Филия?

  • 14 035
  • 180
  •   1
Отговори
# 165
  • BG
  • Мнения: 1 900
Много обича филия с масло и меродия и т.нар.циганска баница-със сол,капка олио и червен пипер.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 047
Ех, ако можех да я накарам да хапне сирене под някаква форма  Praynig Най- много обичаме филия- пица : мажа доматено пюре, отгоре колбас и най- отгоре кашкавал. Запичам в парти- грила с чубрица или шарена сол: става като истинска  Wink

# 167
  • Мнения: 269
Филия с маргарин и салам
филия с пастет и домат

# 168
  • Мнения: 2 478
По-напред съм казала за сандвичите, които яде синът ми, но сега се сетих кои филии не обича.
Нищо не може да го накара да вкуса хляб+конфитюр или мед. Също много обича палачинка със сирене ( ял е 2 пъти), но я плюе, когато е със сладко  Laughing

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Обичат филии с масло и чубрица, масло и мед, масло и халва, лютеница, само с мед, "циганска баница"...
Запечени на тостера с кашкавал/сирене и яйце или само препечени и с масло.  Peace

# 170
  • Мнения: 7 201
Ами почти всякакви мазани филии обича-с масло и мед,с масло и саламче +кашкавал,с лютеница,с пастет...
Отделно запечените сандвичи с шунка и кашкавал,с кайма,с яйце и сирене. Simple Smile

# 171
  • Мнения: 417
Не обича намазни филии.

# 172
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Специално не му правя филии за него, но обича да си хапва от моите. Най-любими са му с лютеница.

# 173
  • Мнения: 1 817
любимите:
 за големия
1/филия с масло и мед;
2/ с кашкавал  или кашкавалено руле -да е леко разтопен и маслинки
3/ крема сирене с краставички

 за малкия- филия с пастет/детски/

# 174
  • Мнения: 593
1. с масло и сирене
2. с масло и колбас
3. с мало и шарена сол
4. с фъстъчено масло
5. с пастет (но по-рядко)

И при нас филиите не са основна храна, но когато поиска й давам.
За мен е важно детето ми да се храни с удоволствие.

# 175
  • Мнения: 116
До сега е опитвал филия с лютеница и препечена филия с кашкавал. Но мисля, че няма да откаже и на другите разновидности, но аз се въздържам все още от намазаните филии ( на 1год. и 8 мес.)

# 176
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Обичат и двете много филия с масло и шарена сол. Ядат и с пастет , а каката и с масло и конфитюр.
Обичат и принцеси  с кайма и кашкавал.

# 177
  • София
  • Мнения: 7 097
С топено сирене й е любимата филия.

# 178
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Не давам филии. Когато се случи, което е мноооого рядко (в месеца един-два пъти да речем) е намазана с извара. Моите деца не обичат хляб, а когато решат все пак да ядат такъв, го предпочитат в натурален вид. Но и това е рядък случай. На тях им дай пресни плодове и салати. Това ядат като невидели.  Grinning

# 179
  • Мнения: 593
На тях им дай пресни плодове и салати. Това ядат като невидели.  Grinning

Да са ти живи и здрави.   bouquet
Моето е повече почитател на месото...

Общи условия

Активация на акаунт