Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 754
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 011



п.п. да измислим ние ник за нея, а??  Mr. Green
[/quote]
 Mr. Green белким и налеем повече оптимизъм. Аз нямам нищо против да  и сипя от моя!  bouquet  bouquet  bouquet
offended  на колко години си? Руса, Чернокоска, Червенокоска ????

Аз предлагам ник -  Заредена - с оптимизъм!!! Heart Eyes Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 800
Хоп и аз тук макар и рядко пишеща,но редовно четяща  Laughing
Днес съм тъжна.Детето е болно  Cry
Добре си ни дошла offended  Hug

# 32
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 offended, добре дошла!  Hug

Предлагам същото като Стелс, но на Инглиш - charged!  Grinning

Пък тя като влезе пак и ще си избере сама това което и харесва!  Hug

m_tania, бързо оздравяване на детенце!  Praynig

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ха, мога да предложа и аватар!

ако ти харесва - твой е!

Ако нещо не знаеш - питай, ние сме насреща!

# 34
  • Мнения: 2 011
offended, добре дошла!  Hug

Предлагам същото като Стелс, но на Инглиш - charged! Grinning

Пък тя като влезе пак и ще си избере сама това което и харесва!  Hug

m_tania, бързо оздравяване на детенце!  Praynig
супер  Peace Дано си хареса нещо!  Peace
m_tania, какво му е  на детенце ?! Моя се разсополяви и  покашля но не мога да  го оставя  в къщи - ще пропусне материал ...вече е ученик  Tired Outta Joint

# 35
  • Мнения: 1 507
Въобще не смятам, че е наша работа да избираме ник на дамата. И за да защитя последното си твърдение, ето списък с моите предложения Laughing
Смятам, че ще ти отива нещо божествено и ти поднасям любимите си богини:
Агата - на щастието
Фортуна - на щастието
Латона, Лето - на песента
Дана - на живота
Доля - на щастливата съдба
Лада - на красотата и любовта
Нут - на звездите
Лакшми - на мъдростта и щастието
Инана - на плодородието и плътската любов
Бендида - образът на жената и майката
Астарта - на чувствената любов
Кибела - Майката-Земя

 Peace

# 36
  • Мнения: 6 443
O,Лято, много ми харесват твоите предложения   Hug
Само да вметна, че Агата си имаме 2 в Бг-мамма  Peace

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Оооо Лято, ние няма да го избираме - тя сама ще си избере, ако нещо и хареса, ама ако можем да помогнем защо пък не?  Laughing

П.п. Страхотни предложения си дала, да знаеш.

# 38
  • Мнения: 36
Ами да се представя. На 33 години съм
Вече съм самотна майка на детенце на 2 г. и половина.
Преди няма и 2 седмици мъжа ми поиска развод. Не мога да кажа, че е гръм от ясно небе, но мислех че ще се справим с проблемите си. Аз направих всичко, всичко възможно за да запаза това семейство, но беше късно, според думите му. Била съм закъсняла. Била съм го пренебрегвала много дълго време след като се е родило детете. Дори така да е било, дори наистина да съм сгрешила, и сигурно съм... замислял ли се е по дяволите, че понякога и той трябва да направи нещичко, па макар и малко, за да се почуствам аз обичана и да имам желание да търся близост? Но е много лесно да оставиш всичко по течението, да не се вслушваш в нуждите на другия... и после да каже ти ме взе за даденост и ме игнорираше, и затова айде аз скочих в чаршафите на друга. Не е честно. Ако се е чувствал така, не трябваше ли да ми го покаже, да ми каже нещо.... да ме светне дори.... при мен беше период някакъв. Просто период.... че аз си го обичах и до сега... А той хвърлил байрака. Хванах го на втория рожден ден на детето. Не беше секс за една нощ. От думите които чух света ми се срина. Предаде ме. Дойде на другия ден гузен и виновен. Приех го, само и само да има детето ми майка и баща.... но нещата не потръгнаха. И не заради мен. Заради него. Аз направих всичко, всичко възможно, дори се унижавах!!... но той направи живота ни ад. Виждах че не ме обича вече. Взе да ме изкарва толкова лоша, че чак е нелепо. Все пак бяхме 7 години заедно преди да се оженим...добре се познавахме.... както и да е. Загубих себе си, и пак виновна. И за какво? Дето съществувам..... Разбрах че е влюбен в другата и ме вижда с други очи. Търси да намери лошо в мен, за да оправдае съвестта си. Игнорираше дори детето.... Преди 2 седмици поиска развод. Причината - много съм лоша Simple Smile. Приела съм го за даденост и т. н...... И към кого съм лоша - освен към майка му друг не можа да каже.... щото не съм.... а майка му е доказан темерут и само той не го вижда. Аз не й се дадох... Много помия се изля отгоре ми....
В момента си чакаме призовките. Ще мине с едно дело - по взаимно съгласие. Аз не че съм съгласна, но насила хубост не става.
Та така...... съсипа ми живота този човек.... отне на детето ми шанса да има нормално семейство... отне ми и много други шансове.... Никога, никога няма да му простя. Никога. Аз ще изляза от дупката защото съм силен човек, и ако бях сама, щях да се справя много лесно. Но за детето ми е мъка. Мнго ми тежи.... Още не мога да повярвам, мисля, че съм в някакъв гаден филм, който трябва да свърши.... Знам, че ще се справя..... но мисля че не мога да бъда щастлива.
Сега съм при родителите ми. Имам подкрепата на семейството ми и на няколко приятели. Благодарна съм, че поне те са до мен.
Та така.
Ще се възползвам от страхотните никове, които ми предлагате и ще си избера един Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 507
Сигурна бях, че ще повторя нечий ник, но не ми се правеше микро проучване кое вече е ползвано и кое не

# 40
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
offended,  Hug ще се справиш, не просто защото си силна, а защото не си виновна, той просто си е търсел оправдание. Много кураж и оптимизъм ти желая!   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 507
offended (засега),
на мен тук ми се носи славата на глуповата оптимистка, но искам винаги да вярваш, че сърцето ти ще оздравее. Ако го вярваш силно и искрено - ще се случи и ще намериш начин да подредиш живота си, както и този на своето дете,  bouquet
Всичко ще е наред, ще видиш

# 42
  • Мнения: 317
Та така...... съсипа ми живота този човек.... отне на детето ми шанса да има нормално семейство... отне ми и много други шансове....  Знам, че ще се справя..... но мисля че не мога да бъда щастлива.
Хей, я горе главата!!
Нали знаеш максимата "Никой не може да ме нарани, ако аз не му позволя!" Така, че "ключът" е в теб. Peace
И много го мразя това ".... отне на детето ми шанса да има нормално семейство... "
Смятам, че нашето семейство, състоящо се от мен и дъщеря ми, е много по-нормално от много други "комплекти:мама,тати+дете"
Пак от теб зависи, каква ще приемеш ситуацията.
Радвай се на всеки миг, не само "..да се справя..", бъди щастлива, не пропускай живота, за да съжаляваш за миналото.  Hug

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 16:36 от неЗемна

# 43
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Offended, а дали пък не ти е дал нови шансове и възможности??
Мисли позитивно момиче, и по- лоши неща се случват.

# 44
  • Мнения: 1 196
Offended, а дали пък не ти е дал нови шансове и възможности??
Мисли позитивно момиче, и по- лоши неща се случват.

Подкрепям   Hug
Може би пък е дал повече, отколкото е отнел. Сега ще си по спокойна и по-полезна за детето си.

Общи условия

Активация на акаунт