ПАК ЛИ НЯМА ДЕТСКИ?!

  • 33 334
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 75
във Варна пристигнаха вече-Райфайзен банк

# 706
  • Мнения: 9 814
София, община Младост, Общинска банка- детски няма.

# 707
  • Мнения: 62
Днес получих детските -Варна чрез Първа Инвестиционна банка  Peace

# 708
  • Мнения: 106
а майчинство имате ли аз защото нямам,друг път винаги ми го превеждат най късно до 5 число на месеца а сега  още нямам,някои има ли идея какво може да е станало?

# 709
  • Мнения: 58
И аз в началото си получавах майчинството на 5 всеки месец, но от 3-4 месеца все на различни дати. Но то май зависи от това кога работодателя внася осигуровките... А ако не е от работодател - не знам  Thinking

# 710
  • плевен
  • Мнения: 643
Плевен ПИБ вече има

# 711
  • Мнения: 9 472
И аз имам!
Ловеч-Експресбанк Hug

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 408
София, ДСК  – имам.

# 713
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
В Пловдив няма, 100% другата седмица , на 23 декември Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 147
В Пазарджик вчера ги бяха пуснали

# 715
  • Мнения: 85
И в Бургас - ОББ - имам от вчера

# 716
  • Мнения: 1 174
а майчинство имате ли аз защото нямам,друг път винаги ми го превеждат най късно до 5 число на месеца а сега  още нямам,някои има ли идея какво може да е станало?

Колко ти е голямо детето ? Питам, защото и аз получавах майчинството до 5-то число на следващия месец. Например майчинство за октомври получих на 4 ноември. Но от навършването на 1 година на детето, изплащането на майчинството зависи от това кога са платени заплатите във фирмата, в която работиш. Например аз за ноември майчинството ще го получа най - рано началото на януари, защото заплатите за ноември във фирмата ще се изплатят в края на декември, тогава счетоводителя ще подаде съответните декларации в НОИ, ще плати и осигуровките и от НОИ до 2 седмици изплащат парите. Това в случай, че заплатите ви са 1 месец назад. Има фирми, при които са месец за месец. Ако се забавят осигуровките, забавя се и твоето майчинство.
 Тук можеш да намериш телефони на НОИ за справка, аз съм се обаждала и това ми обясниха. Казваш си ЕГН - то и ще ти кажат какво точно става:
   http://www.noi.bg/       Отстрани на заглавната страница има "контакти", кликни там и според населеното място виж телефона за справки.

# 717
  • Мнения: 75
Здравейте,аз искам да попитам има ли майчета,които освен детски взимат и интеграционни добавки?Детето ми е с ер от ТЕЛК,и винаги с детските му пускаха и тези добавки,а тоя месец получих само детските

# 718
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
София, Община Оборище, банка ОББ има превод днес.

# 719
  • Мнения: 58
Здравейте,аз искам да попитам има ли майчета,които освен детски взимат и интеграционни добавки?Детето ми е с ер от ТЕЛК,и винаги с детските му пускаха и тези добавки,а тоя месец получих само детските
Моето е с такива добавки, но още не съм получила и детските и сега не мога да ти кажа . Като имам превод ще пиша дали сме получили всичко на куп, или не .

Общи условия

Активация на акаунт