Дан Браун - "Изгубеният символ"

  • 27 798
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 394
Ааа,редно е,ама щом има на далавера в нета-що да не?На теб,ако ти предложат бира и скара безплатно,ти кво-ще се натискаш да си плащаш ли?  Wink


Ами всъщност то не е безплатно. Интелектуалната собственост и в частност авторските права не са без пари.
Поне като крадете имайте доблестта да си го признавате. Аз поне така правя - като тегля музика, не се заблуждавам, че е безплатна.
Е,аз само казах,че не крадем директно.Не съм си мислила ,че е безплатно,а само казах,че е на далавера.Ти що теглиш музика,като те гризе съвестта?Що гледаш филми?Ами,който не иска отива и си купува,пък ние $крадльовците$ теглим щото не сме толкова богати....И да-признавам си и аз тегля,каквото ми хареса,но с ясната представа,че не съм аз тази,която е злоупотребила с авторските права на автора.И затова може би не ме гризе толкова съвестта.Иначе не бих посмяла лично аз да издавам в нета пиратски копия на музика,филми,литература и т.н.

# 16
  • Мнения: 4 916
... теглим щото не сме толкова богати....

Жив е Андрешко, успокоих се.

# 17
  • Мнения: 1 394
... теглим щото не сме толкова богати....

Жив е Андрешко, успокоих се.
Ами нали искаш истината...Ето признавам си!  Peace Wink

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
защо Андрешко? най-много крият тези които имат много ...

# 19
  • Мнения: 4 916
защо Андрешко? най-много крият тези които имат много ...

Кой казва, че само андрешко не си плаща. Просто оправданията са различни - от "малка ми е заплатата и няма да плащам ток" до "аз съм голям баровец и нямам време да си плащам тока".

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
даммм и регистрира М-та в швабия  ....

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
А какво стана с Дан Браун??
Аз преди да съм прочела книгата съм сигурна, че главният герой ще разплете дори и степаните чорапи на баба ми, докато някъде по средата на книгата го набиват, но пък накрая ще е почти влюбен / при ДБ няма типичният хепи- енд/.
Моля да ме опровегаете.
`Щото аз за тази книга 20- 25 лв няма да дам. Няма и да си кьоря очите пред комп-а.

# 22
  • Мнения: 574
Аз пък търпеливо ще чакам да излезе книгата на български език. Не обичам да чета книги от компютъра Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 334
Аз си я поръчах от Амазон преди две седмици и още я чакам  Tired
Не мога да се кьоря да чета цяла книга от компа, за телефона да не говорим. Замислям се за аудио книги, демек някой да ми ги чете Flutter
Но не съм против свалянето на книги. Според мен е все едно да заемеш книга от библиотека. Библиотеките да не би да плащат на авторите за това, че отдават книгите им под наем? И какво мога да направя, след като я прочета? Да я продам? Да я дам на друг? Малко е по-различно от музиката. А и за музиката...малка част отива при самия творец, другото е реклама, носител, колко хора се облагодетелстват от творците, цяла индустрия.
Ако е нещо, което държа да имам на всяка цена, си го купувам. Както и нещо, на което очаквам да се наслаждавам, както е "Изгубеният символ". Обичам да чета нови книги, много хубаво миришат Blush

Между другото, Дан Барун беше много рекламиран от църквата, да Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 837
Ако, още 10-тина пъти му видя прехваленото име в тоя форум, сигурно ще позна да го харесвам. Пу, пу...дано не е заразно.


# 25
  • Мнения: 4 300
А какво стана с Дан Браун??
Аз преди да съм прочела книгата съм сигурна, че главният герой ще разплете дори и степаните чорапи на баба ми, докато някъде по средата на книгата го набиват, но пък накрая ще е почти влюбен / при ДБ няма типичният хепи- енд/.
Моля да ме опровегаете.
`Щото аз за тази книга 20- 25 лв няма да дам. Няма и да си кьоря очите пред комп-а.
30.90 лв:)

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 459
Аз пък, да спомена, че не е нужно и да се кьоравим в компа/телефона. Хората са го измислили. Красота! Не всички книги, които искаме ги има в електронен вариант, но до момента се е изплатила многократно. Да не споменавам колко място и кг. ни пести като тръгнем нанякъде. (малко като реклама прозвуча, но наистина това е едно от нещата, които препоръчвам с чисто сърце и без замисляне)

# 27
  • Мнения: 2 093
четох едно мнение, което се надявам да успокой нетърпеливите хора. Писаха, че книгата е като Давинчи код с тази разлика, че действието се развива вьв Вашингтон. Аз нещо започнах да се навивам да си я купя след като установих че мога да я закупя за $18. Прави ми впечатление, че най-големите продажби са, в началото и след това има само 10-20 % намаление.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 241
`Щото аз за тази книга 20- 25 лв няма да дам. Няма и да си кьоря очите пред комп-а.
30.90 лв:)

Стига бе, как може да е толкова скъпа? Ужас. Ами няма да си я купя, сори. Ако ми попадне, все едно в нета или на хартия ще я прочета. И аз си признавам без бой.

# 29
  • Мнения: 2 180
Е стига де, цената е 19,99 - http://www.bard.bg/promotions/packet/346 Има отстъпка 20% и я дават за 15,99 лв., но пък куриерските й са 4 лв., така че танто за кукуригу както викат у нащо село.

Общи условия

Активация на акаунт