Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 817
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 192
На Регистратурата не винаги имат информация дали лекарите по клиниките отсъстват. Най-добре чрез централата (032) 264170 да се иска да ви свържат с кабинетът на Корсемов или да ви дадат директен номер за информация в АГ-клиника.

# 1 021
  • Мнения: 1 174
Благодаря за мненията.
Каспър, права си. И аз ще се изненадам, ако ме остави да родя нормално. Знаех си от самото начало, че ще ме прилъжат и съм готова да ме срежат. За съжаление в тази насока пак нашата страна е години назад от световната практика.  Tired  Яд ме е, че лекомислено ми се отнема този шанс(и на много други момичета), играейки си със страховете на една бременна.
Благодаря за куража.
Минали са почти 3 години от първото ти раждане, защо да е проблем да родиш нормално, ако всичко е наред?

# 1 022
  • Мнения: 1 269
Момичета, за този Корсемов не знам какво да ви кажа. Препоръча ми го моя приятелка, която работи при него в същата болница и аз ходих да ме гледа на ехограф. След щателен оглед ми каза, че не е наложителна операция от миома и размерите на миомата били малки. Всички други лекари казваха , че е наложително да ме оперират и миомата ми е огромна. В крайна сметка на 1 февруари ме оперираха и миомата се оказа наистина огромна, даже имаше и още няколко други миомни възли и голяма киста на единият яйчник. Това всичкото Корсемов го беше отрекъл на ехографския преглед. Е, как да му имам доверие!

# 1 023
  • Мнения: 6 206
в пловдив няма добри ехографисти
както разбрах тези дни няма и добри алерголози, но това е друга тема...

# 1 024
  • Мнения: 1 277
Момичета, знаете ли дали д-р Димитрова работи по ЗК в кабинета си на ул. Стефан Ботев 6 или само на частно? А знаете ли какви са цените на прегледа, ехограф, микробиолигия и цитонамазка?

# 1 025
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета, знаете ли дали д-р Димитрова работи по ЗК в кабинета си на ул. Стефан Ботев 6 или само на частно? А знаете ли какви са цените на прегледа, ехограф, микробиолигия и цитонамазка?


Доктор Димитрова работи само на частно.

# 1 026
  • Мнения: 2 011
Благодаря за мненията.
Каспър, права си. И аз ще се изненадам, ако ме остави да родя нормално. Знаех си от самото начало, че ще ме прилъжат и съм готова да ме срежат. За съжаление в тази насока пак нашата страна е години назад от световната практика.  Tired  Яд ме е, че лекомислено ми се отнема този шанс(и на много други момичета), играейки си със страховете на една бременна.
Благодаря за куража.
Минали са почти 3 години от първото ти раждане, защо да е проблем да родиш нормално, ако всичко е наред?

И аз това питам.  Laughing

# 1 027
  • Мнения: 6 206
Момичета, знаете ли дали д-р Димитрова работи по ЗК в кабинета си на ул. Стефан Ботев 6 или само на частно? А знаете ли какви са цените на прегледа, ехограф, микробиолигия и цитонамазка?

преглед 25 лв, това с ехографа
цитонамаска и микробиология само взима и ти си ги носиш където решиш - тя праща в Торакс там са по 20 лв едното

# 1 028
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

преглед 25 лв, това с ехографа
цитонамаска и микробиология само взима и ти си ги носиш където решиш - тя праща в Торакс там са по 20 лв едното

Преди две години на мен Димитрова ми взимаше по 30 лв за преглед .

# 1 029
  • Мнения: 6 206
ами аз сигурно съм била с абонамент за редовни посещения  Joy

# 1 030
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
ами аз сигурно съм била с абонамент за редовни посещения  Joy


Вероятно Joy,макар че аз ходех всяка седмица и си мислех че съм редовен клиент  Mr. Green

# 1 031
  • Мнения: 959
Благодаря за мненията.
Каспър, права си. И аз ще се изненадам, ако ме остави да родя нормално. Знаех си от самото начало, че ще ме прилъжат и съм готова да ме срежат. За съжаление в тази насока пак нашата страна е години назад от световната практика.  Tired  Яд ме е, че лекомислено ми се отнема този шанс(и на много други момичета), играейки си със страховете на една бременна.
Благодаря за куража.
Минали са почти 3 години от първото ти раждане, защо да е проблем да родиш нормално, ако всичко е наред?

И аз това питам.  Laughing

Работата е там,че никой не знае,кога нормалното може да се превърне в ненормално и затова не рискуват.Аз съм един такъв пример при все,че бяха минали повече от 11 години.

# 1 032
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
При мен 13 . Все едно не съм раждала-толкова отдавна ми се струваше.Въпреки това нямах никакво желание да рискувам с нормално.А и лекарят ми прецени, че при мен секциото  е по-добрия вариант.

# 1 033
  • Мнения: 1 277
Благодаря за отговорите! На мен Димитрова ми взе 40 лв. за преглед и ехограф като на нов пациент  Wink

# 1 034
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Хм, това не е ли много? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт