Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 756
  • 295
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
                                                            Hug

Клюки1 Клюки 2 Клюки 3 Клюки 4 Клюки 5 Клюки 6 Клюки 7

# 1
  • Мнения: 6 443
Пу, първа!
Алма  Hug

Мен вече коледна вълна ме тресе.  Crazy  madnoel
Давайте идей!

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пу първа! Нямам какво да кажа, ама видях нова тема и рекох да се запиша!  Hug

Ха, с Патето сме писали едновременно, но тя води по точки, така, че пу втора!

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 22:59 от Не съм

# 3
  • Мнения: 2 660
Пу трета, тогава... Все пак влязох в челната тройка.

# 4
  • Мнения: 1 196
Хоп и аз тук  Hug
Екземпляра дойде да се извинява    Whistling

# 5
  • Мнения: 6 443
Хоп и аз тук  Hug
Екземпляра дойде да се извинява    Whistling
Ха, честито!  Sunglasses

Лека от мен!

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 23:19 от Грозното Пате

# 6
  • Мнения: 1 507
Пу, незнам си там коя по ред.
Днес съм с 12 см. токове,  хич не е удобно, обаче си струва усилията Sunglasses

Mademoiselle Chocolate (впечатляващ нов ник), той изглежда добре Heart Eyes. Като излязал от реклама на Marlboro. Има прекрасни устни и тъмни очи. Не е много висок, с къса коса, с татуировки, ама те са почти по подразбиране при мен Peace
Не е особено комуникативен по принцип. Дори изглежда мрачен тип, но на мен ми хареса невероятната му обща култура и начинът, по който води разговор.
До тук с добрите новини. Комуникацията ни е на приливи и отливи. Има интерес към мен, но го показва по странен начин - имам чувството, че отношенията ни са някаква добре премислена стратегия, че участвам в игра, а дори незнам правилата. Странно е и ме обърква Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 011
И аз да скоча тука ...ЦОП!  Peace Ама си и писах  в старата тема де ... Heart Eyes, отнесена съм нещо!
Спя ли още ...по обедно време  newsm78

# 8
  • Мнения: 6 443
 Hug
Днес е 1 октомври.
Някой да има информация дали са приели или се приема новия закон?

# 9
  • Мнения: 317
Hug
Днес е 1 октомври.
Някой да има информация дали са приели или се приема новия закон?
Тое вече е приет и обнараодван. Просто от днес вече влиза в сила.
Ха, честито cheers

# 10
  • Мнения: 2 011
Да , Пате ...приет  е !!!!
чЕСТИТО .....ДА ПИЕМ ПО ЕДНО!!!

# 11
  • Мнения: 6 443
Щом ще пием няма да откажа  Laughing
Но незнам дали да се радвам или не, защото сега вече нямам причина да отлагам делото.
А преди това мисля да говоря с БНД, уж да се разберем. Това ме притеснява повече.

# 12
  • Мнения: 2 011
Щом ще пием няма да откажа  Laughing
Но незнам дали да се радвам или не, защото сега вече нямам причина да отлагам делото.
А преди това мисля да говоря с БНД, уж да се разберем. Това ме притеснява повече.
КАК МИСЛИШ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ С БНД?

# 13
  • Мнения: 1 317
Нахлувам в темата. Нещо ми е сдухано. А като знам че през есента и зимата перманентно съм в смахнато настроение  ooooh!
Какъв е новият закон, ще прощавате, че незнам  Rolling Eyes
Лято странно е, затова и ти е интересно. Очевидно си играе добре картите човека, остава и ти да игреаш твоите правилно (в което не се и съмнявам)  Wink

# 14
  • Мнения: 6 443
Щом ще пием няма да откажа  Laughing
Но незнам дали да се радвам или не, защото сега вече нямам причина да отлагам делото.
А преди това мисля да говоря с БНД, уж да се разберем. Това ме притеснява повече.
КАК МИСЛИШ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ С БНД?
Ние никога досега не сме говорили за пари с него. Все едно, че е само мое задължение да се грижа за Алекс.И сега е така, преди да се разделим не беше по-различно.
Издържахме се е едно майчинство и с помощта на баба му и дядо му, а той си изкарваше пари в Англия.Сещаше се да праща понякога, но все с мрънкане - "много сме били харчили".
Сега съм решила да му кажа, че Алекс е и негово задължение и ако откаже да ми дава някакви пари  месечно ще заведа дело.
Ако трябва да съм честна даже и на малко да се съгласим устно пак ще съм по-доволна, отколкото да се разправям с него в съда.  Tired

Ели, новият закон, с който минималната издръжка става 1/3 от МРЗ.

Общи условия

Активация на акаунт