Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 755
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 011
Offended, а дали пък не ти е дал нови шансове и възможности??
Мисли позитивно момиче, и по- лоши неща се случват.

Подкрепям   Hug
Може би пък е дал повече, отколкото е отнел. Сега ще си по спокойна и по-полезна за детето си.
Та той ти  е отворил вратите на Нов ЖИВОТ !!!
 Peace Peace Peace Peace
Ще видиш как  нещата се наредят, само не тъгувай толкова - той изобщо не го заслужава! Нека си  е при любовницата - тя и тя майка  ще стане един ден и дано тогава Той прояви нужното търпение .... Ти се радвай , че има хора  до теб , които те подкрепят.  Бъди здрава, бъди Уверена че нещата ще се оправят и това ще започне още от следващия  ден в който си го помислиш !! Hug Peace

# 46
  • Мнения: 36
Благодаря ви момичета  Hug
Имах нужда да чуя нещо такова.
Знам, че всяка една от вас е минала през това, или през нещо подобно...
И наистина, Неземна, по добре "комплекта" да е мама и дете, отколкото мама, татко и дете, каквото беше при нас - таткото да е просто едно присъствие и нищо повече, да не те забелязва, да търси причина да ти покаже колко си лоша, да не обръща внимание на детето "заради майката" (тъпо, тъпо и нечовешко). Както и да е. Важното е да сме здрави. Останалото - кой пък знае.
Аз за себе си знам, че направих всичко възможно.
А снощи ми донесоха призовката за делото. В края на месеца. Ще мине с едно дело и край. Човек гради нещо 10 години и всичко свършва за един месец.
Леки хубав ден на всички   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 196
offended,    Hug   

# 48
  • Мнения: 2 660
Лято, а какво ще кажеш за директна офанзива. От една страна ще прекрати играта и може забавното да свърши, но от друга е тотална смяна на тактиката и може да стане по интересно. Със сигурност ще предизвикаш внимание.

Пате, нищо не ми е познато. Просто питах ей така.

# 49
  • Мнения: 252
Хайде и аз да се присъединя към вас.От доста вречем ви чета,но не пиша явно е дошъл момента.С две думи да се представя разведена от една година имам си момиченце на 4 години.За сега се справяме с малката и родители те ми много ми помагат,но най много ми тежат моментите когато трябва да взема малката от баща й.Тя много се разстройва от това и аз заради нея..... Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 196
Привет   Hug
Нещо да ни са ни увредили там в Русе, нещо мнозинство станахме 

# 51
  • Мнения: 6 443
Добро утро!  Hug


Нади, добре дошла!  Hug

# 52
  • Мнения: 1 507
Добро утро!
Петък е - малък празник! Sunglasses

# 53
  • Мнения: 6 443
Петък е - малък празник! Sunglasses
И аз винаги съм обичала петъците. Любимият ми Балки казваше  :"СБДП" (Слава богу, днес е петък!)
....==....
Но откакто се разделих с БНД хич не са ми приятни тези петъци.Защото точно в петък баща му го взема  Tired

# 54
  • Мнения: 1 196

Но откакто се разделих с БНД хич не са ми приятни тези петъци.Защото точно в петък баща му го взема  Tired

Е всеки петък ли го взима? Ами ти кога се виждаш с детенце?

# 55
  • Мнения: 6 443

Но откакто се разделих с БНД хич не са ми приятни тези петъци.Защото точно в петък баща му го взема  Tired

Е всеки петък ли го взима? Ами ти кога се виждаш с детенце?
Да, почти всеки. Защото събота съм на работа и бабите го гледат.Понякога го вземам събота вечерта, но така пък се сърдят, че много малко съм го оставяла.
И такива работи.  Tired

# 56
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро!  Hug

NadiiN, добре дошла!   bouquet

Аз обичм петъците, въпреки, че в момента не работя. Но пък детенце си е с мен, а и се виждаме с гаджето.  Grinning

# 57
  • Мнения: 252
Много искам да ви попитам вие как се справяте,когато трябва да вземете детето от баща му? Защото малката много се разстройва като си тръгва,а вчера като я взех и тръгнахме с колата само я чувам как тихичко повтаря ''чао тате...чао тате''така 5-6 пъти плачейки тихичко,на мен ми се насълзиха очи и ми стана много криво....като че ли изпитвам вина че съм отделила детето от баща му  Cry

# 58
  • Мнения: 6 443
Много искам да ви попитам вие как се справяте,когато трябва да вземете детето от баща му? Защото малката много се разстройва като си тръгва,а вчера като я взех и тръгнахме с колата само я чувам как тихичко повтаря ''чао тате...чао тате''така 5-6 пъти плачейки тихичко,на мен ми се насълзиха очи и ми стана много криво....като че ли изпитвам вина че съм отделила детето от баща му  Cry
Засега такива проблеми нямам, може би защото БНД никога не е присъствал толкова осезаемо в живота не детето.На него му е по-мъчно за баба и дядо, например.
Не трябва да се разстройваш и ти, защото децата усещат.Кажи и, че след няколко дни пак ще си види с тати, ще минат бързо, нещо такова.

# 59
  • Мнения: 1 196
Надии, не сте разделени от скоро, кофти ситуация.
не оставяй детенцето да потъва в мъката си. Говори й, разпитвай я за нещо, да не се концентрира върху раздялата. Ако трябва спри малко след като я вземеш, слезте, разсейвай я.
Моят син само да го усетя че се замисля за това, и го подхващам, я с игри, с разходки, с планове, каквото е удобно.   Peace

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 10:47 от Tинa

Общи условия

Активация на акаунт