Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 158
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 3 405
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
От всичко прочетено през годините, оставам с впечатление, че само д-р Минев има микроскоп в кабинета си и достатъчно опит с нативна микроспокия да преценя на момента какво е състоянието. Защо други не го правят и изписват напосоки каквото им падне...... Разбира се, че лечението е и за двамата.

Другият вариант е микробиологично изследване, но тампонът трябва да е със стерилна среда, а не от онези тампони-клечки за уши. Колко частни кабинети зареждат такъв консуматив.....

# 3 406
  • Мнения: X
Да, материалът за микробиологично изследване трябва да се вземе в т.нар. транспортна среда.
Предимството на изследването пред микроскопа е, че  има антибиограма и е свързано с малко повече средства.

# 3 407
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Имам чувството, че повечето гинеколози, като видят , че не става въпрос за бременност или онкологично заболяване, се отнасят несериозно. И аз обиколих сума лекари в търсене на някой, който да диагностицира правилно гъбична инфекция и да ми наначи съответното лечение, но уви...При повечето, при които съм била, не си правят труда да пуснат микробиология. Последно ходих при Паскалева (заради положителните мнения оттук), тя ми взе секрет за илседване, обаче каза да й пратя резултатите по имейл и ми предписа лечение по интернет, което ми се стори крайно несериозно като отношение... ooooh!

# 3 408
  • Мнения: 660
д-р Амалиев почти винаги взима секрет за изследване в транспортна среда.И като цяло е много внимателен лекар.

# 3 409
  • Мнения: 22
каква е цената на прегледа при минев плюс изследването на място ,ако някой знае ориентировъчно аз гледах иначе микробиология изследване 25 лв стори ми се нормално , след почивните дни ще ида на втори преглед със сигурност ..

# 3 410
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Цените за всички лекари в Селена, изкл. проф. Пехливанов, са УЗД - 50 лева, гинекологичен 40 лева, двата заедно 65 лева. Той гледа всички стъкла при гин.преглед, дори и да нямаш оплаквания. Нищо не струва допълнително.

# 3 411
  • Мнения: X
В Пловдив, къде може да ти сложат инжекция с Клексан?
Какви са цените?

# 3 412
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Герда, клексана сама си го слагах в корема...Иначе са ми слагали инжекции в клиника Медикус Алфа и цената мисля, че беше 3 лева на инжекция, обади се и питай на рецепцията

# 3 413
  • Мнения: 261
В Пловдив, къде може да ти сложат инжекция с Клексан?
Какви са цените?
Всеки лекар/мед сестра би могъл да го поставя.

# 3 414
  • Мнения: X
Сложих си една инжекция Клексан в ДКЦ-то Фи хелт, струваше ми 5 лева.
И още на следващият ден се научих сама да си го поставям. Laughing
Чувствам се направо герой.

# 3 415
  • Бургас
  • Мнения: 44
Здравейте момичета, за първи път пиша в тази тема и не съм изчела всички коментари. Моля помогнете- бременна съм в 32 седмица и поради различни проблеми и ходения по лекари в София накрая реших че искам да родя в Пловдив в УМБАЛ Св.Георги, тъй като има необходимите отделения за Бебо и мен ако се наложи. Та въпросът ми е доктор Амалиев ми го препоръчва приятелка, която сега се следи при него, а док. От Бургас ме праща при др. Иванчева какви са ви наблюденията и ако имате инфо колко се заплаща или каквото и да е инфо ще съм ви мн благодарна.

# 3 416
  • Мнения: 261
Раждала съм при Амалиев син. Гласувам за него.

# 3 417
  • Бургас
  • Мнения: 44
Благодаря за отговора ти. Ако все пак някой др има да сподели впечатление моля да го направи. На 13 ще ходя при Амалиевинда се запозная с тях. И при Иванчева мисля да мина, макар че има мн малко инфо за нея, че е груба.

# 3 418
  • Мнения: X
Дръж си ги и двамата лекари.Хубаво е да имаш резервен лекар.

# 3 419
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Бихте ли ми казали добър гинеколог,който прави оперативна лапароскопия?

Общи условия

Активация на акаунт