Отговори
# 45
  • Мнения: 242
Ха ха ей Вержи, от Гошко няма да стане пушач така като гледам Wink
hahaha hahaha hahaha
Фокси,много са готини малките  Hug АМа как го постигаш това със спането,аз вече не издържам  ooooh!

Ми и аз незнам как се получи.Първоначално пробвах със съвета на Гея-да им слагам в последното хранене бисквитка или захар.И оттогава започнаха да се будят само веднъж през нощта.С течение на времето спряха да се будят.Наистина незнам..може би им е дошло времето да спят по цяла нощ.Иначе 6-7 месеца се побърках от спане само по 1-2 часа в денонощието.Ходех като призрак и правех всичко машинално от умора.Сега вече нещата се нормализираха.

Калинче,по-хубаво,че няма да стане пушач.Дано да не им хареса някой ден като порастнат..

# 46
  • София
  • Мнения: 216
Добър ден и от нас Simple Smile)))

Фокси, тъкмо вчера четох, че за осъдили на не знам си колко години затвор баща, който дал запалена цигара на 3 годишното си дете и накарал по-голямото да го снима, та внимавай със запалката, да не вземат да си запалят, че после ходи обяснявай, че нямаш сестра Simple Smile)))

Аз мислех да пиша по-рано, ама като видях, че си избирате столчета за кола и аз се зачетох, време ни е вече да мислим по въпроса, това което харесах най-накрая е 9-36 кг., знам че не се препоръчва, ама не мога да купувам и 9-18 и 18-25 и после 25-36, не мога да отделя и супер много пари, за да е нещо много скъпо и тествано и т.н. и се спрях на това, все пак има собствени колани и мисля, че ще ни свърши работа, пък и ми хареса облегалката как се мести, аз знам, че е най-добре да взема най-скъпото и най-хубавото и т.н., ама като нямам възможност все пак мисля, че направих добър избор: http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=4981, вие какво ще кажете? То вярно, че ще го ползваме 10 години, не е и от най-евтините, абе не знам вече  newsm78

И още нещо се сещам сега, за обувките на К&К, абе страхотни са, естествена кожа и флекси система и т.н., ама как да дадеш 40 лв за обувка, която ще се носи 2 месеца, а и като проходят супер, ама до тогава само за топло и за украса ще ги слагам на детето, а не искам да купя нещо некачествено и да го спарва, аз съм се завайкала, че не мога да дам 400 лв за стол за кола, който ще ползваме 10 години, пък съм принудена да дам 40 лв за обувки, които ще се ползват 2-3 месеца, ми не е честно Sad((

Оффф, от както съм безработна и разчитам на мъжа ми, а той пък не иска да се връща на работа и ако не му потръгне бизнеса иска да си вземе и неплатен отпуск няколко месеца и да живеем със спестяванията, които между другото и ще инвестира успешно или не, кой знае, та, направо ми настръхва косата, преди не се замислях много, много, защото никога не сме били така да се каже притеснени, ама сега направо се чудя какво ще правим и пак не съм си купувала количка за 2000 лв, а за 300 и то подарък, ама поне можех да си го позволя, ако реша, а сега, оххх, извинявайте много, че ви занимавам с глупости и толкова лични неща, ама няма на кого да се оплача, дано поне ми олекне Sad

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 11:52 от iva_angel

# 47
  • Мнения: 242
Иве,бе аз си помислих,че някой може да се "възмути"и съм на косъм да махна снимките.Но Naughty цигарите не са запалени и децата са прекалено малкиза да осънават какво се случва.Никога не бих дала на детето си запалена цигара.Даже и със запалки не давам да си играят,въпреки че много ги обичат.И никога не се е пушило покрай тях в затворено помещение...

# 48
  • София
  • Мнения: 216
Фокси, споко бе, душа, аз не те обвинявам, много са сладки мъниците и много ясно, че не знаят какво е това цигара и какво й е толкова интересното, ама всякакви хора четат по форумите и се ровят из нет-а, това имах предвид  Hug

# 49
  • Мнения: 242
Фокси, споко бе, душа, аз не те обвинявам, много са сладки мъниците и много ясно, че не знаят какво е това цигара и какво й е толкова интересното, ама всякакви хора четат по форумите и се ровят из нет-а, това имах предвид  Hug

Разбирам те,спокойно Hug

И с риск да стана досадна,но моля ви вижте как заварих сладурчетата ми мамини да спят.. Heart Eyes

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Иве,стола е страхотен,много ми харесва,ако има някоя мама с такъв моля да изкаже мнение,че на мен ми харесва конкорда ,ама е 400 лв ,а пък ЧИкото е 260 лв  Peace
Фокси,дано и при нас дойде скоро този период,при Таня неспането е от 4,5 месец  ooooh!
Леле как сладко спят  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 216
Ой, малките сладури, страхотни са, пу-пу-пу, ей това се казва братска обич Simple Smile))))

Вени, аз може скоро да намина да го видя в някой магазин, ще пиша впечатления после, а за Танчето май-май като й излязат всичките зъбки, тогава ще се поуспокой милото, ама да е жива и здрава, пък на нас какво ни остава освен да се нагаждаме към техните навици и така Simple Smile

# 52
  • Мнения: 192
Здравейте!
Влизам да почерпя за 8-мата месечинка на Кристиян! Заповядайте!

Честити месечинки и на другите празнуващи днес!
Гери, все ме мързи да свалям снимките от апарата, но малко по-късно ще ви пусна някоя снимка на мини-рожденика да го видите колко е порастнал. И м/у другото на Гогето много му отива да е на корицата на списание. Ние си го знаем, че е много сладко момченце! Heart Eyes
Хамелионче, стискаме палци на твоята сладуранка да я видим в някой брой на "9 месеца". Тя отдавна ни е фаворитка, а и още веднъж доказа, че февруарчетата са сред най-хубавите бебета!  Flutter
Докато ни е нямало се е случило нещо неприятно в нашите редици, нещо клю-клю станция е действала в други теми Wink..........Няма да коментирам, вие достаътчно сте казали.  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 311
Честито на днешните месечинковци - да са живи, здрави и да радват мама и тати!
Иве и на мен ми харесва този стол. Те след годинка ли можеха да се возят с лице към движението? Май ще избързаме с 2-3 месеца, ама и аз напоследък все правя сметки (и те все не излизат). В кошницата едвам се събира Мишката със зимни дрехи.
Фокси, супер сладуранчета - как са се сгушили Simple Smile

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
Оххххх, много ме мързи днес да пиша, ама не се стърпях!
Фоксииииии, толкова са хубави, сладки, мили.....нямам думи!!! Така ми се напълни душата с тия снимки!!!!!!! Голям кеф!  Hug Hug Hug

Иве, и мен са ме нападнали такива притеснения Sad Сега взимам хубаво майчинство, тати си скъсва задника да работи денонощно(което ни лишава от присъствието му постоянно и съм си все сама с 4те деца  Tired) и въпреки това си е голям зор. А след 3-4 месеца, като остана на 240 лв. майчинство направо не знам..... И ни предстои и на нас тази покупка, както и още 1000 неща за големите и съм се хванала за главата лекичко.... Да не забравям и новия апратамент, който ни чака да го направим годен за живеене и да се нанесем най-после, че си ходим буквално по главата вече... Ама само ЗДРАВЕ ДА Е!!!!!!!  Нищо друго не ме интересува! Наистина! Всичко ще се нареди някак! Важното е да сме заедно и да си се радваме и да се обичаме! Така че, споко!  Hug Hug Hug

Червеношийка, честита ви месечинка! Да ти е жив и здрав Криско!   bouquet И дай снимки да го видим юнака!

И накрая да ви питам нещо - от 3-4 дни Венци хич не докарва по 5 яденета на ден. Както и да го мъча, повече от 4 пъти не успявам да го натъпча. Не е ли малко раничко   newsm78 Знам, че гладен няма да остане, ама що така?

Зитка, честито ви християнче! Да я цункаш по бузанките!  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 192
Ето го порастналото момче:

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 19:26 от 4erveno6iika

# 56
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
Здравейте мадами!
Може да сте ме забравили , но аз вас не съм, все си надничам от балкона ,но нямам време да пиша.
Копнах си рецептите от предната тема , ще готвя в новата ми кухня , когато стане готова, не се знае кога  Mr. Green
На нас ни никнат зъбки и пада голямо мрънкане, не иска да яде, мъка.
За храненето може да съм избързала , ето ни режима : 7.00 АМ, 10.00 попара,13.30 супа със сухар, 17.30 крем с бисквита,20.30 каша. Въведен е жълтъка, глутена, прясно мляко, кис.мляко( не го харесва). Чакам критика сега  Mr. Green
Да си призная един грях, пак пропуших  Blush , ама бях започнала всяка нощ да сънувам че ги пуша тия цигари и не устоях, е ограничам се с 2 цигари на ден.
И аз незнам какво ще правя с 240лв майчинство след годинката на детето, разчитам на таткото, но неговата работа е не постоянна и несигурна, ако има поръчка има работа , има и пари, ако няма поръчки, разчитаме на моето майчинство, а после какво ще става не знам.
Столче за кола и ние ще купуваме. И аз смятам да купим хубаво столче за ползване 10 години.
Стилиян расте , добре е за сега , това е , ново няма.Ето и малко снимков материал:




# 57
  • Мнения: 24

И накрая да ви питам нещо - от 3-4 дни Венци хич не докарва по 5 яденета на ден. Както и да го мъча, повече от 4 пъти не успявам да го натъпча. Не е ли малко раничко   newsm78 Знам, че гладен няма да остане, ама що така?

Коте не се коси мила, той е голям мъж вече няма да яде все като бебета я Wink За твое успокоение ще ти обадя, че наш Никола е на 4 хранения вече около два месеца (честно казано може и повече от 2 да са)
Фокси сами ли се приспаха така? Те си сигурно са чули как ги изказваш тук, че спели ту единия ту другия и ти постоянно си на дежурство, та решили да ти покажат, че могат да бъдат и ангелчета послушни  Heart Eyes
Честити месечинки на порасналите!

# 58
  • Мнения: 46
Коте,ти се вайкаш как да вкараш 1 хапване,а аз се чудя как да махна 1  newsm78,айде да си разменим малките за 1 седмица и ще влезнат в ритъм Wink
Фокси,големи са сладури братчетата.
Маринче,много ти е засмян сладура и май има доста зъбки вече.
Аз за столче за кола скоро няма да си хабя мислите и стинките,че то мойто си седи на 7 кг и май около 1,2 клас ще стане 9кг. hahaha,но извън шегата наистина ще видя зор,ако трябва да го слагам с космонафтче в столчето,ще е мисията невъзможна  ooooh!
Честит празник на всички пораснали февруарчета.

# 59
  • Мнения: 2 829
Раде, то по принцип не е желателно децата да са дебело облечени в столчетата за кола. Дебелите дрехи създават разстояние между детето и коланите и е възможно закопчаното дете при инцидент да изхвърчи. Аз обличам детето леко и завивам отгоре. Без това в колата пускаме парно и като се стопли махам одеалото. Иначе няма как да съблека дебело яке или космонавт.
Сега се замислих, че Валето като има по-къси чревца сигурно е нормално да хапва на често по малко.

Общи условия

Активация на акаунт