за бившия

  • 4 288
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Периода с бебе или много малко дете е може би най-неромантичния от живота на двойките. Може би ти идва в повече ежедневието, отговорностите, затова изведнъж след 4 години - бум. Мечта по бившия или по младостта и свободата? Или леко разочароващ татко? Не казваш да си мислела за бившия преди това.

По-добре не се занимавай с глупости и се опитай да започнеш да излизаш от време на време от ролята/нагласата на мама и тате когато си с мъжа ти. Може това да провокира някоя различна емоция. А може и да продължиш да се измъчваш и нещо да не ти достига...

# 16
  • Мнения: 4 500
Според мен това не е бил мъжът на живота ти, иначе нямаше да е бивш. Аз също направих глупостта да се влюбя в друг мъж, с тази разлика че не бях разделена със съпруга ми, това ме докарваше до лудост обаче, защото докато съм си в къщи при семейството си аз мислех за другия. Още го мисля честно казано, но се запитах "Ако той(другия) ме обичаше, сега щеше да е до мен" Защо жените обечаме да сме с мъже, които ни разплакват????

# 17
  • варна
  • Мнения: 67
аз не съм семейна,но знам,че понякога живота променя хората.на мен след раздялата с бившия ми ми се случиха за много кратко  време един куп проблеми,много тежки-тежко заболяване на мои близки хора от семейството,една непрекъсната борба за живот,слава богу засега се справям,но живота ми показа каква трябва да бъда и какъв човек да търся,а иначе бях доста по-повърхностна.Обаче той не се е променил,доколкото разбирам от негови близки,които са ми приятели.Така,че човек се променя стига да иска.При теб е обаче по-сложно-имаш детенце,за да си го създала сигурно обичаш баща му,пък това,което изпитваш към бившия е можеби спомена за хубавите ви моменти заедно,както е при мен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 613

ох,благодаря даже 4е си правитре тръда само зада ми про4етете поста,имах нужда на някого да го кажа,да го споделя Peace
Моля, но има за какво - така е написано, че трудно се чете. Дори и цитата е доказателство за това.
А иначе nana77  - много точно го е написала

# 19
  • Мнения: 386
Да не би да тъгуваш повече по времето когато си била с бившя- нямаш грижи за бебето/за къщата, мислиш само за ссебе си, свободна си да си правиш каквото си искаш имаш много свободно време за себе си...
И аз понякога се подсещам за някой бивш, но като се замисля ми липсва(понякога де) най-вече онова безгрижно време...
Иначе предполагам ще ти мине от само себе си.

Общи условия

Активация на акаунт