ФЕВРУАРЧЕТАТА палави растат и неусетно зъбчета редят

  • 19 764
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 242
Цитат
Червеношийка нещо се затри и тя?И мартето newsm78

Мда,да.... newsm78

Сядам малко да почина докато Боби разказва приказката за "Червената шапчица и Мунка-малката маймунка" на децата Mr. Green До преди малко им пееше "Доко,Доко",щото само това знае..той е музикален инвалид Laughing

Ще взема да си прегледам сега моите си неща в нета и ще правя вечерята.После пак ще ви пиша...

...то пък за кво ли сега писах като нищо съществено не казах Embarassed

# 691
  • Мнения: 360
леле момичета по бтв новините дадоха как в Мелбърн някаква майка си изпуска детето на релсите в метрото и в този момент идва влакчето и го захлупва отгоре,но детео е оцеляло,как се разтреперих.Аз всеки път като чакам в метрото седя посредата че все ме е страх някой да не ме бутне Crazy

# 692
  • Мнения: 242
леле момичета по бтв новините дадоха как в Мелбърн някаква майка си изпуска детето на релсите в метрото и в този момент идва влакчето и го захлупва отгоре,но детео е оцеляло,как се разтреперих.Аз всеки път като чакам в метрото седя посредата че все ме е страх някой да не ме бутне Crazy

Да,да,аз итръпнах и сърцето ми се сви..сериозно...Ужас!! Добре че е имало късмет това детенце...

Калинче,в Севлиево имате празник,а не черпиш с тиква.. Crossing Arms Laughing

# 693
  • Мнения: 2 784
Алхимиче, няма да е по-трудно, по-лесно ще става. Обикновено след годинката вече ядат всичко, движат се много, през деня се сещат за млекоцентралите само ако нещо се разстроят или ако много им се спи и кърменето само си минава на сутрешно и вечерно (е, понякога и нощно). Но това вече зависи докога си се настроила да кърмиш. Ако не ти се кърми до и след годинката може да започнеш с чайчета от салвия и мента, те ще помогнат да намалее кърмата, и разбира се ще трябва да намалиш броя кърмения и постепенно да увеличиш храненията с твърда храна.
Мама З, успях с любезното съдействие на Ралица, която тия дни беше бяла и добра и спеше повечко.   Laughing
Юлеее, страхотна шапка!!!  Heart Eyes
Мен направо ме е страх с тия зеленчукови пюрета, дето ще ги почвам след седмица- две. Все си мисля, че няма да ги яде като плодовите. Иначе днес яде ябълка с морков, не и хареса особено, де. Сега ще видя реакцията от моркова, че ме съмняваше, предният път, когато и дадох. Взела съм дюли, отлежават в хладилника.
Галл, следващия път като ти приседне някоя вафличка я прати към Варна. Нищо не ми присяда на мен, пък и съм свикнала след децата да доизяждам.  Mr. Green Пък прахосмукачката не я яхам- пазя и нея и себе си. Мъжо ще я яхне утре, че има нужда от движение.  Twisted Evil

# 694
  • Мнения: 236
Миме, ако ще намаляваш кърменето по естествен начин, свиркай да ти дам домашна изсушена салвия. Майка ми гледа на вилата една туфа и тази година ми изсуши,ако се наложи да ползвам.

Другата седмица като се оправи времето викам да спретнем една размотавка из центъра. Да записвам ли желаещи от сега?

# 695
  • Мнения: 30
Привет и от нас Grinning
Днес правим 8 месеца и познайте-ще си имаме цели две зъбчета най-накая!!!
На слънцето днес като се беше ухилила Ника,видях две зъбчета да прозират под венеца!!!Миналата нощ заспахме в 3,защото тя се буди през 5 минути и непреставаше да плаче.Това било значи!
Много ми стана радостно днес Laughing
МИМЕ,мога да те посъветвам само да се въоръжиш с търпение.Аз трудничко отбих Ника,пък тя си ни е с характер и залъгалки не минават при нея.Но всеки ден опитвах,опитвах-рев-рев-не понасяше вкуса на АМ.Сменях АМ и единствено започна да пие НАН/и аз забелязах,че вкусът му е доста по-приятен и ненатрапчив,в сравнение с Лактана и Аптамила/защото тях пробвах.В началото добавях малко плодове пюренце за вкус и така започна да пие АМ.Давах й да суче в началото само сутрин и вечер,после само вечер и то след дозата АМ,колкото да заспи.Сега от 2 дена тя категорично отказва гърда/не мога да разбера какъв е проблемът/но не съм се цедила и гърдите ми са меки и не се пълнят.Според мен този плавен преход от гърда към шише е по-удачен и за теб и за Мая/но ти си преценяваш.
И по този повод и аз имам въпросче към ЯНА ,понеже вече почти не кърмя-само вечер след АМ ,и млякото ми прииждаше само тогава и то мъничко,сега Ника не е сукала от 2 дена/просто се извърта от гърдата и не иска newsm78/ не съм се и цедила,гърдите ми са меки-така да си ги оставя,нали?Има ли вероятност да има малко останало мляко в тях и да се запуши каналче или..щом са меки и не се пълнят-да си ги оставя така.
ФОКСИ,аз все забравям да те похваля за изобретателността ти и как си се сетила да сложиш Гого-хубавеца на корицата-бравос.
Ника днес обядва елда със зеленчуци и свинско и много й хареса.Аз също обичам много елда-тя в Русия много се яде,и почти винаги си я правя с месце и зеленчуци.
Една снимка от вчерашната баня да цопна,че май не сме се издокарвали голи голенички тук Wink

А за това бебенце по новините-ужас направо-ангел го е пазил.


# 696
  • Мнения: 95
dessi06, PIS74f и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
Писче,здравей..къде са ни другарките Wink

# 697
  • Мнения: 95
Сега сериозно Hug
Момичета и аз мисля да спирам кърменето..ама то не знам как ще стане,като нищо не ядем и дори едно ядене не сме заместили newsm78 и да пие от биберон Ам е невъзможно.Приемам съвети всякакви Peace
Няма да пиша повече съм съм много крива и подтисната Twisted EvilИзвинявайте

# 698
  • София
  • Мнения: 83
Сетих се как Мимето си топли пюретата и сега по актуалната тема за шапките

Миме мислиш ли,че от ябълките са се получили колики.Защо не я пробваш пак след някой друг ден.Те вече са големи и акои дадеш след като се е нахранила не мисля,че ще има проблем.

# 699
  • Мнения: 192
Цитат
Червеношийка нещо се затри и тя?И мартето newsm78

 Mr. Green Чак пък да съм се затрила......., недейте така! Няма лесно оттърване от мен  Joy  hahaha .
Поизчезнахме за няколко дни, бяхме на гости на свекитата. Те са по принцип от Ямбол, но си купиха една малка спретната къщурка в едно китно селце на 4-5 км от града, та бяхме там. Добре си изкарахме  Flutter . Не съм ви чела назад, но ще наваксвам.

Севлиево наистина празнували празник на тиквата. А как ми се прияде рачел като видях по телевизията.........сега като пиша и пак ми се напълни устата със слюнка hahaha . Пенкова, ти като една видна Севлиевка дали нямаш скрит някъде малко рачелец, да пратиш насам от това традиционно за вашия край сладко изкушение?  Wink  eat

# 700
  • Мнения: 56
Деска, що си крива, бе душа Wink Сподели, ако можем да ти изправим настроението Wink

# 701
  • Мнения: 24
Севлиево наистина празнували празник на тиквата. А как ми се прияде рачел като видях по телевизията.........сега като пиша и пак ми се напълни устата със слюнка hahaha . Пенкова, ти като една видна Севлиевка дали нямаш скрит някъде малко рачелец, да пратиш насам от това традиционно за вашия край сладко изкушение?  Wink  eat
Blush или по скоро  Embarassed да ти кажа това рачел-а съм го чувала като думичка, но идея си нямам за какво иде реч. Тиквеник пък хич не обичам както и тиква въобще, така че за почерпка хич не се надявайте. Wink ...освен ако Тонита нещо се смили над вас  Joy  
  newsm78 бре явно съм си много повече тревненка от колкото севлиевка
Иначе до панаира не съм стъпвала щото времето е гадно, а и там е дандания смрад и цигани  Sick

# 702
  • София
  • Мнения: 216
Хехех, Дони, баба прави страшен рачел, пък е от Меричлери, живее в Чирпан де, може да наминеш, прави и невероятно желе от дюли, да знаеш Simple Smile))))

К.Пенкова, само за инфо, рачела е сладко от тикви, става като желе, тиквата се стърже и си остават настърганите парченца в сладкото, а такова същото може да се направи и от дюли, аз за това се сетих и за желето от дюли на баба, а и рачела от дюли и се получава супер, нищо, че не се казва така Simple Smile

Айде лека нощ от нас, че се разлигавих нещо, прибрах се от лекции, измих шишетата и се закотвям пред ТВ-то, до утре  Hug

# 703
  • Мнения: 360
Ламтурник мерси и на теб за съвета,азз май пр4осто не мога да взема още решение,а за това колко съм си мислила да кърмя,ми аз попринцип не исках да кърмя Blushнито ден,изпитвах някакъв страшен ужас и колкото и гадно да прозвучи си мислих че ми е гнусно/Но винаги има едно НО когато ми донесоха Мая за първи път и я гушнах тя директно си извъртя главичката аз се наместих и тя засука веднага.На мен ми слезе млекото много бързо и реших че нямам право заради моите усещания да я лишавам.Ох извинете много дълго стана ама нали съм си везничка и трябва 28пъти да претегля и премисля Blush
ДЕСи06,какво ти е мила?Пак ли сестра ти нещо те тормози?
Като заговорихте за рачел и на мен ми се дояде,и също сладко от портокалови кори Grinning
Пети ще се възползвам от услугите ти,само да се реша  bouquet
За среща аз съм ЗА с две ръце.
Иве ти сега ли се прибра от лекции?многооооо късно
Дани,сигурна съм аз и втори опит имам с ябълките и същото се получи,а шапката ви е актуална,ние бяхме с такава лятото аз бях пускала.и да ти кажа под секрет,на никой да не казваш,че тя и сватята има същата от преди няколко години hahaha

# 704
  • Мнения: 360
ДЕси 83 какво става с вас,кога трябваше да са ви готови изследванията?как е малкия?

Общи условия

Активация на акаунт