Ученически карти за градския транспорт.

  • 35 636
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 901
Ха,
добър вечер.
Пращам аз детето с 20 лева да си зареди  електронната карта за всички линии за 1 месец (в София)  и да има за джобни (че поради гафове е с орязани пари) и ми се обажда туй същото дете, "Мамо, картите са вдигнати от 17 на 20 лева". Така, има си детето спестявания - изкара деня, но... Вие разбрали ли сте, че има увеличение? Не че е голямо - когато детето ти сменя три превозни средства само в едната посока, 20 лева на месец пак са си евтиния. Ама все пак, питам - аз ли съм се разсеяла или и за вас това е новина.

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 21:39 от schreier

# 76
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
schreier да споделихме това, че е вдигната цената на част от картите и на част от билетите.

# 77
  • София
  • Мнения: 11 711
Ха,
добър вечер.
Пращам аз детето с 20 лева да си зареди  електронната карта за всички линии за 1 месец (в София)  и да има за джобни (че поради гафове е с орязани пари) и ми се обажда туй същото дете, "Мамо, картите са вдигнати от 17 на 20 лева". Така, има си детето спестявания - изкара деня, но... Вие разбрали ли сте, че има увеличение? Не че е голямо - когато детето ти сменя три превозни средства само в едната посока, 20 лева на месец пак са си евтиния. Ама все пак, питам - аз ли съм се разсеяла или и за вас това е новина.

Явно ти си се разсеяла  Wink.Следя новините по Нета и мисля,че в dir.bg,четох,че вдигат цените на ученическите карти.Та за мен това не е новина.
Но за разлика от преди,когато картата за 3 месеца имаше същата цена като три едномесечни,сега е с 5 лева отстъпка.Става въпрос за всички линии.

# 78
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Шрайдер, явно малко си се отнесла напоследък  Wink Още през декемри това беше една от водещите новини във вечерните емисии. Нищо, ще знаеш за следващия път. Освен ако пак не ги увеличат тия карти. Как можах да го кажа, пепел ми на езика Embarassed

# 79
  • Мнения: 901
Еми,
така и предполагах - разсеяла съм се.
Нищо, добре, че си отглеждам спестовница...
Но пък се съсредоточих достатъчно, за да прочета, че зареждането за по-дълъг период вече носи отстъпка (което е логично, де).

# 80
А знаете ли как стои въпроса за редовните пътници, могат ли да пътуват с карта и на каква цена? За Пловдив става въпрос, да се уточня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт