На АПРИЛското човече, честитим половин годинка вече!

  • 32 515
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 182
Благодаря момичета   bouquet Тук човек винаги може да намери подкрепа  Hug
Деска добре,че си била без децата,че и те щяха да се стреснат!Да си леете коршум с майка ти!
Милия ми все го мислят за момиче!И като кажа,че е момче и ми казват,че бил много красив за момче  Mr. Green
Даже доктора ми каза-дай да я преслушам така и така съм дошъл,как се казва и аз -Емил ,а ма ти мъж ли си  Mr. Green
И може би за това ми го урочасват!Ох какъв зор видях пак докато го приспя  ooooh!
Олче много са хубави братче и сестриче.А Вели така чаровно се смее,дано скоро му се чуе гласчето и така сладко да ти говори колкото и се усмихва  Heart Eyes Hug
Миме то за твоито Диди няма да казвам нищо,че да не го  урочасам детето Heart Eyes
zinaida и Емо ми прави така някои път!
atlantica найстина изглеждаш чудесно,ама чак10 деца  Mr. Green
http://media.snimka.bg/4472/015199815-big.jpg
http://media.snimka.bg/4472/015199821-big.jpg
http://media.snimka.bg/4472/015199837-big.jpg

# 46
  • Мнения: 13
Пу-пу да не ги орочасам ама много са сладки кака Деси и Емко Heart Eyes а за подкрепата винаги Hug Peace
Деси мила какъв ужас сте преживяли с майка ти Hug дано не ви се случва никога повече Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 5
здравейте

днес имах проблеми с компа и сега като се включих и чета какви гаднички неща са ви се случили

Деси054.., този доктор не спомена ли какви проблеми може да има детето

Дано утрешния ден да е по-добър

# 48
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Според мен трите колажа са за месеца на раждане.Някои не се ли родиха преждевременно в 7-я и 8-я месец.

Точно така! По-лесно ще е после да се направят. Peace
Вече имам идея в главата си, така че ще ги направя аз, а Олчето да има време за оформлението на темичката и следващите пъти. Mr. Green Предлагам до края на тази тема да се събират снимките, за да могат и по-рядко пишещите мами да се включат, а на последните 2-3 странички като стигнем, ще направя колажа и после Олчето ще го качи на първата страничка. Peace

desi054224, много са сладки и двамата! Емо наистина е голям хубавец, дано повече никога не те плаши така и дано нищо да му няма! Simple Smile

*Black & White*, аман от некадърни шофьори! Добре, че само с уплаха сте се отървали, изкривените ламарини ще се оправят! Преди 2 години и мен така една заблудена лелка ме нацепи отзад - пътувах от Бургас за Варна и точно преди Несебър има един мебелен магазин. Умникът пред мен реши, че трябва да влезе в магазина (там е непрекъсната линията, така че и той беше в нарушение, но поне даде мигач) - той спря, за да изчака насрещните коли и да завие, аз спрях след него, след мен спря още една кола, а заблудената шофьорка беше четвъртата. Тя, горката, толкова заблеяна, че не ни видяла, че спираме, този зад мен пък я видял, че ще се забие в него и тръгнал да ме заобикаля, при което тя го удари него леко странично и го изтласка в другото платно (той се блъсна с идващата насреща кола и двете коли не ставаха за нищо  Tired), а онази удари и мен отзад - цялата задница на колата беше смачкана. Завиващия пък, като видя до какво доведе с неправилната си маневра, се отказа да завива и избяга.  Twisted Evil Както и да е, важното и при нас беше, че нямаше пострадали, само смачкани коли. Но мен ме болеше врата после поне месец от камшичния удар - просто изобщо не очаквах - в един момент погледнах в огледалото и, вместо спрялата до преди секунда кола, видях тази да връхлита. ooooh!

Много весело ми стана от начина на приспиване на Анито! Hug

Олче, много сладки снимки, пък на Ени как й ходи списанието в ръка - нали си е нашта манекенка! Heart Eyes

Кашите сигурно с АМ ще ги правя или ще купувам направо млечни. До 20 мл. кърма мога да изцедя, но количеството, необходимо за направата на каша - никога! Tired

Мен ме пипна някакъв грип май, боли ме гърлото и главата ми тежи... Tired

Ето две снимчици и от нас:
http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Phillip/09092009025.jpg
http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Phillip/30092009006.jpg

# 49
  • Мнения: 182
Добро утро!
chockolina много сладък този Пипо,едни бузки  Heart Eyesда ги намачкаш  Hug
Имате много хубаво столче,аз днес мисля да отида да купя!Може ли да ми кажеш цената (ако не е тайна)на вашето и дали седалката има няколко полужения на гръбчето? Hug
ljusi каза някакво скъсяване на мускули ли нерви ли и аз забравих,че бях много притеснена.Ама каза че и нищо може да му няма.Аз сега го нося с лявата си ръка и той се накланя на ляво,явно че такава му е стойката  PartyДано  Hug

# 50
  • Мнения: 52
Добро утро


Днес кафенцето от мен! Че нали се добрах рано- рано до компа.
Ники почна да се подобрява, кашля, но все по-рядко /до тук се разминаваме с нов АБ, слава богу/. Момичета, чета че хомеопатичните имуностимулатори се дават само на деца над 1 годинка, а ние определено се нуждаем от нещо такова, защото както изглежда само кърмата не е достатъчен стимулатор. Вие какво давате на вашите съкровища да ги предпазвате в това променливо време?

# 51
  • Мнения: 182
the_empress дано му се размине антибиотика на малкото човече!
Аз всеки ден давам по половин ампула витамин С на децата.

# 52
  • Мнения: 6 365
От една-две седмици Аче-юначе ме буди с нови искания- да го заведа в тоалетната да пишка. Преди в просъница мокреше памперс, сега нещо го е гнус...

Иначе още суче нощем, ама вече е задобрял и не ми се спира- кто малко бозайниче е, тъпче с краци като котка.

Сега съм в Пловдив- изненадка, работи детската железница. Качват се все големи, да си връщат детските спомени.

Ачо не му хареса, че му се спеше и поорева малкото влакче.

Освен това нещо лъже педиатърката в кантара- излезе 6.500, ама на мен ми тежи повече. Вкъщи излиза  над 7 кила- около 7.300. Носи размер за 74-80 сантиметра.

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 09:45 от Mamacita Bandida

# 53
  • Мнения: 343
Добро утро. Алекс нещо не е много гладен тази сутрин,но то както винаги напоследък.
zinaida аз топля преварената вода в микровълновата и смятам,че не е вредно.

Атлантика, ха добре дошла де, по-често да пишеш!Ама то май те твойте красавци не можеш да ги опазиш, много са сладки и двамата, а ти изглеждаш супер още от родилния дом, спомням си като Деси и Аничка ти ходиха на посещение в болницата!
Ха добре заварила Принцеске.   bouquet Абе на тая снимка от родилния съм една......  Mr. Green

Олеее Деси, що не звънна 1 телефон бе мила, да дойдем дружината да се саморазправиме с тоя дето те е блъснал. #Cussing out

atlantica найстина изглеждаш чудесно,ама чак10 деца  Mr. Green

Ееее desi054224 ама просто метафорично се изрази мъжът ми, но въпреки това съм нащрек.  Shocked Те тези твойте зайчета много ги тачат морковите,май?

# 54
  • Мнения: 7 124
desi054224 , много лошо преживяване. Да не се повтаря вече. При никое детенце да няма такова захласване.  Confused
Много хубави са и Емо, и кака му. А тя даже и с пръстен. Да не би да има годеник? Simple Smile
Десси, добре, че е само уплах и че децата не са били с теб.
Шоки, а това за което ти си писала е просто извън всякакъв здрав разум. Трима идиоти с книжки по едно и също време на едно и също място. Двеста грама бензин могат да костват живота на някой. За онази фея въобще да не споменавам. Имала книжка, и тя подкарала кола.  Close 
Олче, много се смях на модната спецка. Винаги в крак с тенденциите мацешки. И Вели е невероятен.  Heart Eyes Не знам дали си пробвала за него - има едни бои за рисуване с ръце. Тъкмо за стаята, която не била оправена ще си имаш съвсем различен подход в разкрасяването.  Wink При приятелка, на която детенцето проговори по-късничко, тези боички имат голям успех като форма за концентрация и му допада този вид игра. Дано не се обидиш, че се опитвам да го дам като съвет.
Както Вери Найс писа, никакво хвалене. Мария сега ще ходи на едно ЧРД парти. С много хубаво име е младежа - Олчето ги разбира тези работи.  Grinning
 

# 55
  • Мнения: 65
Добро утро и от нас!  kaffeetrmker_2
Малкото Преси в момента е пред пералнята да гледа въртящото се пране и аз успях да попрочета новата ни темичка.

the_empress
, благодаря за морското кафенце!
Незнам вие пиете ли кафе и какво, но аз все още си правя от безкофеиновите. Притеснявам се, че докато кърмя мога да навредя на малката, ако изпия с кофеин. Но иначе така ми се пийва едно еспресо с мноого каймак.

Хайде да се изкажа пак  Mr. Green, че при такава красота как мога да мълча Flutter

Олче Ени е просто родена за фотомодел Peace заедно с батко и  Heart Eyes какви са чаровни и двамата да ги намачкаш от мен здравата Hug Heart Eyes
  202uu  Grinning

desi054224 , много лошо преживяване. Да не се повтаря вече. При никое детенце да няма такова захласване.  Confused
Много хубави са и Емо, и кака му.

*Black & White*, гушки от мен. Навсякъде има некъдърни или разсеяни шофьори.


А сега ще драсна някой ред за нещата, за които се сещам, че дискутирахте в предната темичка и аз не успях да се включа тогава.
За стерилизирането. - Спрях да стерилизирам, когато малката навърши 6 месеца по съвет на педиатърката ни. Така ще свиква по-отрано с микробите, ще си изгражда имунитет. Така или иначе постоянно лапа играчки всякакви.  Simple Smile
За водичката. - Давам й преварена водичка още от новородено. Първите месеци с лъжичка, а после от шише. Пие си я доста добре. Смятам да я преварявам докато навърши 1г., въпреки че чета на много места, че може да й се дава вече от водичката за бебенца от магазинната мрежа.
За Т вкъщи. - За сега не пада под 24С. Гледам да не навличам малката. Облечена е с боди с къс ръкав, панталонки до коленете и къси чорапки. През зимата ще се отопляваме с маслен радиатор, който поддържа 21-22С.
Онзи ден въведох още един зеленчук. Така Преси вече си хапва тиква, картоф, морков и карфиол. От следващия вторник ще започна да й давам на обяд през ден заешко с морков и картоф /другият ден зеленчуково пюренце/. Педиатърката ми говори като навърши 7,5мес, понеже е захранена на 5,5мес, да започна да й давам четвъртинка жълтък. Аз обаче се колебая, защото знам, че жълтъкът също е вид алергенен продукт, макар и в по-малка степен от белтъка.  Thinking Може да го включа от 10мес.

# 56
  • Мнения: 5
здравейте и от мен!

Кафенце вече има, ето и нещо сладичко


А мойта хубавица вече втори ден изпива само по 100-120мл АМ. Май ще се разболяваме, защото киха доста начесто и тази сутрин извади сополче.

Деси054224, щом се накланя и на другата страна, сигурно нищо му няма на детенце Hug

B&W, ами аз затова не шофирам - няма смисъл да преча на хората по пътя Blush като този  дето ви е ударил

И аз вече не стерилизирам, а мия с гореща вода и препарат и също използвам микровълновата - и за притопляне и за готвене

Sisely е споменала карфиол. Аз пък имам броколи в градината /откакто имаме къща с двор, с мъжо станахме големи градинари Laughing/ - след 10-тина дни ще трябва да ги обера, а не знам как да ги замразя, да ги бланширам ли преди това или пък сурови

Честито на днешните месечинковци и приятен ден

# 57
  • Мнения: 36
Влизам само да кажа: Олче, няма такава лъчезарна и красива усмивка като на Вели! Да го нагушкаш!
Мамасита, ми браво на младежа, щом иска да го водиш до тоалетната Peace
Ние ядем повече от всякога нощем, вдига ме на 2 часа и сутрин съм направо труп  Tired НО като започнем захранването мисля да давам каша вечер, белким спре таз порочна мамоубийствена практика...
Деси, тия диагнози от воле са ми ясни, задължително се консултирай с още доктори, аз отдавна вече правя такива проверки, че то вече всеки се има за много компетентен!

# 58
  • Мнения: 581
Да, тъкмо щях да пиша и бебето се събуди. Сега каката е при него но  не е много желателно да ги оствям двамата сами.
Поздрави на всички, които днес правят 6 месеца.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 079
Благодаря за топлите думи за моите слънца!
Наборчетата също са невероятни.
Чоки, голям сладур Пипо! Heart Eyes
Деси, Емич и кака много си приличат и са големи красавци! Heart Eyes
Изобщо... страхотни са ВСИЧКИ, нали са си наши... Blush
На първа страничка качих линковете за колажа, заедно с обяснението на Чоки как се качва снимка. Само да подсетя, вярно, че е рано, но много малко снимчици видях качени. Ние вече се изтипосахме Grinning, обаче... Blush
Чоки, браво, че и идея имаш вече назряла. Явно не ти изтича мозъкът с кърмата, аз уж вече не съм от ваШта партия Sad, а толкова съм изкукала... Грам идея нямам за нищо. Благодаря за удареното рамо и ако имаш нужда от помощ, свиркай! Hug
рони, как да се обидя за оказано внимание и идейки за моя малък - голям мУн? Ти чуваш ли се?  Naughty
Къде ги има тези бои, че ме заинтригува? newsm78 Приятно и весело парти, за снимки е излишно да ти напомням да покажеш...
В интерес на истината детската е готова, остава ни спалнята (където бяха снимани Sick, че мамин глезльо спи в нашата стая, а сестра му - сама, в неговата...)  hahaha
poem, селяни сме сега - засега. С тенденция, като дойде мастор да оставя в миналото ВЕЧНИЯ ремонт  Sick, да избягаме в Дружбаландия за седмица - две.
Деска, изтръпнах. Аз имам книжка от 2004, обаче не смея да карам. Embarassed Страх ме е и от мене си, и от такива идиоти на пътя. МъжО се е заел да ми дава "опреснителни" уроци, по - точно е да се каже пълни такива... И като чуя нещо такова, ме хваща шубЕто изначАле...
миме, как се справяш без майчето, кой гледа Дидката? Тя добре ли се държи? Hug
атлантика, наистина изглеждаш страхотно! Не ти правя четки, ама си като момиченце. Грехота ще е да не се прежалите поне за още едно. Whistling

Оставям ви с пожелание за хубав ден, макар и дъждовен. Дано не издивеем с дребосъците вкъщи...

Общи условия

Активация на акаунт