: 63
За Пловдив става въпрос.

# 47
а на самата електронна карта каква е цената?
благодаря за отговора Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 11 711
а на самата електронна карта каква е цената?
благодаря за отговора Simple Smile

Самата карта като носител на информация е 2 лв.

# 49
  • Мнения: 2
Хубава работа са електронните карти- в цял свят е така, но в България- т.е. София идеята съвсем не е реализирана както трябва. Днес моят син си взел такава карта- ученическа за 3 месеца. Бил обаче изумен, когато служителката го посъветвала с картата да си носи и касовия бон!!!   Rolling Eyes Жената обяснила, че често проверяващите устройства на контролата не работели, или пък служителите не можели да си служат с тях! И в този случай касовата бележка става документ за пътуване- наистина на нея пише, че е ученическа карта , за 3 месеца, за 2 линии.... Просто пълен абсурд!  Joy
 А, ако се сметнат приходите от картите: Около 500 000 пенсионери и ученици по 2лева...

# 50
  • Мнения: 3 886
Щерката пък си загуби електронната карта  ooooh!
Дали ще й издадат нова?

Да - пак с бележника, където е нанесен номера.
Също и срещу скромните 7 лева моят син е 2 клас за сега не мисля да давам толкова много пари за градксия пътува с мен аз имам електронна карта.Не сме имали проблеми да го проверяват

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Пише,  че електронните са задължителни за ученици чак от 1 ноември.
Дъщеря ми е с карта от старите, хартиените, валидна до 16.12. Току-що звънях на Възраждане и ме увериха, че не е необходимо да се сменя с нова преди да е изтекла.

# 52
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Маже ли да се купи карта за 1 конкретен автобус и един конкретен трамвай. Колко ще струва?

# 53
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Маже ли да се купи карта за 1 конкретен автобус и един конкретен трамвай. Колко ще струва?

Само за един 7 лв - за двата 10

# 54
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Маже ли да се купи карта за 1 конкретен автобус и един конкретен трамвай. Колко ще струва?

Само за един 7 лв - за двата 10

мерсииии   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 444
Преместихме се от центъра в кв.Витоша и малката сменя доста превозни средства, ще е нужна карта за цялата градска мрежа, тъй като ще ползва това, коеуто по-бързо пристигне и т.н.
Моля ви кажете ако имате представа колко ще струва такава карта за 3 месеца или повече, кое е по-изгодно?

# 56
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Те за дългосрочните, около празниците пускат промоции, но кое колко не зная.

# 57
  • София
  • Мнения: 941
Тримесечна за цялата градска мрежа е 51 лв. За повече месеци не зная.

# 58
  • Мнения: 901
Картата за цяла градска мрежа за месец е 17 лева. Няма намаление, ако се везме за повече месеци.
Сега се налагат електронните карти. тоест еднократно се издава носител и той се зарежда съответно за месец или повече месеци. Става във всички клонове за абонаментни карти.
Ако детето загуби електронната карта, отиваме и подаваме заявление в бюрото на Възраждане (само там), носи се бележник, и срещу 7 лева издават дубликат на другия ден - т.е. ако са оставали десет дни от зареденото, то не се губи.

# 59
  • софия
  • Мнения: 99
Мили мами,някой знае ли,дали и децата от частните училища могат да ползват намаление за ученическа карта?Благодаря за отговора предварително!

Общи условия

Активация на акаунт