Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 753
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 317
Пате, все едно аз съм го писала 1:1 Peace
Само дето нашия е в Бг, и за три години и половина е дал веднъж 50лв (беше през юни 2006 Twisted Evil)
И аз като тебе все се каня, каня... , ама хем не ми се ходи по съдилища, а и някаква женска гордост, че мога сама да се справя..
Ама щом се води на документ, че е баща и аз трябва да се съобразявам с това, ще се наложи му го припомня.
А доколкото знам, ако се споразумеете за издръжката  и отидете при нотариус да завери споразумението - то има същата сила като съдебно решение.
А, и мин издръжка не е 1/3, а е 1/4 от МРз, т.е. 60лв

# 16
  • Мнения: 73
Цоп и аз тук. много ми се пише, но клавиатурата е ужасна.

аз съм в Русе при родителите ми и тук ходя на бокс за разтоварване. работи  Laughing

пожелавам слънцето да продължи по дълго   bouquet

от моя не очаквам пари някакси. ние и докато бяхме заедно рядко успяваше да изкара, че да разбера, че е дал в семейния бюджет.  Sick

# 17
  • Мнения: 1 507
stels-bels, по повод мнението ти в старата тема - твоят бивш съпруг и БНД ми са един и същ човек!!! Малко с доброто отношение на роднините и закъснялото осъзнаване нещата се разминават, но всичко друго си е 1:1.

# 18
  • Мнения: 1 196
Цоп и аз тук. много ми се пише, но клавиатурата е ужасна.

аз съм в Русе при родителите ми и тук ходя на бокс за разтоварване. работи  Laughing

Ей, още една градска.   Hug  Само дето мен вятъра ме отвя чак в Плевен.    Crazy

# 19
  • Мнения: 2 011
stels-bels, по повод мнението ти в старата тема - твоят бивш съпруг и БНД ми са един и същ човек!!! Малко с доброто отношение на роднините и закъснялото осъзнаване нещата се разминават, но всичко друго си е 1:1.
Аз пък  Лято , бях убедена , че като  моя убостник  втори няма ,  Mr. Green Като гледах обкръжението си , та дори и познатите  си  (  зная много  добре  че няма нищо идеално ) ми ставаше мъчно за мен .... Мъжете  хвалеха  съпругите  си ...гушкаха  ги  а ние двамата  бяхме .... Sick Погалвам го по гърба в едно заведение а той: " Кво ме галиш все едно съм  стара Ку...ва ?" ....Вървим и го  хващам за ръка  : " Да не сме  тинейджъри че ме хващаш ? " ако  го  хвана под ръка  сме баба и дядо ......
Карай ...както и да е !
Минало  е вече ,  но  той  винаги ще е свързан с мен като  БНД  Sick

# 20
  • Мнения: 1 507
Минало е, разбира се, и аз съм спряла да се сещам. Честно - цели периоди от съвместния ни живот съм изтрила все едно от паметта си - за какво да ги помня, само обиди и мъчителни дни има в тях?

Всичко това е назад вече. Идва новото, сто пъти по-хубаво!

# 21
  • Мнения: 36
Чета, чета мили момичета, и се опитвам да попия от оптимизма ви. А ми е толкова тежко....
Ще се представя и аз при вас....

# 22
  • Мнения: 6 443
Чета, чета мили момичета, и се опитвам да попия от оптимизма ви. А ми е толкова тежко....
Ще се представя и аз при вас....
Добре дошла!
 Hug Hug Hug
Всяко начало е трудно!

# 23
  • Мнения: 2 660
offended, ти си нова, изплачи си болката да ти олекне. И после си смени ника, защото накъдето теглиш съдбата си, натам ще те отведе.

Момичета, и каква е ползата от новия закон? Аз нали съм разведена, издръжката вече е уредена. Друго интересно?

Лято, звучи много забавно. А ти как смяташ да процедираш?

Пате, ти от кой град си?

Стелс, все едно че за моя човек става въпрос. Имахме много големи проблеми с отношението му към роднините ми, открито неприязнено. На много обиди съм се наслушала, а на следващия ден все едно нищо няма. Все аз си измислях, все не е казал това или онова... Но не мога да го мразя. Изпитвам само топли чувства към него. Може би в някой паралелен свят нещата от предишните две години не са се случили и ние още сме заедно.

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 14:52 от Mademoiselle Chocolate

# 24
  • Мнения: 1 507
На моменти е забавно, в други тотално увесвам нос. И точно, когато се почувствам неприятно, защото няма развитие, не мога да схвана стратегията и плана му, получавам някой толкова двусмислен смс, че свят ми се завива. Отговорям и... така до безкрайност, имало и случаи, в които в 02 часа прекратявам смс комуникацията, за да мога да поспя.
Нямам и идея как ще процедирам newsm78

# 25
  • Мнения: 2 011
Добре дошла сред  нас !  Hug И този ник наистина не е оптимистичен  newsm78

А новия закон е интересен с с брачните договори !  Peace

# 26
  • Мнения: 6 443
Мадмоазелче, да не ти е позната историята, че ме питаш от кой град съм?  Laughing
От Левски.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 507
Здрасти, offended. Моля те да си смениш ника и да си сложиш един хубав, приветлив аватар, за да привличаш към себе си слънчеви събития и оптимистични мисли  bouquet

# 28
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Чета, чета мили момичета, и се опитвам да попия от оптимизма ви. А ми е толкова тежко....
Ще се представя и аз при вас....
И това ще мине мила, колкото и да не ти се вярва сега.  Hug

п.п. да измислим ние ник за нея, а??  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 6 443
п.п. да измислим ние ник за нея, а??  Mr. Green
Mr. Green

SunnY*_*SmilE

Общи условия

Активация на акаунт