ФЕВРУАРЧЕТАТА палави растат и неусетно зъбчета редят

  • 19 734
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 56
Сърце нямате вие,ейййй, какви са тия вкуснотии, какво е това чудо, страхотни домакини сте, признах ви  bouquet
Честито на днешните месечинковци, да са здрави, щастливи и много усмихнати  bouquet
Деска, не се ядосвай за чуждите грешки, както са казали момичетата гледай си семейството, най-важното е вие да сте здрави и да сте добре, другите да се оправят както могат, след като не оценяват помощта ти Naughty

# 736
  • Мнения: 173
Ха добро утроооо!!!

Ей, ама големи кулинарки се криели в нашите редици  Hug Аз като изпълнителна ученичка си записах всичко   Wink и ще пробвам тези дни  Peace

Ричи
, Поли е със страхотни очи, много е сладка и изобщо не се притеснявай че не наддава, като гледам какви сте фини с таткото - няма на гората да се метне я  Hug

Даримка, ама тази Ника все по-хубава става, Англия добре й се отразява  Wink

Клави, пълна ти е кутията, затова ти пиша тук  Peace Другият път като идвате към Добрич, дори да е лоша времето, ако имате едни 30 мин свободни, звънни, да пием кафе и да се запознаем, а аз се надявам другата седмица да се пооправи времето, че с Гоги да направим един Балчик и после една Варна  Peace

Мързелив ден на всички  Hug то в това време друго не се прави, освен да се мързелува  Wink


# 737
  • Мнения: 2 784
Добро утро и от мен!
Гея, страшни рецепти- записала съм всичко и непременно ще пробвам.
Ето и от мен една за пиле с гъби- половин кило гъбки се запържва в половин пакетче масло (около 60-65 грама), подправя се със сол, черен пипер, щипка кимион и се пълни едно по-големичко пиле, което остане от плънката се слага около пилето в тавичката или в по-голяма йенска тенджерка. Останалото масло се разтопява, подправя се с малко сол, черен, червен пипер и хубаво се намазва пилето отвън. Слага се във фурната за около час. После се сервира пилето на порции и по лъжица от гъбките отстрани.
Пенкова, прати му един помощник на това момче с бисквитите, че много ще се измъчи, докато ни обиколи всичките.  Mr. Green
На мен ми се губи Мартето, тя Албена отдавна забегна, моята любимка Плуемпер също.  Cry
Ричи, може да сте най-дребни, ама май най-много зъби имате. Гледам опитвала се е да изяде кошарата, вземи го нахрани това дете!  Wink Laughing
Гери, ми хайде, де! Трябва само да измислим къде ще се събираме през зимата, че бахър голям!!! Аз нямам нищо напротив и ние да направим един Балчик, ама не знам как ще я удържа в маршрутката.
Хе-хе, или имаме агент, или Атмосферка влиза през профила на майка си. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 173
Цвети, аз нямам нищо против да мина през Варна и да ви взема, ама Пижо много малък, да не говорим за багажника му, нашата количка едва влиза  ooooh!

А Мартеничка е много често в отчетната по градове  Peace


Хе-хе, или имаме агент, или Атмосферка влиза през профила на майка си. Simple Smile

hahaha

# 739
  • Мнения: 2 829
Алхимика, под вола няма теле (засега), поне доколкото знам Simple Smile
Онзи ден, дето Дими сука само 3 пъти е бил изключение- не се повтори Simple Smile
Последните дни и двамата не спят никак добре, будят се по много пъти през нощта (Алекс доскоро не се будеше изобщо), събуждат се много рано и аз ходя недоспала....
Момчето с бисквитките дали ще успее и дотук да домъкне една бисквитка Simple Smile

Аз пък се чудя за Куцото Пате, как е, как се справя?

# 740
  • Мнения: 24
Ей днес от всичко прочетено тук мога и да не ям  Laughing
Като сте започнали да броите отсъствията да ви споделя, че аз пък се сетих за Бетунга те с Андреа двечките също изчезнаха от хоризонта. Я някоя заралийка да ги издаде как са.
Ламтурниче к'во става да не сме завъдили мравки? Ще направим една дезинсекция веднага  Peace

# 741
  • Мнения: 17
 Алооооооооуууу шо така мъ мъчите бре колежки
 Ха сега по реда на номерата да се готвите гости да посрещате и само да сте променили и с йота рецептите да му мислите.
 Сега ако си върна скорострелно мижавите 5 килца дето ги свалих с неособено големи усилия вие ще сте виновни.
 Само да предупредя няй-много ще се задържа при Гея, хем най-много рецепти напуска, хем едно таково вкусно ми стана че се размечтах. Пък да поопозная и немската страна де.
 А и при Ламтурника ще се позадържа  Mr. Green
Сега и аз да се включа в състезанието за най-мързелива готвачка.
 Една мноооооо мързелива и поне за мен много вкусна салатка, дето става и за гарнитура.  Взимаш царевица- и замразена става ,и от консерва. Изсипваш я в някакъв съд за микровълнова слагаш масло на вкус и малко сол и нарязън пресен копър ( може  да стане и със сух но не съм пробвала) мяташ в микровелето за не знам си колко време  Mr. Green , но да се разтопи маслото и да се загрее хубаво и готово. Еййййй голем съм мързел. Най-вкусно е с тази на Бандюеле ( или там както се пише) , но не знам при вас какви марки има.
 А за пържолки и аз знам една бърза ама пак със свинско. Но не знам дали няма да стане и за пиленце. Мятам пържолите в една тава овкусявам с подправки и заливам с прясно мляко. Стават много сочни, а и при печенето се получава нещо като каймак отгоре много вкусен. Другия вариант е да си мариноваш по твой вкус пилешкото и да го метнеш на скарата, не отнема време, а и мъжо може да го гледа на скарата не се иска кой знае какъв майсторлък.
 А сега една снимка как чавето майсторски се обслужва с бирата на тате.  hahaha

  ooooh! тоя пост го пиша повече от половин час , детето се наспа през това време  Crazy
 

# 742
  • София
  • Мнения: 311
От половин час се чудя с коя салата и с коя манджа да се зарадвам днес. А още по-добре ще е да накарам мъжо да ме зарадва.
Йоли, сигурно е яко преживяване да ходиш на истински ориенталски пазар.
Ние излизаме на разходка, след като се  преборя с обличането.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 78

Ричи, може да сте най-дребни, ама май най-много зъби имате. Гледам опитвала се е да изяде кошарата, вземи го нахрани това дете!  Wink Laughing

Laughing има нещо такова май......явно гладно го държа детето, щом на кошарата се точи Thinking
Ей, тия съседи от горе нас голямо къртене правят днес, направо ще лудна. А Поли е толкова стресирана милата, че все отгоре ми гушната стои. Още 15 мин. ги изтрайвам...... #2gunfire
Мисля че вече ни трябва НОВА ТЕМА

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 13:59 от riccie

# 744
  • Мнения: 24
Един брой нова тема заповядайте!

НОВА ТЕМА

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 15:07 от k.penkova

Общи условия

Активация на акаунт