Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 534
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 585
д-р Танев не следи бременност, специализирал се е само да изражда просто е много натоварен , раждах при него и съм много доволна , отидох 12 седмица още видя бебока ,  но ми каза че не следи бременност и ми препоръча Наталия Мирчева за следене по ЗК , питах го може ли да ходя и всеки месец при него за второ мнение  , отговори ми да разбира се ,  но общо взето няма голям смисъл , Ходих само веднъж за второ мнение по повод запис на тонове , иначе по време на бременността наистина не виждах голям смисъл да ходя но при мен всичко беше ок , а и Мирчева ме следеше достатъчно добре , иначе ходих задължително и на фетална морфология при Балев в 11-12седм , 21 седм и 32седм , по финансови причини не отидох за второ мнение на фет, морфология при Давидков , но ако средствата не са ти проблем ти препоръчвам и на двете места да направиш фетална морфология , при Давидков май единствено се вижда и пъпната връв и може да и се направи доплер , а ако избираш на финала как да раждаш нормално или секцио е добре да се види да как е пъпната връв да не е усукана , В АГ бременност следи на моя позната д-р Николов беше много доволна и каза че не и е взимал скъпо за прегледите , той и изроди бебето със секцио по спешност за него също имам добри отзиви и препоръки и от лекари  , за следене по ЗК той пак и беше препоръчал Наталия Мирчева , Според мен за следене на частно  или Николов или Александров , че Танев е доста натоварен с раждания  , и задължително фетална морфология .

# 1 741
  • Мнения: 24
здравейте!предстои ми раждане през октомври.имам уговорка с д-р Заимов от АГ.срещах се досега 2 пъти с него и ми направи доста добро впечатление,но преди малко говорих с една позната,която ми наговори ужасни неща за него не от личен опит обаче-не си бил разбирал от работата и ходел пиян на работа.е сега сън няма да ме хване Sadама то като се замислих като става въпрос за нормално раждане с който и да имаш уговорка ако му се обадиш вечерта и човека е вече на втора чашка.......гаранция май няма.някой може ли да сподели мнение за Заимов.ще ви бъда благодарна поне да търся някой друг докато е време.

# 1 742
  • Мнения: 585
Моя приятелка ражда при него сега също  препоръчва друг лекар и от лекарка в АГ имам отрицателно мнение за него за раждане нормално може да опиташ при Атанасов , Иван Тенев , Николов също хвалят като добър лекар и имат достатъчен опит в много раждания за първите двама гарантирам със сигурност

# 1 743
  • Мнения: 177


Здравейте момичета отдавна не съм влизала тук но все още виждам че се интересува някой от тази невежа Радева (съобразявам се с изразите за да не ми изтриете поста)
Тя е причината да загубя първото си дете 2 дни след раждането, да не изпадам в подробности как точно стана, но всичко е по нейна вина и от всички хапове и препарати с които ме тъпка през цялото време. То това е човек който се интересува само от парите които и се дават и си измисля всевъзможни неща за които да си плащаш а ако разбере че си по добре материално няма оттърване от прегледи през ден два, а от професионална гледна точка изобщо не разбира от акушерство и гинекология.
Всеки път когато и видя името по форумите няма да се уморя да пиша негативни неща за нея
Бягайте бягайте бягайте  по дабеч и по бързо от нея #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 20:59 от iva0175

# 1 744
az rodih predi 2 meseca v ag bolnicata grad varna pri doktor Zaimov.Iskam da izkaja li4nite si vpe4atleniq ot tozi lekar.Kato rodih malkiq Svetoslav(rajdaneto be6e sekcio)mi kazaha 4e vsi4ko bilo nared bqh nai 6tastlivata jena na sveta.Sled den dva prestoi v reanimaciq mi saob6tiha 4e beb4eto mi e mnogo zle 4e se bori za jivota si i po4ti nqma 6ans da ocelee.Ne moga da vi opi6a kak za mig mi se srina jivota.Dr ZAIMOV be6e 4oveka koito i za mig ne spira6e da me uverqva 4e deteto mi 6te se opravi i 4e ne e tolkova stra6no kolkoto mi ko opisvat lekarkite na 3tiq etaj.Iskam da vi kaja 4e lekarkite ot etaja kadeto be6e beb4eto mi bqha mnogo zli.ne mi obra6taha vnimanie samo povtarqha 4e ni6to ne moje da se napravi vsi4ko zaviselo ot deteto.A kogato lekarq mi otiva6e da se interesyva ne mu davaha nikakva informaciq.Edno momi4e ot stajantite hode6e vseki den da pita za Svetlio i ne neq kazvaha 4e deteto 6te se opravi a na men 4e nqmat predstava kakvo 6te stane.Izjivqh stra6en ko6mar ot koito se radvam 4e nai posle se otarvahme jivi i zdravi i dvamata.Neznam ako dr Zaimov ne be6e do men prez tova vreme 6tqh da ponesa vsi4ko tova dano ne sam vi razstroila a samo da sam vi naso4ila kam edin dobar lekar.o6te edin pat iskam da izkaje blagodarnosta si na dr ZAIMOV

# 1 745
  • Мнения: 2 096
Desiii1587 не мога да не се вкюча по изказаното от теб мнение... не познавам д-р Заимов.. истина е че лекарите в неонатологията си пестят думите но.. аз няма да се уморя да повтарям, че на тях дължа живота на детето си.. докато д-р Заимов те успокояваше, неонатолозите са се борили за живота на детето ти..никой от тях няма да ти каже че детето е добре, докато не е сигурен че това е така.. твоето спокойствие е тяхна последна грижа.. резултата обаче е повече от красноречив... Светослав е при теб и е жив и здрав.. Мисля че трябва да им благодариш, а не да ги хулиш!

# 1 746
  • Мнения: 265
iva0175 ,много съжалявам за това,което ти се е случило!
За коя Радева става въпрос,за доц.Радева дето работи в МД ли?

# 1 747
Da sky mojebi postapih malko pogre6no za6toto bqh mnogo upla6ena mislq 4e naistina si prava prosto bolkata v men po tova vreme mnogo naddelq  i naistina te se boriha za jivota na Svetlio prosto o4akvah malko pove4e informaciq.Kato cqlo sam mnogo 6tastliva 4e beb4eto mi e jivo i zdravo!

# 1 748
  • Варна
  • Мнения: 428
Привет, момичета. Прочетох оттук- оттам темата (доста е дълга). След прочетени отзиви, запазих час за д-р Желязкова / МЦ Петинка Цветкова, ул.Тодор Влайков 65. Понеже постовете бяха старички, моля някой, ако има пресни впечатление от д-р Желязкова, да сподели. Часът ми е за 15.09. Става дума за профилактика- микробиология, цитонамазка, видеозон. Искам лекар, който работи съвестно, внимателно и леко. Благодаря предварително.

# 1 749
  • Мнения: 585
Desiii1587 не мога да не се вкюча по изказаното от теб мнение... не познавам д-р Заимов.. истина е че лекарите в неонатологията си пестят думите но.. аз няма да се уморя да повтарям, че на тях дължа живота на детето си.. докато д-р Заимов те успокояваше, неонатолозите са се борили за живота на детето ти..никой от тях няма да ти каже че детето е добре, докато не е сигурен че това е така.. твоето спокойствие е тяхна последна грижа.. резултата обаче е повече от красноречив... Светослав е при теб и е жив и здрав.. Мисля че трябва да им благодариш, а не да ги хулиш!


потвърждавам с две ръце написаното , наистина са доста неонатолозите  пестеливи в позитивни изказвания и понякога са крайни ,но определено работят под голям стрес  новородените са в много нестабилно състояние, което бързо се мени  и да ти дават напразни надежди е не по- малко погрешно , благодари на тези хора че са спасили здравето и живота на детето ти , аз също имам лични впечатления от ет3

# 1 750
liqnka az rajdah pri doktor Zaimov i moga da ti kaja 4e sam mnogo dvolna ot nego.Kakto po gore sam napisala imah izvestni problemi sas beb44eto si no dr Zaimov be6e vinagi do men i mi dava6e kuraj.Toi mi sledi cqlata bremennost i vaob6te ne sam imala problemi.  mnogo e vnimatelen s pacientkite si.Nadqvam se da sam ti pomognala.Tova e moeto li4no mnenie

# 1 751
  • Варна
  • Мнения: 1 272
liqnka аз също раждах при доктор Заимов април месец. Не мога да кажа че имам лоши впечатления от него. Той ми води само ехографиите и ме изражда и всичко мина много добре, по стечение на обстоятелствата ходех при друга гинеколожка да ми води бременността и изследвания и за малко след раждането на детето ми да я изгубя но това става на 16 й ден. Иначе доктор Заимов беше много внимателен с мен по време на раждането всичко мина перфектно. И нито веднъж по време на консултациите не е бил пийнал или когато съм му звъняла пак да е бил в такова състояние. Но все пак ти си преценяваш. Освен Заимов ти препоръчвам Доктор Станева в майчин дом тя също е много внимателна е поне с мен е така аз съм много доволна от нея, даже повече от доктор Заимов.

# 1 752
  • Мнения: 250
Здравейте, момичета! Някой може ли да ми каже някакви отзиви за д-р Маргарита Пенчева, работи в АГ, но преглежда и в частен кабинет.

# 1 753
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Za rajdane li ili samo za pregled? Raboti i po zdravna kasa v niskata pristroika na AG bolnica, ako dyrji6 na neq po-dobre se svyrji s myja i d-r Protopopov - toj e po vyv 4as ot neq, rabotqt na edno i sy6to mqsto... mislq 4 e ne e mnogo tyrsena no sama si re6ava6

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 18:20 от Ally_t

# 1 754
  • Мнения: 140
Здравейте момичета!
На свекърва ми и предстои операция за премахване на киста.
Бихте ли ми препоръчали добър лекар за това?

Общи условия

Активация на акаунт