Филия?

  • 14 016
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 577
Хе, сериозно ли? ще пробвам да видя, ако успея да прескоча психическата бариера.  Crazy
Иначе и аз хапвам хляб де, с маргарин и шарена сол, но мога да си го позволя. Но като мен са малко, многоо малко.

# 46
  • Мнения: 467
Не мисля, че трябва да се притесняваш, когато синът ти не яде супата с хляб. Въглеходратите по принцип са тези от които се хранят раковите клетки, да не говоря за щирокоразпространените болести като затлъстяване, високо кръвно, диабет и т.н Всичко това е резултата от манията ни за хляб (тестени храни) и сладко.
Малко извън темата, но честно казано, много добре си прави детето. Имам племеник, деттео е много спортно, все първи награди по плуване и ски взема, но се храни предимно с месо и зеленчуци, чипс, сладко не обича. Слаб изглежда, но е много здрав. Свекърите се опитват да му дават все повече тестени неща, за да напълнее малко, но за мен след като детето е здраво, няма смисъл от тези неща.

# 47
  • София
  • Мнения: 44 122
Хе, сериозно ли? ще пробвам да видя, ако успея да прескоча психическата бариера.  Crazy
Иначе и аз хапвам хляб де, с маргарин и шарена сол, но мога да си го позволя. Но като мен са малко, многоо малко.

чак пък толкова малко....

# 48
  • Мнения: 467
всеки може да си го позволи разбира се

# 49
  • Мнения: 5 393
Любимата филия на Иво е с масло и чубрица.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 554
Любимата филия на Кало е просто филия  Mr. Green Без нищо. И с усмивка казва: Ям сух хляб като куче  hahaha

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с топено сирене
с шоколад
с лютеница
с чубрица
с масло и халва
с пастет

# 52
  • Мнения: 720
Хе, сериозно ли? ще пробвам да видя, ако успея да прескоча психическата бариера.  Crazy
Иначе и аз хапвам хляб де, с маргарин и шарена сол, но мога да си го позволя. Но като мен са малко, многоо малко.

Прочети съдържанието на маргарина преди да си го намажеш на филийка следващият път и помисли кое е по-добре, мед или маргарин.  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 8 283
- шунка с кашкавал на грил.
- с саламчета, т.е кръгчета шпек, но "... много слагаш мамо! В градината слагат по-малко, не ги допират"
- със масло и сладко (ягоди, за да е "розова филийка"), много рядко с шоколад
- пастет.

малката обича и със шарена сол сух хляб или малко и шарена сол

# 54
  • Мнения: 5 577
Хе, сериозно ли? ще пробвам да видя, ако успея да прескоча психическата бариера.  Crazy
Иначе и аз хапвам хляб де, с маргарин и шарена сол, но мога да си го позволя. Но като мен са малко, многоо малко.

чак пък толкова малко....

всеки може да си го позволи разбира се

Замислих се покрай темата, може би, от всичките ми приятелки и познати жени, само аз и още една моя приятелка можем да ядем каквото искаме и да сме по 50 кг след 2 раждания. Другите определено са бъбречета, подари неправилни хранителни навици от детството

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 12:01 от Вергилия

# 55
  • Мнения: 467
не е задължително всички да имаме солетки вместо крака, за да си позволим филия с хляб. Важен е общия принцип на здравословно хранене и после да се изгаря всичката  приета храна през деня. Затова казвам, че всеки може да си го позволи  Peace

# 56
  • Мнения: 4 292
Всеки може да си го позволи, но на малко хора не им се лепи. Хайде да не отричаме очевидното. Въпросът е доколко една жена се вторачва в килограмите си, мисля.
Това беше малко отклонение от темата, сори за което.

# 57
  • Мнения: 5 577
Аз си падам идиот  в това отношение.

Сина ми е на 5 години, 14.5 кг и е ок.

Аз съм била под 18 кг в първи клас, това приемам за нормално и следя и децата ми да са така.

Дъщеря ми е 10месечно бебе, 8.5 кг, които на мен ми се струват много, затова е 'наказана' без попара, сухари и бисквити /колкото и да не им се вярва на хората, оцелява и без тях/. Яде от кухня, мляко и плодове. чукне ли 10кг преди 2 години обаче  ще съжалява.  Twisted Evil
Знам, че съм  Crazy  но гледам себе си. Не съм боледувала никога, нито веднъж през живота си, никога не съм кашляла, не ми е текъл нос и не съм имапа температура -> мама ме е гледала добре. Хляб не ми е давала.

Някои майки са ме съветвали да заведа сина ми на пълни изследвания, защото е прекалено слаб.  Laughing
Той хляб не яде, никога няма да му дам филия с нещо. Боледувал е веднъж за 2 години и тича из целият град всекидневно, пълен е с енергия.

# 58
  • София
  • Мнения: 44 122
ами да те успокоя  - хляба не е световно проклятие.моят син яде филии  и сега почти на 4 години още няма 14 кг....на година със все каши и бисквитки нямаше 8 кг.... метнал се е на мен общо взето (въпреки, че последната година трупнах малко кила, че взех, че заприличах на човек, а не на скелет).
До човек е, до гени, до метаболизъм, до подвижност...

Слабостта не гарантира  здраве също така....не си тормози зорлем децата.

# 59
  • Мнения: 4 292
Вергилия, направо ме изумяваш на моменти. Дъщеря ми е 10 кг. на почти годинка, основно на кърма и ако разсъждавах като теб  сигурно щях да изпадна в яка депресия.  Laughing Иначе и тя е наказана да не яде бисквити и сухари, то само това и оставаше.
Аз съм си водила сина на изследвания заради слабостта му, но той и не ядеше. Май съм го споделяла това и то в подобна тема.

Общи условия

Активация на акаунт