Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 712
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 4 320
  • Мнения: 1 669
Да, абразио, но само на засегнатия участък.

# 4 321
  • Мнения: 2 192
Имам много близка приятелка, която тръгва по доктори, защото няма ову и мц, с ир е, пкя, повишен ппогестерон преди  ову.Насочих я към ендокринолог добър, но ме пита за добро аг. Аз към кое аг да я насоча все се чудя.
Знам, че темата е за АГ, но може ли да споделиш кой е ендокринолога?
Благодаря!

# 4 322
  • Мнения: X
гл.ас. Д-р Д.Троев

# 4 323
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 788
Може да е добър ендокринолог, но аз не бих го препоръчала. Не беше забелязал нещо очеизвадно при ММ, което ни изгуби 2 години в напразни надежди.

# 4 324
  • Мнения: X
Какво не е забелязал,че е интересно.
Аз съм видяла много висок професионализъм у него. С две специалности е и бебето, което имам сега го имам благодарение и на него, защото ми изостри вниманието, че започвям да губя белтък в кръвта.От там диагностицираха повишения риск ат прееклампсия

# 4 325
  • Мнения: 2
Във вторник бях на преглед при доц. д-р Екатерина Учикова. Изключително доволна съм. Работи на частно. Много внимателна, отговаря на всякакви въпроси и е много мила. Праща да се гледа цитонамазката в Медлайн, става за 10 минути. Има доста пациенти, защото записването е почти месец напред.
Може ли телефон за връзка или адрес на кабинета? Simple Smile

# 4 326
  • Мнения: 77
Здравейте! Бременна съм 7месец. Имам болки,бях в болница за седмица,изписаха ме и продължих на системи(изписани от лекар с рецепта) 5дена в нас.Искам да попитам има ли гинеколог,който ходи по домовете с ехограф и ако има каква е горе долу цената? Работата е там че пътя дори и на малки разстояния с кола ми стяга корема и ми причинява ужасни болки,затова незнам как ще стигна до наблюдаващия меи лекар.

# 4 327
  • Мнения: 2
Във вторник бях на преглед при доц. д-р Екатерина Учикова. Изключително доволна съм. Работи на частно. Много внимателна, отговаря на всякакви въпроси и е много мила. Праща да се гледа цитонамазката в Медлайн, става за 10 минути. Има доста пациенти, защото записването е почти месец напред.
Може ли телефон за връзка или адрес на кабинета? Simple Smile
Все пак успях да намеря телефона на доц.Учикова, както и да мина на преглед. Оставям тел.за връзка и адрес на кабинета - 0888811100, бул. Васил Априлов 14 /точно до Tween pics/.

# 4 328
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Може ли да ми препоръчате гинеколог за второ мнение при гинекологичен проблем-киста на яйчника и леко уголемена матка

# 4 329
  • Мнения: 1 378
Здравейте Simple Smile
Нужна ми е препоръка за ЖК. Потвърдиха ми бременността, но лекаря при който ходя не се занимава с бременни, така че трябва да се насоча към друг.
Колебанията ми са между Добринка Петрова и Борислав Иванов. Предполагам, че и двамата не следят по ЗК, та сигурно ше трябва и такъв да намеря.
Моля ви за препоръка, че другата седмица мисля, че е важно да отида, тъй като по изчисления съм в 6 г.с.
Приемам и други препоръка, ще се радвам ако намеря някой, който работи по ЗК, но не е задължително.

Дали има тема тип първи стъпки като забременееш, че не откривам. Simple Smile)

# 4 330
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile
Нужна ми е препоръка за ЖК. Потвърдиха ми бременността, но лекаря при който ходя не се занимава с бременни, така че трябва да се насоча към друг.
Колебанията ми са между Добринка Петрова и Борислав Иванов. Предполагам, че и двамата не следят по ЗК, та сигурно ше трябва и такъв да намеря.
Моля ви за препоръка, че другата седмица мисля, че е важно да отида, тъй като по изчисления съм в 6 г.с.
Приемам и други препоръка, ще се радвам ако намеря някой, който работи по ЗК, но не е задължително.

Дали има тема тип първи стъпки като забременееш, че не откривам. Simple Smile)
Аз си водих ЖК по каса при д-р Котева във Второ ДКЦ. Нужно ти е направление от ЛЛ, за да те запишат.

# 4 331
  • Мнения: 809
При Петрова е много трудно , аз бях при нея но много много трудно запазвах часове и се преместих . Сега ходя при Минчев в клиниката по ЗК и периодино ходя на частно за второ мнение около важните прегледи (или поне веднъж месечно ) Иначе Петрова работи по ЗК но не следи бременност по нея или няма места за такова следене . Сега за да отидя при нея за втората ФМ ( след преглед при Троянчев ) си запазих час месец и половина ☺

# 4 332
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 788
Петрова е все по-натоварена и даже прехвърля пациенти към колеги в клиниката за по-дребните неща. Главно се занимава с репродуктивни проблеми напоследък, даже и от тях прехвърля, защото работата е много, а пациентите нарастват главоломно.

# 4 333
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Стига де. Това е несериозно. Ню Лайф трудно може да се нарече клиника. Стационар с три стаи......Колко толкова пациентки да има. По тази логика в Селена, при Минев примерно, трябва за година напред да записват час. А той освен ин витро, следи бременност, води раждания, секцио, операции, пътува много за конгреси и специализации.....Трудно ми е да повярвам, че Петрова има повече пациентки от него. Особено ако само с ин витро се занимава. Но пък знае ли човек. Не е зле да си увеличи работното време.

# 4 334
  • Мнения: 4 405
Всеки лекар си преценява натовареността,  която може да понесе. Ако един може да прегледа 15 пациента на ден, друг може 30. Тази работа не е на норматив. По-добре да прехвърля към други, отколкото да претупва.


Общи условия

Активация на акаунт