Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 655
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 698
Моята бременност ми я следеше д-р Славова.
Много съм доволна.
Да ама вече не следи бременност. Може би само по изключение, ако си и пациент отдавна.


Така ли,аз не знаех.Защо вече не следи бременни?

# 1 726
  • Мнения: 342
Прочетох цялата тема.И все пак .... След години стерилитет забременях, а после  получих и зацапване, което отшумя. Иска ми се да посетя лекар във Варна, който ще се отнесе сериозно към това и ще ми помогне.Благодаря предварително!!!
Пoздравления Simple Smile Щом си изчела всичко, най-добре сама избери на кого да се довериш. Успех.

# 1 727
  • Мнения: 1 277

Така ли,аз не знаех.Защо вече не следи бременни?

Заради изчерпване на лимита от ЗК. 

# 1 728
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Така ли,аз не знаех.Защо вече не следи бременни?
И аз мисля, че е заради ЗК. Но ми е трудно да си представя как връща пациент, допускам, че прави изключения.

# 1 729
  • Мнения: 3 595
Самообявявам се за герой, изчел всичките 86 страници на темата!

Сега да попитам - има ли някой актуална информация за цената на ЖК при д-р Савулева (видях 170 лв. в темата, но е през 2007 г.)?

Освен това ме интересуват имената на гинеколози, водещи ЖК по ЗК в Окръжна болница или в района на Чаталджа (видях Станева и Колев, но и за тях не съм сигурна доколко е актуална информацията вече).

Благодаря на отзовалите се предварително! Hug
Аз съм доволна от д-р Станева в ОБ, доколкото знам изражда в Майчин Дом. Д-р Цветкова не я препоръчвам.

Подкрепям Peace
Раждах при д-р Станева и двамата, тя ми следеше бременностите

а за Цветкова ... заради грешка си замина бебето, поне спасиха майката иначе лични впечатления нямам Tired

# 1 730
  • Мнения: 143
Прочетох цялата тема.И все пак .... След години стерилитет забременях, а после  получих и зацапване, което отшумя. Иска ми се да посетя лекар във Варна, който ще се отнесе сериозно към това и ще ми помогне.От всичко прочетено тук така и не ми стана ясно къде да отида................

# 1 731
  • Мнения: 1 131
Цитат
а за Цветкова ... заради грешка си замина бебето, поне спасиха майката иначе лични впечатления нямам

Какво точно е станало?
За каква грешка става въпрос,защото и аз ходя при Цветкова,и като прочетох поста ти се стреснах?

# 1 732
  • Мнения: 3 595
Подробностите не помня, но не беше различила признаците на прееклампсия при майката, стигна се до еклампсия, късен прием в болница и т.н. по него време само следеше бременности мисля, отскоро изражда с опитен лекар, докато добие някакъв опит да започне сама.

# 1 733
  • Мнения: 65
Здравейте!
След година и пет месеца опити+четири месеца прием на клостилбегит, най-после се сбъдна и нашата мечта да си имаме бебче. В момента съм бременна в началото на 3 месец. За сега се чувствам добре. Лекуващ лекар ми е д-р Александров от АГ, но той не работи по ЗК. Една приятелка беше се записала при д-р Наталия Мирчева в ниската сграда до АГ и беше доволна от отношението. Мисля да се запиша при нея, защото и д-р Александров мия препоръча.
Ще съм ви благодарна, ако споделите вашите впечатления.

 Simple Smile

# 1 734
  • Варна
  • Мнения: 1 929
Прочетох цялата тема.И все пак .... След години стерилитет забременях, а после  получих и зацапване, което отшумя. Иска ми се да посетя лекар във Варна, който ще се отнесе сериозно към това и ще ми помогне.Благодаря предварително!!!
Според мен е най-добре при лекар, който има опит в лекуването на стерилитет.Доколкото знам в МД с проблемно забременяване се занимаватдоц. Маркова и д-р Момчил Сариев. Възможно е обаче информацията да ми е стара. дано се вклюяи някоя мама с по-актуална. а моят съвет е да погледнеш и в темите за проблемно забременяване.

# 1 735
  • Мнения: 585
Здравейте!
След година и пет месеца опити+четири месеца прием на клостилбегит, най-после се сбъдна и нашата мечта да си имаме бебче. В момента съм бременна в началото на 3 месец. За сега се чувствам добре. Лекуващ лекар ми е д-р Александров от АГ, но той не работи по ЗК. Една приятелка беше се записала при д-р Наталия Мирчева в ниската сграда до АГ и беше доволна от отношението. Мисля да се запиша при нея, защото и д-р Александров мия препоръча.
Ще съм ви благодарна, ако споделите вашите впечатления.

 Simple Smile
Имам лични впечатления и от д-р Мирчева и от Александров , много съм доволна и мисля че са много добър избор

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 23:05 от кейт888

# 1 736
  • Мнения: 585
д-р Александров е специалист по стерилитет , добър хирург , а е водил и раждания имам много добри отзиви от приятелки раждали при него секцио и нормално

# 1 737
  • Мнения: 52
Моля ви кажете ми някой гинеколог от АГ Варна при който може да се отиде за неща които са различни от бременност.

Става въпроса за тазови болки вече нетърпими от всякъде.
На много места съм ходила общо взето това което чувам е няма ви нищо. Това няма ви нищо вече ме изскарва от ежедневните ми задължения. Няма ви нищо ми казва и гастроентеролог.

Искам и някакво мнение на лекар от АГ болница ако има такива дето освен с бременност се занимават и с други неща.
И да не е по здравна каса, да работи на свободен прием.

Все от някъде трябва да идва тази две годишна болка засилваща с времето.

Да видях ги на севтлинното табло кой кога приема, питах някаква жена на информация ли, санитарка ли каква беше незнам/поради липса на друг/. Тя ми говори че в тия часове се следяла проблемна бременност.

Няма ли в тая АГ болница лекар който да обърне внимание за друго?

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 16:09 от IVET*

# 1 738
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
От всичко прочетено тук така и не ми стана ясно къде да отида................

При доктор Танев в АГБолница- Варна на ВИП-а отивай, а ако ти се струва скъпо - на 4ет. до колкото знам той и там изражда! Hug
Аз съм жива и здрава благодарение на неговата компетентност и професионализъм, а и е страхотен като човек, ще получиш внимателно отношение каквото всяка родилка очаква! Peace
Прави прегледи всеки четвъртък от 16 до 18 часа в сградата на АГ-то на партерния етаж в един кабинет по стълбите след порталната врата веднага в ляво!
Успех! Grinning

# 1 739
  • Мнения: 143


При доктор Танев в АГБолница- Варна на ВИП-а отивай, а ако ти се струва скъпо - Успех! Grinning
[/quote]
Благодаря за помощта!!! Можеш ли да ми кажеш някакъв телефон.А скъпо повече от 30 лв ли е ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт