Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 2.

  • 95 574
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 556
За Peg Perego Si,отзиви има ли някоя мама?Мисля да сменя количката,тази ми хареса на пръв поглед,остава само да я видя на живо.

# 1 156
  • София
  • Мнения: 3 689
Ако се върнеш малко по-назад в темата Бу пише пордобро за Си!Има и снимки даже Simple Smile

# 1 157
  • Мнения: 556
Ако се върнеш малко по-назад в темата Бу пише пордобро за Си!Има и снимки даже Simple Smile
Намерих го,мерси   bouquet

# 1 158
# 1 159
  • Мнения: 13 512
е, ако се обадиш- най-вероятно ще се окаже,че я нямат в малчо. Честа практика е да се свалят цени на стоки,които гиняма. А За Кикиморското- на всички вече е ясно какви са цифромани

# 1 160
  • Мнения: 9 019

А една приятелка си я взе на скоро от магазина на Чиполино за 130 лв. (тази без борд отпред)

Hug

# 1 161
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
е, ако се обадиш- най-вероятно ще се окаже,че я нямат в малчо. Честа практика е да се свалят цени на стоки,които гиняма. А За Кикиморското- на всички вече е ясно какви са цифромани
Всъщност се регистрирах специално за да проверя и ме пуска до предпоследната стъпка - потвърждаване на покупката, т.е. най-вероятно я има. Не искам да потвърждавам Laughing (не, че няма да наместя още една количка!), защото не я знам тази количка каква е.

# 1 162
  • Мнения: 13 512
Да, Бу.... винаги е ОК.
След което следва обаждане- Съжаляваме, нямаме я в наличност, но можем да ви предложим едикакво си. Не един,два и пет пъти ми се е случвало. Има изредена цялата гама, а  в наличност няма и една десета. Както и да е, такива разлики в цените наистина са стряскащи, при положение,че са официално внесени в България от един вносител.

# 1 163
  • Мнения: 1 427
Според мен е грешка някаква. Rolling Eyes

# 1 164
  • around the world
  • Мнения: 651
Я какви нови дрехи има  Куини Grinning....(може и старо да е, но сега го забелязох Wink)


Bueno
Това е дизайнерския модел на quinny buzz и ако не се лъжа когато излезе струваше около 800-1000 евро  Rolling Eyes #Crazy

# 1 165
  • Мнения: 2 768
един off: Bueno няма ли да си смениш лентичката, че тази 65 седмична бременност май е твърде много, а  Laughing

# 1 166
  • Мнения: 277
Здравейте момичета!
Има ли мами с опит с количка Bugaboo Bee с чувалчето за новородено? Чакаме бебето през май и искам да избегна количка със зимен кош, та този вариант ми се видя добър. Предварително благодаря !

# 1 167
  • Мнения: 3 695
Мисля,че реших тази да е Malibu all in one trio   http://www.kasidabg.com/hauck-malibu-all-in-one-trio-charcoal-2010.html     знам че е нов модел,но моля ви кажете си мнението Praynig поне за подобни от марката.

И аз се интересувам от мнения и коментари за HAUK MALIBU. Аз си се влюбих в нея и си я купих, но все пак не съм я ползвала още и ми се ще да чуя мнения от практиката, ако има такива.
Благодаря предварително!   bouquet

# 1 168
  • гр. София
  • Мнения: 252
Здравейте! И аз съм в голяма чуденка относно количките. Очаквам бебче през м. Май и както tini-mini  съм се насочила към HAUK. Коя бихте ме посъветвали:
http://www.kasidabg.com/hauck-chicago-4-circle-red.html?osCsid=c … b9qs117okng5506m2
http://www.kasidabg.com/hauck-manhattan-gray-lime-2010.html?osCs … b9qs117okng5506m2
Благодаря!

# 1 169
  • София
  • Мнения: 272
Ще чакам да споделите мнение за Hauck. Девойката ни ще се роди юли и съм се насочила също към тази марка.

Общи условия

Активация на акаунт