За курсовете за бъдещи майки

  • 2 833
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 221
Цитат на: mkp
Моля, дайте координати на това училище на Стамболийски. От кой месец започват занятията?


Училище за бъдещи майки "Ма-ма"
бул. "Стамболийски" № 143, вход А, етаж 1 (надпартерен)
тел. 226035; 0888/580932 (Елена Василева).

Намира се близо до пресечката с "Одрин", във високия блок, в който е и мебелният магазин.

Моите занятия започнаха в 9-тия месец, защото тогава откриха училището Grinning . Но най-добре се чуйте по телефона с Елена Василева и се разберете кога е най-добре да започнете. Мисля, че няма нещо регламентирано по този въпрос.

# 31
  • София
  • Мнения: 938
Благодаря за координатите. Имаш ли представа каква е цената? От написаното се разбира, че курсовете са индивидуални и мога сама да си определям кога ще се занимаваме с акушерката? Правилно ли съм разбрала?

# 32
  • София
  • Мнения: 15 221
Цитат на: mkp
Благодаря за координатите. Имаш ли представа каква е цената? От написаното се разбира, че курсовете са индивидуални и мога сама да си определям кога ще се занимаваме с акушерката? Правилно ли съм разбрала?


Миналото лято аз платих 90лв. за 7 занятия. Моите занятия бяха индивидуални, защото бях първата курсистка Grinning и по това време други нямаше. По принцип всяко занятие трябваше да бъде от по 1 час, но аз по-кратко занятие от час и половина не съм имала.
Мисля, че във всички случаи времето на провеждането на твоите занимания ще бъде съобразено с възможностите ти да ги посещаваш.
Татковците също могат да посещават училището.
Елена е много мила и мисля, че ще направи всичко, което зависи от нея, за да ти бъде удобно и приятно да посещаваш училището.

# 33
  • София
  • Мнения: 938
Като каза, че татковците също могат да присъстват, та се сетих. Знам, че е малко вероятно, но някой да е чувал да училище за родители, които да се водят на английски?

# 34
  • Мнения: 596
Цитат на: mkp
Имаш ли представа каква е цената?


Цената зависи от това на какви лекции искаш да присъстваш. Всяка лекция си е с цена. В къщи имам брошура на уч-щето, ако искаш довечера ще ти пусна 1 ЛС с цените?

# 35
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Аз също посещавах училище Ма-Ма. Мога само да кажа, че съм мнооооооооооооого доволна! Курсът струваше 115 лв, като включваше около десетина занятия. И до днес продължавам да съм във връзка с Елена и мога само да кажа, че тя е изключителен човек. След изписването ни от болницата имах проблеми с кърменето и ако не беше тя да ми помогне не знам какво щях да правя. Препоръчвам този курс на всеки, който смята, че има нужда! Stuck Out Tongue

# 36
  • Мнения: 651
Цитат на: Vivi
Цитат на: Yanche
Az syshto iskam da poseshtawam takiwa kursowe i sym se nasochila kym uhcilishte Ma-Ma. Radwam se che tuka widqh dobri otziwi za nego.
Iskam da popitam dali ima znachenie koga shte gi poseshtawash? t.e. w koi mesec si?


Аз бях в 9-тия. Тогава го откриха. Ако отидеш в по-ранните месеци на бременността ще ти предложат и някои занятия, които касаят самата бременност. При мен нямаше нужда от тях, защото на практика бременността ми беше преминала Grinning
Аз ходех през ден, защото не беше много ясно дали няма да родя преди термина, но ако отидеш по-рано занятията ти може да бъдат и по-нарядко-както ти е удобно. Между другото, може да провеждате занятия и в събота или неделя-когато ти е удобно на теб (освен ако няма промяна в това отношение!).

Но пък ходенето на курс към края на бременността си има и предимства. Например когато отидох да раждам имах много ясни спомени за това какво са ме учили за дишането, напъването...

Поздрави Елена от първата й курсистка Grinning


към коя болница с епровежда курсът ма-ма? Как мога да се запиша за него? каква е цената за целия курс или за отделно посещение? Благодаря предварително:)

# 37
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: makemesmile1
към коя болница с епровежда курсът ма-ма? Как мога да се запиша за него? каква е цената за целия курс или за отделно посещение? Благодаря предварително:)


Погледни няколко постинга по-нагоре има коордаинатите на у-щето. Не е към никоя болница, а частно. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт