Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 83
Добър вечер ,момичета!
Днес обикалях за столче за кола  ooooh!. С тези зимни дрехи Алекс вече трудно се събира в кошницата.Вие купувахте ли вече?Колебая се между ROmer King plus,Maxi-Cosi Priori Xp i Concord Trimax. Мама пити я няма на линия, но тя избра Конкорда.Ще чакам и нея да се включи , че бая поизчете и тя по темата. PeaceПуснала съм и тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434662.0. Ще се радвам ако споделите опит и предложения.

Утре си записвам една по една рецептите и започва готвене.Само ме съблазнявате.

Зитка, честито християнче!

# 31
  • Мнения: 71
Зитка, честито ХРИСТИЯНЧЕ!!! Живо, здраво, умно и добричко!!!
Яна, честито за мокета, екстра настилка за лазене, пък и топли, ама не събира ли много прах? То не че килимите събират по-малко прах де, ама само на паркет или мозайка е много студено
Йоли, много си лъчезарна, а Техеран е много различен. Явно, тази "гмеш" на пазара сигурно има и доста неприятна миризма? Или греша? Колкото до стоките - явно е многократно по-евтино отколкото тук, но пък как им е стандарта? И на мен всичко ми е любопитно, това е друг свят, други нрави и въобще ...едва ли ще имаш време за всичко да ни разкажеш и опишеш...
Айде лека и мека!!!
 Hug

# 32
  • Мнения: 226
Сигурна бях, че нещо забравям  ooooh! .

Зитка, честито ти християнче! Все така да ви радва и много да ви слушка!

# 33
  • Мнения: 17
Трета страница.......трета страница..... май успях да се запиша....
 Зитка , честито християнче   bouquet
Йоли, снимки, снимки  newsm80

# 34
  • Мнения: 115
Зитка, честито християнче!
Аз реших Дими да го кръстим на Димитровден.
Миме, още не знам какъв генотип е, а от биопсията е излязло май, че ехроничен. За лечението, предполагам, че и Интерферон.
Дими май вече пребори настинката, тази нощ за последно ще му дам лекарство.
Йоли, снимки, снимки  newsm80
И на мен ми е супер интересно.

Все забравям да напиша, че идеята на Яна, за пясъчника с трупите страшно много ми хареса и ще я изплагиатствам на пролет. Яна, нали няма да се разсърдиш  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 00:58 от dessie83

# 35
  • Мнения: 2 829
Деси, разбира се че няма  Grinning  Grinningко искаш ела на място да вземеш модела  hahaha

# 36
  • Мнения: 80
Добро утро.
-хайде на закуската.
Моето злато от няколко дена си спинка по цяла нощ, събужда се в 6 хапва и пак до към 7.30 и вече трета вечер е в чувалче с ръчички и нямах проблеми, спинка без да се върти че й пречи, много е удобно, преди по цяла нощ ставах да я завивам.
Мерси за поздравленията, днес със събраните парички ще отидем да й купим столчето Ферари, което татито много иска, че вече неиска да седи в кошчето, иска седнала и все още се чудя за проходилка, но май ще купим.
Яна-честит ви мокет.
Деси, казват че е хубаво на именният ден да се кръсти детето, но януари месец ще е много студено, а и аз исках сестра ми да я кръсти, а тогава няма да я има.
Хубав ден, макар и дъждовен. Hug

# 37
  • Мнения: 236
ЕЕЕ, напуши ме смях точно Дарима да каже, че в Англия е слънчево и топло, а в България да се скъсва да духа и вали.

Зитка, честита ви християнка!

ЛараКрофт, аз също се колебаех между Конкорда- а и Макси Кози Приори ХР, двете столчета бяха страхотни, Рьомер-а съм го пропуснала. Пир мен надделя това, че Конкорда е по-висок и е 9-36. Иначе Макси кози-то поляга една идея повече. Алекс в кой стол се чувстваше най-добре?
Важно е младежът да си избере, а пък ти какво мислиш...Рекаро съм виждала в магазин Девет прюс, който се намира на Златовръх над Елемаг на 2-я етаж. Ако изчакаш още 10-тина дни, има изложение Бебемания, миналата година имаше и столчета за кола и ще можеш да ги видиш наживо.
Наскоро пътувахме в жега, ми трябва да ти кажа, че Яна и в конкорда се поти. Май няма кой днае каква разлика, независимо какъв е плата.

Ние вчера бяхме на пазар, купихме една торба дрешки и играчки за Яна, сдобихме се с шапка, шал и ръкавици, ама сега търся още едни.

Да ви се похваля - в четвъртък роди една приятелка, момче , 3000 гр. и 49 см. Много се радвам за нея, че тя е доста болна и има един много тежък спонтанен аборт преди години, дето й се е разминало на косъм просто. Сега са невероятно щастливи а аз от няколко дни си подсвирквам от радост, че още едно семейство имат прекрасно бебе и е изгряла една звезда и за тях. Grinning Да им е честит, жив и здрав малкия вагабонтин!

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 09:45 от mama_pettty

# 38
  • Мнения: 143
Зитка, честито християнче!

Снощи докато би прочета колко лиги ми изтекоха над кулинарните ви страсти Laughing

Аз да питам: Рали от онзи ден намаля яденето, а вчера е хапвала самп по няколко лъжички, днес отново отказва всичко-дори и мляко? Педи веднъж беше казала- "споко, като се показват зъбите, бебета не ядят", но докога може да не ядат? Дали няма да отслабне? Иначе си е жизнена, играя си newsm78

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Дубрютру  Mr. Green
Зитка,честито ви християнче!10х и за закуската  Heart Eyes
Оле,сега успях да изчета старата тема  ooooh! Ама страхотни рецепти сте дали,непременно ще ги пробвам  Peace Аз не съм от много мързеливите готвачки,но напоследък все така ми се случва да готвя,просто малката не ми дава минутка спокойствие  ooooh!
Предната вечер пробвах този МИкс на Маги за пържолите,станаха страхотни ( аз обичам само вратни пържолки  Mr. Green ),но сложих сметаната на Данон и малко прясно мляко  Peace  А моят мъж най-много ми харесва мусаката с картофено пюре,изяжда по 3 чинии  Mr. Green
Дорабела и ние имахме такъв период като ни никнаха 4 зъбчета ,само че при нас при твърдата храна не се отрази чак толкова,но не искаше изобщо мляко  ooooh! Аз докато се усетя ,че е от зъбите и смених марката  ooooh! Един ден я загледах във венците -горните бяха направо разранени ,ами как да иска мляко това дете  ooooh! Tired КАто избиха всичко си дойде на мястото  Peace
Ларакрофт,аз съм харесала КОнкорда и може би след 1,2 месеца ще го купуваме  Peace

# 40
  • Мнения: 239
Добро утро, маминки!

Зитка, честито ти християнче!  Hug

Пете, да е живо и здраво буболечето на твоята приятелка!
Ех, много обичам такива хубави новини!

И аз мога да похваля моята калпазанка - тази нощ ме остави да се наспя, събуди се само към 3.30ч., насука се и след това чак в 8ч. Тогава пак посука и откъпа до 9ч.  Grinning
Е, да не си мислите, че е легнала рано. Нееее, чак в 23.30ч. се умори и заспа, на мама нощната птица  Tired
Сега отиваме да хапнем попара. Приятен и поне малко по-слънчев ден на всички!  Hug

# 41
  • Мнения: 242
Добро утро Hug

Зитка,честито ви християнче..Да е здрава,весела и щастлива малката сладурка Hug
mama_pettty и аз се радвам ужасно много за твоята приятелка и новото им попълнение вкъщи.Винаги се радвам на такива семейства,които са имали шанса да си имат детенце Simple Smile

Ние със спането вече от повече от месец сме екстра.Последното хапване е към 21-22ч. и после я откарваме до сутринта,до към 8-9ч. Е,има случаи,в които се будят към 1ч. през нощта,но напоследък рядко се случва.

Ето ви поздрав от моите мишки,че май отдавна не сте ги виждали.Снимах ги току що Mr. Green


Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 08:39 от foxy81

# 42
  • Мнения: 24
Ха ха ей Вержи, от Гошко няма да стане пушач така като гледам Wink

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Ха ха ей Вержи, от Гошко няма да стане пушач така като гледам Wink
hahaha hahaha hahaha
Фокси,много са готини малките  Hug АМа как го постигаш това със спането,аз вече не издържам  ooooh!

# 44
  • Мнения: 2 784
Ха ха ей Вержи, от Гошко няма да стане пушач така като гледам Wink
Много отвратена физиономия вади горкия.  Laughing
Аз днес ще пласирам голямото чаве на баба му за една вечер, тъкмо утре ще го заведе на градина, а с Ралица ще поспим. Смятам да излезем с дЯцата, пък татито да поизчисти за разнообразие. Пък като се върнем аз ще измия банята и тоалетната.
Ние имаме столче от каката, обикновено, Бертони. Замислям се да купим за бебка ново, ама може би след Нова година. Не съм я пробвала в кошницата със космонавта, ама ние и без това сме повече пешеходки.

Общи условия

Активация на акаунт