Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 790
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 660
Може би на мен ще ми е по-лесно да казвам, когато си имам нов приятел. Не знам. Наистина защо да сме втора ръка? Има хора, които са имали по не знам колко гаджета в живота си, но не са се женили. Каква е разликата с мен, която съм имала много малко гаджета, но пък един брак? Може би разликата е в това, че съм решила да родя дете на този мъж  Laughing

Може би трябва да променя профила си във фейсбук на необвързана... ей така, с терапевтична цел.

# 271
  • Мнения: 1 317
Ох, не мога, трябва да се изсипя.
Току що в писмен разговор по скайп, БНД ми постави диагноза - "психопат", а също така ме осведоми, че съм развалила семейството си, че съм оставила детето си без баща, за да ми бъдело добре на мен.
Много отдавна не ми беше ставало така тежко.

Последна редакция: нд, 11 окт 2009, 17:32 от еlеonоrа

# 272
  • София
  • Мнения: 3 648
ели, разбирам точно как се чувстваш! Hug

# 273
  • Мнения: 2 660
Ох, аз ако си го слагах всеки път на сърцето, когато моят мъж ми каже, че аз нещо не съм в ред, да съм се побъркала до сега наистина...! Не спори, не си заслужава. Казваш му, че бързаш, че ще излизаш и толкова.

# 274
  • София
  • Мнения: 4 889
Ели, аз редовно слушам обвинения, че съсипвам бъдещето и самочувствието на детето с решението за развода. Донякъде изпитвам угризения...

# 275
  • Мнения: 2 660
Ей, момичета, още не мога да се ориентирам коя коя е във фейса.

# 276
  • Мнения: 36
Добро утро!
Ох, хлапето започва да пита все по-често за баща си... виждат се... но пита тати кога ще дойде да живее при нас, от време на време иска "у дома при тати", плаче когато се разделят.... Как да обясня така, че да ме разбере. На 2г. и 7 месеца е. Нито разбира, нито не разбира.
А аз продължавам да се чувствам така, все едно живота минава покрай мен а аз някак си не се вписвам в него...

# 277
  • Мнения: 390
Добро утро, дами!

Ели, не знам дали ще те успокои факта, че и другите БНД-та обвиняват бившите за разпада на семейството.Моят дори смята, че аз съм виновна, когато с втората не върви  Laughing Когато детето му каже, че иска да е с него, отговорът е: Майка ти е виновна!Един вид: Трябваше да ме изтърпи.Ееее, няма да ми насади вина! Приключих с робството!
offended, не се отчайвай.Трудно е да обясниш на детето тези неща, особено, когато е малко.Най- трудно е, когато го виждаш, че страда, и ти страдаш с него.Намерете си развлечения двамата.разходки, игри заедно.Сближете се силно,за да усети подкрепата от твоя страна.Просто( макар че никак не е просто) трябва да си и баща и майка.Трудно е да обясниш, че мама и тати вече не искат да са заедно, но и двамата продължават да го обичат и да се грижат за него.Също,че раздялата няма нищо общо със самото дете.Желая ти много търпение, мила   bouquet

Лек и успешен ден на всички!

# 278
  • Мнения: 1 023
Добро утро!
Ох, хлапето започва да пита все по-често за баща си... виждат се... но пита тати кога ще дойде да живее при нас, от време на време иска "у дома при тати", плаче когато се разделят.... Как да обясня така, че да ме разбере. На 2г. и 7 месеца е. Нито разбира, нито не разбира.
А аз продължавам да се чувствам така, все едно живота минава покрай мен а аз някак си не се вписвам в него...

с картинки.
две къщи и при всяка къща разли4на фигурка. на едното място са две.
на 2 и 7 4етеш приказки. пепеляшка има само татко.
грозното патенце си няма никой, ма като пораства се сдобива с цяло ято.
детето на 2 и 7 основно попива.
не драматизирай, а обяснявай и отговаряй с лекота.

аз пък днес имам рожден ден.
занесохме бисквити да по4ерпи децата за рожден ден на мама и вуй4о и само заради по4ерпката дето се о4ертава, се разминах от "страдание и мъка" на разделяне.
не мога и вас да ви по4ерпя с бисквитки  Wink Laughing, ма дано ви е хубав деня.

# 279
  • София
  • Мнения: 3 648
Милк, честит празник!

Да не си близнак с брат си?

# 280
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Добро утро прекрасни дами!   bouquet

Ей мъ и мен, ние естествено се сдобрихме с приятелят ми, то не, че сме се скарали сериозно, но ми стана кофти. И аз не обичам кавгите, ама се случва, няма начин.

Ели, споко, не се връзвай, той го прави нарочно за да ти е гадно, прегръдки!  Hug

Гледам говорите за разделите и реакциите на околните - аз обикновенно имам толкова доволен вид като кажа, че сме разделени с баща му на Георги, че никой не смее да ме съжалява, пък и не съм сама, че да има за какво, то не, че преди е имало де... Изобщо не крия, че не сме заедно с баща му, даже понякога ей така, търся съвети от много малко познати или направо непознати хора - интересно е да чуе човек и мнението на безпристрастни (това понеже са на моя страна, ако не бяха не знам дали щеше да ми е интересно  Mr. Green). Освен това аз не съм правила грешката да се омъжвам за него, браво на мен за прозорливостта, та нямам разни сватбени неща, които да се чудя какво да правя.

Офендет (уф, че сложно за писане на бг и неблагозвучно, може ли да ти викам Офи?), трудно е, но ти ще се справиш - повтаряй на детенце, че мама и тати вече не живеят заедно, но продължават да го обичат. Децата разбират повече отколкото ние си мислим. Предполагам, че не че не разбира ситуацията, а просто му се иска да е друга. С времето ще свикне, даже по-бързо от теб ще се нагоди!  Peace

Пък моето дете от снощи кашля и сега трябва пак да го водя на лекар, а още не му е минал конюктивита! Така както е тръгнало ще съм си вечно безработна, че кой ще ме вземе на работа с това постоянно боледуващо дете, вече не знам какво да го правя, много ме притеснява, че толкова често взе да боледува, откак съм го пуснала на градина края на септември вече за 3 или 4 път боледува! Баси!

Ох, много дълго стана, ама така е, като не съм писала 2 дни, трябваше да се излея (тъй да се каже)!  Whistling Лек и душевно слънчев ден ви желая!   bouquet

# 281
  • София
  • Мнения: 3 648
Малкия и моя е с хрема и кашлица и сега е на отглеждане при свеки. Ама само за днес, за утре явно ще трябва да моля майка или да оставам в къщи на 13 число!
Не съм, наистина голяма прозорливост от твоя страна!

# 282
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
Милк, ЧРД! Весел празник и тн (каквото ти се прище)!   nbirthday

# 283
  • Мнения: 1 023
:о)
благодаря - да ви се връща и на вас.

не сме близнаци, вени - той ми е "подарък" за 3тия рожден ден.  Laughing

# 284
  • София
  • Мнения: 3 648
АААААА, готино!

Общи условия

Активация на акаунт