Какво да правим с тези сливици?

  • 15 285
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 175
При нас пък проблемът с гърлото протича много странно. На всеки 2 - 3 дни, само сутрин  се оплаква, че я боли гърло и й спада гласът. Няма никаква температура, не губи апетит.  Взимахме три пъти секрет - отрицателен, но не сме взимали от сливиците. Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо . На 6 г. сме. С ангина е диагностицирана 1 - 2 пъти досега, но преди година.


А по темата за гнойните ангини - аз съм започнала да боледувам от такива едва на 7 години и след първите симптоми на артрит са ми ги извадили. За съжаление ангините са засегнали сърцето ми, така че не съветвам дълго да изчаквате, ако децата ви боледуват с голяма честота. Проблемът е, че дори в междинните периоди на оздравяване бактериите продължават да работят.  

# 46
  • Мнения: 8
мили майчета и ние минахме по този път които описвате вие.моят син  е на 3г.и се разсипа да боледува като направи 6м.че до 2,11м.не сме прескочили месец без антибиотик.накрая се решихме на операция ходих каде ли не и всички лекари ми казваха едно и сащо ,да махаме и 3-те сливици и така направихме.от 1м сме без сливици и за сега сме доволни дано и така да продалжи.но това което мога да кажа на всички майки които са с този проблем е ,че деца които се направили за 1г.2-3гнойни ангини е по-добре да се махат.това ми казаха всички лекари през който минах и то специалисти унг.това мога да ви кажа аз от опит

Общи условия

Активация на акаунт