Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 783
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 73
здравейте момичета

Кики Андр - и аз така ги чувствам нещата, даже онзи ден си говорех с треньора ми, и докато си приказвахме ми мина през ума, че в следващата ми връзка не бих желала да живеем заедно с мъжа - а по-скоро като гаджета.

хмм, моят треньор по бокс се заиграва с мен и ме кара да се чувствам страхотно, както съм цялата изпотена и развлачена... по-млад е с 5години от мен, висок, синеок, замислих се откога не съм се заглеждала така по мъж - аз като съм с някого и нямам очи за други. страхотно нещо е тръпката  Embarassed

аз си се прибрах във Варна и вече ще се включвам по-често. тука си имам нет вкъщи. в Русе при родителите ми няма и дори ми е кеф. Майка ми и баща ми много ми помагат, особено и малката като е толкова мъничка. тя пък за 2месеца от раздялата и тя реши да ми помага. спи вече почти по цяла нощ непробудно, успявамеда вечеряме 2те едновременно преди къпането - защото иначе преди ядях в нечовешкия час около 22  Shocked

скоро имам рожден ден и се готвя да поизляза с приятели малко, да освежа и да се надишам с цигарен дим, хаха. аз пуших 14години и 2месеца преди да забременея ги спрях, а сега още кърмя и имам стимул. когато изляза на заведение и ми е по- леко да не пуша - просто гледам хората как палят и мирише на кофти... каква никотинова наркоманка съм била.....

малко хаотична съм,хехе, пожелавам прекрасен ден и дано слънцето да продължава да ни пече така още дълго

# 241
  • Мнения: 700
Момичета, обади ми се адвоката, вчера е излязло решението ми за развод. След цели 9 месеца раздяла и драма днес се чувствам емоционално изтощена, няма капка от емоция в мен, нито ми е тъжно, нито ми е радостно.  Rolling Eyes

# 242
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417
 Ами Супернова, честито!   bouquet Да вземеш да почерпиш, а?  Mr. Green

 А моето дете е с гноен конюктивит, колкото и да не ми се щеше, ама какво да се прави.  Tired

 Иначе го заведох с мен на един вид интервю за работа (със се зачервените очи, ама иначе щях да закъснея много) и говорих с жената, дано да ме вземе, че имам нужда. Само трябва другото момиче което кандидатства да е навито да работи всички съботи и втори смени (малко невъзможно звучи, ама не се знае). Та така, стискайте ми палци.

# 243
  • Мнения: 6 446
Не съм, стискам  Hug

И двамата ми мъже са болни.Малкият повръща  Tired Засега май овладяхме положението.
Големият и него май го събори вирус някакъв.
Засега и двамата спят спокойно, да видим как ще мине нощта.

И аз утре съм детско-болна отпуска.Какво да се прави.

Хайде, лека от мен!  Hug

# 244
  • Мнения: 6 446
Момичета, здравейте!
Много тихо тук!
Супернова, не съм видяла. Незнам за честито ли е, но ако така го приемаш -честито!

# 245
  • Мнения: 385
Тук съм, но съм толкова нервна на БНДто, че изобщо не ми се иска да пиша... и на свекито също! Да си играят цирковете помежду си, а не по начин, който да ни засяга нас! Само ще кажа, че заради страха на свеки да застане срещу сина си и да му каже истината в очите, че иска да вземе малката и се е разбрала вече с мен, сега аз си нося последствията и негативите от техните взаимоотношения! Аз лъжа детето три дни, че баба ще дойде да я вземе, а днес сутринта ми се обажда, че не е посмяла да каже на синчето си и нямало да може да я гледа! Побесняла съм! Мога да ги изям с парцалките се! Ама си затраях и застанах на страната на свеки и я покрих, защото усещането ми е, че за малката само от нея мога да получа подкрепа или помощ, от БНДто - НЕ!

# 246
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417
 Мамчо, много кофти. На мен БНД ми ги играе тези номера (когато изобщо се е сещал, че има дете) и знам колко е гадно. Прегръдки от нас  Hug и не ги изяждай със се парцалките, че сигурно са кисело-горчиви  Laughing

# 247
  • София
  • Мнения: 3 648
Привет!
Пате, споко, не се засегнах въобще, а ми се щеше да видя смешното, че да се развеселя иаз, че ми беше криво.
И сега ми е, ама..нейсе!
Болнички има чета - дано се оправят.
offended, ти в кой град си, че делото ти толкова бързо се е придвижило?

Нашите пак ме атакуват, тоя път со кротце и со благо, ама си изказаха мнението! Макар че ще бъде прочетено, ще напиша - явно са си против развода и това си е. Немогат да го приемат.

# 248
  • Мнения: 36
Мамчо, не се ядосвай... просто другия път ако можеш не казвай на детето че баба му ще го гледа, пък ако стане - стане. За да не е разочарована малката после. Явно има проблеми между бабата и БНД-то ти... кофти е, че засягат и вас.  Hug

Вени, развода е по взаимно съгласие, затова толова бързо върви. Не че аз съм съгласна, но насила хубост не става, и реших че никой няма да има полза от циркове, купища дела, протакане и т. н. Резултата ще е все същия. Затова ходихме при един адвокат, направихме споразумение - разбрали сме се предварително за всичко, и го придвижиха към съда. След няма и 2 седмици дойдоха призовките, а делото е края на този месец.  Наистина много бързо, от внасянето на документите до датата на делото са месец и няколко дена. И край.

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 16:14 от offended

# 249
  • Мнения: 2 011
Здравейте  момичета - късно се включвам  ама нали  малкия е болен ... Confused Спря да повръша, но снощи вдигна температура - не е висока 37, 8 (9) но не му дадох нищо за нея - наблюдавах го  цяла нощ да не се покачи , че тогава да давам лекарство за нея ... Понеже отказва да  яде му давах глюкоза и рингер на малки глътки , че ги повърна първия път ... Явно този вирус е сериозен и болезнен - сега си играе , но от време на време си полягва - сигурно е от изтощение - но пак отказва да  яде ! Сигурно глюкозата го държи сит newsm78
И на мен не ми  е добре - мигрената  ме мъчи от снощи , много ми  е гламаво дне с! Confused Sad

# 250
  • Мнения: 1 507
stels-bels - съвсем същото е и тук: болно дете и мигрена като бонус за мен. Натъпках се с Нимезил и кафета, обаче няма полза.
Тани е само с обилна хрема, няма да слагам нищо, освен капки в носа, но я спрях от градина. Гледат се с майка ми, а на мен ми е криво, че трябва да съм на работа, вместо при нея  Sad

# 251
  • Мнения: 2 011
stels-bels - съвсем същото е и тук: болно дете и мигрена като бонус за мен. Натъпках се с Нимезил и кафета, обаче няма полза.
Тани е само с обилна хрема, няма да слагам нищо, освен капки в носа, но я спрях от градина. Гледат се с майка ми, а на мен ми е криво, че трябва да съм на работа, вместо при нея  Sad
Лято , аз взех болничен чак вторник трябва да съм на работа - но ако детето  е добре ще го пусна в понеделник на училище да не пропуска материал. Моя преди това беше с хрема - купих Коларгол - много добри капки са ( давам ги защото ме е страх да не възбудим синузита ) ...след 3 дни каза , че го боли ухо ... за капак и  вуруса ...
А  с пустата мигрена - аз пия Фламексин - прахчета са ... само  към 5 сутринта пих защото не можех да затворя очи от болка ...но сега пак ще  пийна едно !

# 252
  • Мнения: 317
Офф..., много болнички има...  Скорошно оздравяване на всички  Hug
Мойто зверче държи фронта засега, пу-пу, че и болнични и да взема пак съм на работа Tired
Абе знаете ли, това децата май си имат някакво "шесто"чувство. Вчера след детската малката ми разправя за едно дете от групата, че вчера станала кака(по принцип знам, че чакат). И тази сутрин случайно виждам бабата, че го води - и аз отдалече честитя бебока. А жената  Shocked- "ти откъде знаеш, ние снощи я закарахме и през ноща роди". А де??
И много други пъти разни съвпадения  newsm78
Само за бнд не е споменавала скоро, може и затова да не се мярка трети месец  Mr. Green

# 253
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Наскоро си мислех,че имам нужда от мъж до себе си.Но в следващия момент още си поставих въпроса и ако го имам какво би последвало от това.И ето и отговора-ще трябва да се грижа и за него по някакъв начин...да мисля всеки ден какво да му готвя-сега с малката...ми е ок.Един ден ще съм на салата,тя на сандвич...другия ден ще и взема нещо за вечеря от някое място за бързо хранене,а за мен...все ще измисля/може и пак салата/,но ако има и друг...той ще започне да мрънка,че не готвя...ще има повече за пране...ще трябва да ходя след него да оправям-къде какво си е захвърлил...Обичам да готвя,обаче...от работа бягам за детската,от детската градина бягам за работа и...така съм си нагласила програмата,че не готвя...поне засега.В крайна сметка стигнах до извода,че не искам мъж.По точно искам го веднъж седмично да ме изведе някъде и...да минем през първо,второ...трето...с всички екстри и да си ходи.Искам да ми се обажда ако не всеки ден поне през ден ,да знам,че някой ме обича и мисли за мен и ще ми бъде достатъчно.Дали не искам много-как мислите момичета?

 Joy   Joy    Joy
Имаме сходни искания, ама не и с мъжете.
Те искат някой да им угажда,да ги гледа, да им сготви, да им сложи масата, да им прави компания на ракията  Crazy
Не вярвам че някой мъж ще е готов да обича някоя жена и да излиза веднъж седмично с нея. В началото да, ама после започват да искат все повече и повече.  И все ще намери кой да им го даде, ако не ние, то някоя друга


ей мацки, много едностранчиво гледате на нещата
а вие - вие какво ще искате то мъжа до себе си?
в една връзка процеса е взимане-даване...иначе не е симбиоза, а паразитизъм
а в това някой да иска нещо от теб и да ти се наложи да се понапънеш - ми няма нищо лошо

не се отказвайте от мечтите си....и не се опитвайте да се чувствате добре с лъжовни заблуди колко по-зле ще е иначе
то ще е така както си го направите
и сега може да ви е зле...а може и с мъж да ви е зле...някои и с двама са самотни....
въпрос на вътрешно светоусещане
не сте добре щото нямате мъже, а защото сте ок в СОБСТВЕНАТА си кожа....мъжа е част от живота - с или без него вие може да сте ок

# 254
  • Мнения: 6 446
Добра вечер, момичета!   bouquet

Много болни, много нещо, гфаден вирус!
Бързо оправяне!

Алекс през деня беше добре, само разстройство имаше, не е повръщал и го заведох при БНД.

Мамчо, не се ядосвай.БНД-тата са такива, а свекитата.... И сега каква? Отлага се уикенда с прокурора ли?

не3емна, аз винаги съм вярвала, че децата не само имат шесто чувство, а и виждат много повече от нас.
Приятелят ми преди е живял в дядо си и Алекс казва, че в спалнята има един дядо  Shocked И мен винаги ме побиват тръпки.Казва, че идвал да ни вземе.  Shocked

Вени, нека да не го приемат.Все пак това си е твое решение.Ти зависима ли си по някакъв начин от тях?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт