ФЕВРУАРЧЕТАТА палави растат и неусетно зъбчета редят

  • 19 735
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 360
ЕЕЕ ще умра пускам си писанията и в този миг поглеждам аватара си,и двете сме в любимия ми цвят Joy Joy Joy Joy Joyроклята с която съм аз си я купих специално заради на детето летните розови роклички да си гиваме двете,че и на аватара сме се праснали hahaha
Сватя,страшни снимки,ма това да не е  Латоя Джексън,отишла да похарчи на брат си м илионите?
Гери,не можах да ти пусна паричките в петък за пижамките,извинявай ще ти ги пратя понеделник EmbarassedИ исках да те питам ти буйките,продаде ли ги?ако не си би ли им пуснала пак снимки?

# 31
  • Мнения: 24

И на мамите също,и без повече травми,то си станахме с тези счупени пръсти като форум по травматология Hug

Joy  Joy  Joy

# 32
  • Мнения: 173
Миме, няма проблем за паричките, нали ти казах да не се притесняваш, а маратонките вече си имат нов собственик - Мишо на Мечито  Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 78
Най-накрая прочетох старата тема  newsm44 Вярно много се е писало, но предполагам че занапред ще е така, все пак зима идва  Cry
И Поли от 2 дни е много неспокойна, особено днес цял ден мрънка. Иначе ни изби и 3-тото зънче горе, а сега предполагам я мъчи и следващото. Дано заради тях да се е будила през 2-3 часа вечер.
Относно зарибявката с интернет покупките - направо е ужасно. Аз почти всяка свободна минута ровя нещо и все си измислям уж необходими вещи за бебка. Сега съм на вълна " ebay". Добре че тати още нищо не е казал.
Много болни бебоци бе хора......... някой да не ни урочаса сектичката  newsm78 Пу, Пу.  Дано скоро всички са здравички. Ние засега държим фронта, с изключение на това, че днес имаше малко сополки /по-точно като водичка/. Надявам се да е от зъбките. За всеки случай й дадох една ампула Вит.С.
За срещичката във вторник съм "за". Само да е хубаво времето. Аз преди обед трябва да си взема резултата от цитонамазката и след това съм free.
На Полина оня ден й биха БЦЖ. Правихме манту, което беше отрицателно и затова се наложи да я боцкат. Май никой не е казвал да са слагали тази ваксина, но предполагам на вашите бебоци са се показали "бобчета" на ръчичките /от БЦЖ-то в родилното/.
Всички са много сладки и пораснали. А Заринка направо ми скри шапката  Shocked Браво!. Ние още и половината от това не правим, а утре навършваме 8 месеца.
И накрая да пусна и аз една прясна снимка, да не се забравим  Wink

п.с. и нас постоянно ни питат: "Момченце ли е?" Е, как бе хора, то си личи, тя си има точно момичешки черти. А и поради тая причина гледам все да има нещо на главата - я фиба, я лента.

# 34
  • Мнения: 173
Във вторник ако е хубаво времето ще гледам и аз да се пласирам за варненската срещичка  Peace Много ми се идва  Hug

# 35
  • Мнения: 1 560
И аз мислех да не обичам Радост в розово, но се оказа, че то най-много й отива, както и светло синьото, но пък за бебета момиченци сини неща няма. Само една синичка рокличка намерих.

За вторите употреби - не виждам повод за срам. Всеки решава сам за себе си и никой не може да съди другия. В крайна сметка не се разхождаме с етикетите по улиците. Онзи ден направих комплимент на колежка, чийто син, който е почти на годинка беше облечен със страхотна ризка на Бенетон. И да не беше на Бенетон пак щеше да е страхотна. Оказа се, че я е купила с етикета от някаква втора употреба в "Младост" (опита се да ме обясни, но във Варна все още съм добре запозната само с централните части и големите магазини  Blush , мнооооооого зле съм с ориентацията).

# 36
  • Мнения: 360
ИВЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,бъди много здрава,по-щастлива и най-обичана.
И хайде идвай си вече че ми липсват ферманите ти Wink Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
запис

# 38
# 39
  • Мнения: 409
Abe neznam dali drehi vtora ruka e povod za sram (ne mislia), ama moeto 4ove4e do den dneshen go gledam samo s podarutsite ot priateli ,rodnini,y4enitsite mi i t.n. Lele, samo pampersi sum my kupuvala i niakolko partsalki savsem v na4aloto,koito za 2 sedmisi my stanaha malki. A okolo 50% ot podaratsite vuobshte ne yspia da gi oble4e, stanaha malki. Ta men si me e sram i sega ste vzema ytre da otida da my kupia edno iakentse, 4e nemoga da izmislia drugo deto da si niama.
Oh, biah pisala i predi i niakoi se nameri da me yspokoi, ama sega pak sum se pritesnila,4e mnogo my pukat stavi4kite. Yjas, vse edno,4e ste se s4upi. V 4etvurtuk ste pitam pedkata, ama mejduvremenno na niakoi hrumva li my niakakvo obiasnenie.

Az , ako niakoi me e zabravil ste pripomnia, 4e sum onaia ludata,koiato ne spria da hodi na rabota i vze mai4instvo 5 dena za da otide da rodi. Ta sled kato maika mipomagashe s bebeto parvite 6m to sega sum s detegleda4ka i polovinata mi zaplata otiva tam. E kuku sum si , tva e.
Ozdraviavaite bebotsi i nikakvi takiva sopolivshtini pove4e.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Добро утро  Hug
Честит рожден ден Иве,да си жива ,здрава и много обичана!!!

# 41
  • Мнения: 1 796
Иве, ЧРД, много здраве и късмет  bouquet

# 42
  • Мнения: 173
Иве, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Да си жива и здрава, много усмихната, да се чувстваш винаги най-обичаната съпруга и най-щастливата мама  Hug



Аз днес тотално съм така  smile3507 Гоги снощи се буди много, и като се събуди в 01.30 ч, го преспах чак в 03 ч, то не беше рев, не беше чудо  ooooh! Заспива на ръцете ми, и като го прехвърля в кошарката - реееев, взех го при нас на леглото - същата работа, абе какво да ви разправям, после се събуди в 06.30 и схемата пак беше същата, заспа преди малко  Tired

Днес времето тук пак е кофти, точно почивните дни ли трябваше да вали - пак ще си стоим вкъщи Sad Зъбче, тук си нямаме Мол (правят накакъв, ама знам ли кога ще стане готов) и нямам опция за дъждовно време Sad

Всички болнички бебчета бързо да оздравяват  Naughty Hug

Пети, хайде чакаме снимка с новата придобивка, че и аз този месец вече трябва да се ориентираме - Гошо иска Конкорд-а, а аз Макси Козито, че да видим  Joy

# 43
  • Мнения: 236
Ивенце, честит рожден ден! Да си ни жива и здрава, все така с голяма и слънчева усмивка, много обичана и щастлива майка и съпруга!

# 44
  • София
  • Мнения: 23
Iva_angel, честит рожден ден! Желая ти здраве, късмет, много усмивки и любов!

И ние сме в отбора на сополивите от снощи  Cry А тази сутрин имаше и температура 37,4. Чудя се, дали сме прихванали и ние от вируса или са зъбите, че е голям зор с тях напоследък. Откакто започнаха да го мъчат се буди по 2-3 пъти на нощ, а тази нощ на половин - един час се будеше с ужасен рев. Почти цялата нощ беше при нас на спалнята и аз съм отново абсолютно недоспала. А и в това ужасно време в къщи ще издивеем  Cry

Общи условия

Активация на акаунт