Дали някога ще намеря човек, който да ме разбере и приеме...

  • 19 380
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 710
малко ми е трудно да ти кажа от какви изследвания имаш нужда и къде да отидеш ...  не съм лекар. нямаш ли личен лекар, отиди първо при него,не си ли ходила след като си провела лечението и не ти е подействало?

# 46
  • Мнения: 6
малко ми е трудно да ти кажа от какви изследвания имаш нужда и къде да отидеш ...  не съм лекар. нямаш ли личен лекар, отиди първо при него,не си ли ходила след като си провела лечението и не ти е подействало?
Лекарката при която ходих замина за чужбина за 1 година и така и не отидох след като разбрах, но сега се заемам и отново ще отида във Вирусологията да видя...Офф не знам и аз вече.

# 47
  • Мнения: 5 710
Ами Маринела, ти имаш сериозен проблем.
Остави сега малко приятелят ти, защото качеството на връзката ви е  следствие, а не причина.
Аз как ги виждам нещата -
Първата ти задача е да се погрижиш за себе си.
Каквито лечения има да ги проведеш, каквито съвети има да ги изчетеш.
Обърни си внимание, защото само така ще знаеш коя си, а докато не знаеш коя си и как да живееш с това нещо, не можеш да имаш и добра връзка.
Не е проблема, че той не те ще, проблемът е, че ти не знаеш какво правиш, защото си невежа по отношение на това, с което уж се бориш. Опознай се първо, после може примерно да се окаже , че йога или нещо друго ти намалява стреса и не се появява това чудо, а след като се стабилизираш  психически, след като знаеш с какво си имаш работа ще си и много по-силна и няма да задаваш такива въпроси, проблемът с мъжете автоматически ще се разреши... Разбира се, че ще имаш връзка и ще си щастлива, но и ти малко трябва да се напънеш.

# 48
  • Мнения: 1 849
че мигито от форума ти каза да отидеш да си купиш Цитросепт и да си го прилагаш вагинално и ти скокна да си купиш  ...
На Мигито, и през ум не и е минало, че авторката не е минала през всички изследвания.

# 49
  • Мнения: 6
че мигито от форума ти каза да отидеш да си купиш Цитросепт и да си го прилагаш вагинално и ти скокна да си купиш  ...
На Мигито, и през ум не и е минало, че авторката не е минала през всички изследвания.


Кои изследвания имаш предвид?
Иначе за Цитросепт не виждам нищо лошо да се пие дори и профилактично. Все пак е природен продукт и укрепва имунната система.

# 50
  • Мнения: 5
Браво мила, занима ни всички, търсейки непрофесионалното ни мнение преди да си потърсила професионално такова.... Ти реши, че си болна от нещо си и това е....Браво, такива хора ме впечатляват: Не й вървяло с мъжа....ми кажи си го...защо не се изкара болна от нещо още по гадно, без дори да си ходила на лекар......БЛЯК

# 51
  • Мнения: 6
Браво мила, занима ни всички, търсейки непрофесионалното ни мнение преди да си потърсила професионално такова.... Ти реши, че си болна от нещо си и това е....Браво, такива хора ме впечатляват: Не й вървяло с мъжа....ми кажи си го...защо не се изкара болна от нещо още по гадно, без дори да си ходила на лекар......БЛЯК
Не разбирам защо говориш така? Ходих на лекар (явно не си прочела темата внимателно).Правила съм изследване, назначиха ми лечение, което не помогна и спрях до там, защото лекарката замина за чужбина. Да, осъзнавам грешката си и още вторник отивам пак там.Това, че нещата с приятеля ми не вървят го споменах по друг повод, но няма значение. + това не съм се "изкарала" болна. Херпси наистина ми излизат. Не съм тук да търся съжаление, а подкрепа и съвети от хора, които имат същия проблем и са се справили до някаква степен с него. Не искам дискусии и да се оправдавам за темата си. Ако не ти харесва, или я мислиш за пързалка, просто не я чети. Просто.
Мисля, че само човек, който не е изпитал толкова чести рецидиви на тази гадост не знае какво ми е на мен. Така, че...хайде моля те. Нека бъдем по-мили и внимателни едни към други. А това БЛЯК накрая...нямам думи. То само говори по себе си...

# 52
  • Мнения: 673
 Дано да говорим за едно и също. На мен също започна да ми излиза херпес на гениталиите. Лекувам го с Ацикловир крем за мазане и таблетки.Дозите обаче трябва да ти бъдат определени от лекар. Лечение наистина няма, но рецидивите значително намаляха. Не бива да се притесняваш от това. Просто ,когато херпеса се появи, не правете секс, защото тогава си заразна. Не мисли ,че си единствената и това не би трябвало да бъде причина да се комплексираш. Има къде -къде по-страшни болести.

# 53
  • Мнения: 1 849
marinella_ts, не се връзвай на глупостите на някои... това е един от негативите на форума...но пък позитивите са повече. Wink
Не се притеснявай, намери си наистина добър лекар. Може да прочетеш темата с белия лист за лекари от здравния под форум и да си избереш някой. Знам какво е да те тъпчат с антибиотици от които нямаш нужда и да ти сринат имунната система. За това не скъпи средства, а си намери свестен лекар. Не се притеснявай, решение винаги има. С Цитросепта който ти препоръчах, се подобрява имунната система и се намаляват рецидивите, това не изключва медикаментозно лечение предписано от лекар. Лекаря най-добре ще те посъветва, как се живее с такова заболяване.
От друга страна когато човек е с позитивна нагласа, мирогледа му се променя. Много от нещата които ти се струват проблемни с хората около теб, ще можеш да ги погледнеш от друг ъгъл. Възможно е да намерите общ език с приятеля ти или ако не страха няма да е водещ в решенията ти.
Не се страхувай!
Успех!

# 54
  • Мнения: 6
marinella_ts, не се връзвай на глупостите на някои... това е един от негативите на форума...но пък позитивите са повече. Wink
Не се притеснявай, намери си наистина добър лекар. Може да прочетеш темата с белия лист за лекари от здравния под форум и да си избереш някой. Знам какво е да те тъпчат с антибиотици от които нямаш нужда и да ти сринат имунната система. За това не скъпи средства, а си намери свестен лекар. Не се притеснявай, решение винаги има. С Цитросепта който ти препоръчах, се подобрява имунната система и се намаляват рецидивите, това не изключва медикаментозно лечение предписано от лекар. Лекаря най-добре ще те посъветва, как се живее с такова заболяване.
От друга страна когато човек е с позитивна нагласа, мирогледа му се променя. Много от нещата които ти се струват проблемни с хората около теб, ще можеш да ги погледнеш от друг ъгъл. Възможно е да намерите общ език с приятеля ти или ако не страха няма да е водещ в решенията ти.
Не се страхувай!
Успех!
migito, искрено ти благодаря за позитивните думи. Интересно ми е как е възможно имунната ми система да се е сринала дотолкова, че да имам много чести рецидиви, а грип, настинка и т.н. да не ме ловят. Може и да е глупаво това, което се чудя, но наистина не разбирам...
Е, надявам се да попадна на добър лекар най-накрая. Проблема с приятеля ми изобщо не е заради херпеса, както писах в някой от постовете си. Той е от съвсем друго естество, но постоянните караници ми носят стрес. Иначе, за щастие, не ме упреква за този ми проблем. Ако го правеше вече тотално щях да се срина.
Поздрави на всички Simple Smile

# 55
  • Мнения: 6
Херпесът е зараен по всяко едно време :

Заболяването се предава лесно чрез контакт с инфектирани пъпки по кожата или лигавиците. Също и чрез контакт и при всеки вид сексуален контакт дори и когато симптомите не са се появили още.


# 56
  • Мнения: 1 849
Изпадала съм в депресивни състояния няколко пъти, за радост не за дълго. Но сега като се сетя за какво съм се ядосвала, за какви неща сме се карали със съпруга ми и се чудя на акъла си. За това ти казваме, че е важно и да излезеш от депресията.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 825
Обмисли възможността да пробваш алтернативни методи на лечение. Можеш да носиш вируса и да старадш от симптомите му веднъж на няколко години или пък изобщо да те се появяват.

# 58
  • Мнения: 6
Обмисли възможността да пробваш алтернативни методи на лечение. Можеш да носиш вируса и да старадш от симптомите му веднъж на няколко години или пък изобщо да те се появяват.
Какво имаш предвид " алтернативни"? Ако има такава възможност....ще опитам всичко каквото трябва, само да разбера.

# 59
  • Мнения: 7
Пробвай с хомеопатия. Има доста информация за хомеопатията в съответния сектор на бг мама форума.  http://www.bg-mamma.com/index.php?board=62.0

Общи условия

Активация на акаунт