Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 2.

  • 95 576
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 1 170
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Някой ще помогне ли с линкове към универсални сенници/гюруци за количка? Grinning Ибей ми подсказа няколко варианта, но дали има нещо по-наблизо?

# 1 171
  • Мнения: 9 020
Някой ще помогне ли с линкове към универсални сенници/гюруци за количка? Grinning Ибей ми подсказа няколко варианта, но дали има нещо по-наблизо?

За това ли питаш или за онези дето са много дълги напред и са с тел вътре и се огъват?

Hug

# 1 172
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
За това ли питаш или за онези дето са много дълги напред и са с тел вътре и се огъват?
Hug
Да, благодаря Simple Smile а дали го има от плат, не само мрежа Thinking

# 1 173
  • Варна
  • Мнения: 1 479
За това ли питаш или за онези дето са много дълги напред и са с тел вътре и се огъват?
Hug
Да, благодаря Simple Smile а дали го има от плат, не само мрежа Thinking

Не, поне Safety 1st.

# 1 174
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Аз не държа на е Safety 1st, стига да е универсален (за кръгла тръба) Simple Smile

# 1 175
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Аз не държа на е Safety 1st, стига да е универсален (за кръгла тръба) Simple Smile

Показания не се закача към тръбата, а директно към сенника на количката  Wink

Поне аз не съм виждал допълнителни които да могат да се закачат за тръбите, по скоро се монтират на основния сенник

# 1 176
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Аз съм виждала, ама в Ибей, а на мен ми трябва по-скоро, отколкото ще пристигне от там Confused

# 1 177
  • Мнения: 9 020


Ей такъв, ама за единична количка, имаше една мама от нашите отчетни, ако искаш мога да я питам от къде го е взела, но предполагам че и тя от някъде го е поръчала.


Hug

# 1 178
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Питай я, моля Simple Smile

# 1 179
  • Мнения: 9 020
Писах и, щом ми отговори, ще ти пиша тук.

# 1 180
  • София
  • Мнения: 1 555
Бу - Аз такова си купих за Бъгстъра - http://global.ebay.com/Kiddopotamus_Stroller_Jogger_UV_Sun_Rain_ … 120529361443/item, ти предполагам него си видяла. То се монтира за тръбите с лепенки и е напълно универсално. Разбира се от ибей го поръчах. Не знам дали в България се продават някъде, но доста се обсъждаше този сенник в темата за Бъгстър и доста майки си бяха купили. Скоро видях обява в продавалника, че такъв сенник се продава заедно с една количка Бъгстър. Може пък собственичката да се съгласи да го продаде отделно или някой друг да продава само сенник, може да провериш и там.  Peace

ЕДИТ - И като казах, че много майки си поръчаха такъв сенник за Бъгстър се сетих, че доста се обсъждаше, може да попиташ и там дали някоя от тях не го е намерила и в България.  Peace

# 1 181
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Да, това гледах Simple Smile Хубав ли е на живо, добре ли пази? Достатъчно дълбок ли е?

# 1 182
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз съм много доволна.  Peace От една такава разтеглива материя е и може да се опъне почти до стъпалото за крачета. Има и джобчета отстрани - на мен понеже все не ми стигаха багажникът и чантата и ми бяха много удобни. Шише, портмоне, телефон и всякакви дребни неща там трупах.  Crazy

# 1 183
  • Мнения: 23 441
Да, това гледах Simple Smile Хубав ли е на живо, добре ли пази? Достатъчно дълбок ли е?
И мен ме интересува тази джаджа.

# 1 184
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Имам драма  Crossing Arms
Гледам два модела сенници - и двата уж ги дават за колички без собствен сенник, както и за допълване на съществуващия собствен, но на практика не виждам как ще стои сам тоя сенник. Ивон, кажи ми, ако знаеш?

и

И на двете виждам как се подпират на съществуващия сенник в средата - ако него го няма, няма ли да кльофне (хубава дума) цялото нещо?!

Количката, за която търся сенник, си няма никакъв - а да й купя универсален със закопчалки за кръгла тръба в момента ще ми е малко по-сложно (трябва ми до 2 седмици най-късно, предполагаемо такъв UV сенник ще дойде по-скоро).

Общи условия

Активация на акаунт