Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 703
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 1 759
благодаря!

# 1 306
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Някой има ли впечатления от д-р Тотева от 3-то ДКЦ. Трябва ми за проследяване на бременност, но по-скоро само за болничните и изследванията.
Намерих, при кой да ходя на частно и съм спокойна, но ми се иска и лекарят по ЗК да е сравнително разбран и отзивчив. (Тази, при която се записах първоначално, не само че не обяснява и не й се занимава, ами отказа и бонични да ми даде, без да мина през една частна клиника и да си платя. Както и да е, ще я коментирам по-нататък, като я сменя окончателно  ooooh!)

# 1 307
  • Мнения: 62
благодаря ви много,а на телефона на кабинета ли да звънна за час,защото gsm не мога да намеря, и горе долу къде с енамир атази улица Кукуш?
Той не дава часове , отиваш и си чакаш , когато ти дойде реда. По принцип в частния работи 2 или 3 дни в седмицата , когато не е дежурен във ВМИ. Винаги е от 14 до 18 часа. Само му звънни да питаш кои дни е тази седмица в кабинета. GSM 0887 857 308.

# 1 308
  • Мнения: 660
благодаря много Elito,свързах се с него и се разбрахме.

# 1 309
  • Мнения: 1 277
Някой има ли впечатления от д-р Тотева от 3-то ДКЦ. Т
Нямам лични впечатления, но съм чувала добри орзиви за него от друг лекар АГ.
Редакция: не съм видяла добре, че става въпрос за жена АГ ТотевА Blush

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 16:34 от campanula

# 1 310
  • Мнения: 2 172
Някой има ли впечатления от д-р Тотева от 3-то ДКЦ. Трябва ми за проследяване на бременност, но по-скоро само за болничните и изследванията.
Намерих, при кой да ходя на частно и съм спокойна, но ми се иска и лекарят по ЗК да е сравнително разбран и отзивчив. (Тази, при която се записах първоначално, не само че не обяснява и не й се занимава, ами отказа и бонични да ми даде, без да мина през една частна клиника и да си платя. Както и да е, ще я коментирам по-нататък, като я сменя окончателно  ooooh!)

Ако става въпрос за клиниката до търговиите на Брезовска /поне там работеше преди д-р Тотева/.
Аз нямам лични впечатления,но майка ми ходеше при нея и беше много доволна.Мила,не те притеснява с нищо,адекватни мерки.

# 1 311
  • Мнения: 1 759
listopad,отидох при твоята АГ,беше много мила и внимателна и не ме претупа както правят някой други доктори. мацка,мерси много!

# 1 312
  • Мнения: 660
Еее,радвам се,че съм помогнала, по мое лично мнение си е много готина докторката!

# 1 313
  • Мнения: 660
здравейте, може ли някой да ми даде инфо дали д-р Амалиев изражда естествено,защото останах с впечатление,че повечето му пациентки са за планирано секцио,ходих н апреглед при него,изключително добро отношение и пълен преглед,останах много доволна,но като слушам при него момичетата са вс есекцио,а аз искам нормално раждане,поне доколкото зависи от обстоятелствата.

# 1 314
  • Мнения: 62
Аз раждах при него нормално второто си дете юни месец.

# 1 315
  • Мнения: 660
Elito там във вми след раждане кога носят бебето да засуче,изчакват ли или след раждането го носят?аз много искам веднага да си я захраня след раждане,за да не я учат на адаптирани млека,бебетата при майките ли стоят в стаята или отделно ги гледат?

# 1 316
  • Мнения: 234
Не съм Елито, но все пак да ти отговоря:
Аз раждах със секцио, но полежах доста в болницата и видях как е при другите момичета. При нормално раждане носят бебето в стаята заедно с майката, разбира се, ако всичко с малкото е  съвсем наред. Бебчетата си стоят при мама. Казват на родилката да не става 6 часа, поне аз това съм чула. Предполагам, че никой няма да ти откаже да ти сложи бебето върху теб за захранване. Искай, настоявай.  Адаптирано мляко никой няма да му даде на сила. Питат те теб дали искаш!

# 1 317
  • Мнения: 62
Listopad да ти кажа първите 6 часа не дават да го храниш ,не знам защо, мойто горкото ревеше от глад много, и хем имам близка акушерка цяла нощ стоя при мен жената ,ама ми каза че не можела да я храни докато не минат 6 часа от раждането. Аз бях толкова изтощена че съм заспала ,тя ми гледаше бебето до сутринта и към 4-5 й даде да яде от шише, после чак сутринта и дадох да засуче гърда, а пък млякото ми слезе чак вечерта, но беба цял ден хапваше по малко коластра. То колко им е силицата катосе родят сукнат 4-5 пъти и заспят, малко им трябва.
Иначе много насърчават кърменето там, помагат ти. В стаята бях с една жена със секцио, като се запъна и каза аз няма да го кърмя ,не искам. Като я подпукаха 10 души се изредиха, лично Димитрова дойде да й се кара. Не искаше да й дава хапчета за спиране , онази не ще да се цеди. Лудница беше. Побърка цялото родилно тази жена.

# 1 318
  • Мнения: 660
благодаря ви много за отговорите,аз много искам да си я захраня отначало с коластрата,и затова ме интересува много този въпрос.

# 1 319
  • Мнения: 6 206
Listopad да ти кажа първите 6 часа не дават да го храниш ,не знам защо, мойто горкото ревеше от глад много, и хем имам близка акушерка цяла нощ стоя при мен жената ,ама ми каза че не можела да я храни докато не минат 6 часа от раждането. Аз бях толкова изтощена че съм заспала ,тя ми гледаше бебето до сутринта и към 4-5 й даде да яде от шише, после чак сутринта и дадох да засуче гърда, а пък млякото ми слезе чак вечерта, но беба цял ден хапваше по малко коластра. То колко им е силицата катосе родят сукнат 4-5 пъти и заспят, малко им трябва.
това за 6те часа си е твоя работа - ако си родила нормално и без медикаменти- силни антибиотици и тн т
моето като се роди и като писна - още на втория час си му дадох
каза ми акушерката 6 часа нищо, а като я попитах защо? и че съм наясно за какво става въпрос и не падам от небето - ми я даде и си засука малката. сигурно си е казала - да си троши главата като е много отворена....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт