Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 2.

  • 95 569
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 1 298
Toзи на първата снимка изглежда добре,къде ги продават?

# 1 186
  • София
  • Мнения: 1 395
Тези сенници не стават за количка без собствен. Направени са само от плат и няма как да са опънати, ако отдолу няма друг.

# 1 187
  • Мнения: 1 298
Тези сенници не стават за количка без собствен. Направени са само от плат и няма как да са опънати, ако отдолу няма друг.

И аз така мисля,самото им захващане с лепки не предполага кой знае каква стабилност  Thinking
Но със сигурност има и от другият вид,къде ли гледах..

# 1 188
# 1 189
  • Варна
  • Мнения: 1 479

За този 100 % е нужен основен сенник.

# 1 190
  • Мнения: 2 559
от това, което се вижда на снимките, не мисля, че е нужен основен  Thinking пък и си пише, че си запазва формата винаги, тоест явно е достатъчно твърд, за да си стои сам  newsm78

# 1 191
  • Варна
  • Мнения: 1 479
от това, което се вижда на снимките, не мисля, че е нужен основен  Thinking пък и си пише, че си запазва формата винаги, тоест явно е достатъчно твърд, за да си стои сам  newsm78

Аз пък го виждам закрепен за сенника на количката, което означава ..................

# 1 192
  • Мнения: 9 018
Не мисля, че е нужен основен сенник, при положение че може да се закрепи и на стол за кола, който по принцип няма такъв.

Hug

# 1 193
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Toзи на първата снимка изглежда добре,къде ги продават?
В Амазон и Ибей.
На сайтовете пише ту така, ту иначе. Раздвоена съм. Вързва се с велкро за рамката на количката и се изпъва на обръчи (самосгъваеми, мислете за кошовете за играчки, които се сгъват на кръгче после). Че ще стоят и ще запазват форма - съм сигурна, но ако няма какво да ги подпира в средата, няма ли да падат много надолу?

# 1 194
  • София
  • Мнения: 1 555
от това, което се вижда на снимките, не мисля, че е нужен основен  Thinking пък и си пише, че си запазва формата винаги, тоест явно е достатъчно твърд, за да си стои сам  newsm78

Всъщност не мисля, че е от твърд материал, според мен е на същия принцип като първия сенник и като сенниците за стъклата на автомобилите от този вид - http://www.mytoys.de/Winnie-the-Pooh-Sonnenschutz-Winnie-bei-den … .12.01.01/1602958. T.e. те са от плат и по крайщата имат гъвкави обръчи, благодарение на които запазват формата си в опънато състояние.  За сенниците независимо, че са с лепенки са си стабилни, въпросът е каква форма ще заемат, ако няма поне някакъв минимален сенник на самата количка, за да придава основната форма.  Thinking Трудно ми е да кажа, най-добре да се пробва. Евентуално бих могла да пробвам на моята количка, но чак довечера като се върне мъжа ми, защото даже не знам къде е количката - дали в багажника на колата, дали в мазето, а днес София не е ясла и с нея ще ми е трудно да я търся. Така че Бу, ако не е късно довечера - ще пробвам и мога да пусна снимки.  Peace

# 1 195
  • София
  • Мнения: 44 353
Бу в сайта на мадъркеър има едни такива
http://www.mothercare.com/Mothercare-Sun-canopy-Broderie-Anglais … 1031&mcb=core

http://www.mothercare.com/Mothercare-3-wheeler-sun-canopy/dp/B00 … 1031&mcb=core

ако мислиш, че може да ти свърши нещо такова работа...може да се обадиш  да питаш дали и в БГ магазина им ги няма...

http://cgi.ebay.co.uk/SUN-CANOPY-SHADE-FOR-PRAM-AND-PUSHCHAIRS-N … 554QQcmdZViewItem ето го закрепено такова подобно нещо....предполагам и по-надоло може да се монтира. въпреки че не виждам голяма разлика от чадърчетата.

Другият вариант, който се сещам е да се разходиш до чиполино и да питаш дали не продават резервни сенници, със сигурност виолата, ериката и подобните им, се откача сеникът и може да  се сложи такъв на всяка подобна количка(предполагам зависи за каква точно ти трябва де и колко дълбок го искаш).http://images.izgodnobg.com/942/404942_big.jpg за такъв сенник имам предвид. ако такъв можеш да закачиш на количката, можеш после да си купиш и от онези които си показала, по-големите, които се опъват върху основният сенник...

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 10:57 от Angel_Dust

# 1 196
  • Мнения: 1 650
някой има ли преки впечатления от Nurse, по спецялно Run и Hello
Run силно ми блъска на хибрид между Jane и Concord
И друго, не мислите ли че е време за нова тема ?

# 1 197
  • Мнения: 23 410
някой има ли преки впечатления от Nurse, по спецялно Run и Hello

В Испания много ги бутат и са здрави.Но подробности не знам.Мога да прочета из форумите.

# 1 198
  • Варна
  • Мнения: 1 479
някой има ли преки впечатления от Nurse, по спецялно Run и Hello
Run силно ми блъска на хибрид между Jane и Concord
И друго, не мислите ли че е време за нова тема ?

Е как няма да ти блъска, като Nurse са евтината марка на производителя на Jane и Concord

# 1 199
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Angel_Dust, такъв тип сенник много гледам в Ибей, само че няма да ми дойде в нужния срок, а тук нов няма пък да купя Crazy Но виж, до Чиполино мога да отида, това е отлична идея Simple Smile

Сега оборудвам със сенник точно количка Nurse, моделът обаче е Starlet. Много ми допада, лека е (по преценка ок. 6,5 кг), колелата са достатъчно големи - 17 см (двойни, уви, няма пълно щастие), сгъва се много компактно (93 см) и има степени на гърба, вкл. напълно легнало, има и борд, изобщо, чудесна е.

Общи условия

Активация на акаунт