Дързост и красота 49 - "Заслепение и слепота"

  • 24 082
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Miriel , честно,не помня кога точно и при какви обстоятелства точно се появи Тейлър в сериала...
Написах го просто за майтап...    Hug    

И изобщо днес ми е едно такова весело,празнично,закачливо...не знам защо...не се хващайте за всяка моя дума.
Последното,което искам,е да предизвиквам някакви спорове...     Hug    
Тц, виновна е Карълайн, щото умря и набута Рич при Тейлър. Да бъде успокоен и утешен подобаващо. Mr. Green
Ей,аз тъкмо реших,че има пак за какво да захапя Брук...и ти ми отне надеждата!Язък!    Mr. Green 

Много съм лоша, мани мани Mr. Green   bouquet

Знам аз,никакъв шанс да закопая Брук...     bouquet   

# 661
  • Мнения: 4 496
И изобщо днес ми е едно такова весело,празнично,закачливо...


Аз те усетих обаче.  Sunglasses Hug


Тези сценаристи ме разбиха с това столче, дето си го носел Торн. Направо си го представям със сак на рамото, а вътре едно от онези, сгъваемите, с брезентова седалка, дето се ходи за риба с тях. Joy

# 662
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Краси Hug

Логан, и аз същото си го представих - само въдиците му липсваха и хладилната чанта.

# 663
  • Мнения: 0
И на мен ми се иска да ми е весело , но така ми се спи ......

Я да ви попитам нещо - в бъдещите серии Стефани все така ли е с бяла коса?

# 664
  • Мнения: 4 496
Ау, Торн си спомни целувката. Почнеш ли да си спомняш- край. Sick

Защита, да, все така. Hug

Брук се разкъсва от ревност, а шмръхльото ́и навира макет на зелен танкер в лицето. Joy Колко е досетлив, брей!

Водещият на предаването:
- Така е по модела на Форестър, нали? Всичко си остава в семейството... Mr. Green Joy


Ах, Рич, какъв хитрец! Mr. Green

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 10:27 от Logan

# 665
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Ау, Торн си спомни целувката. Почнеш ли да си спомняш- край. Sick

...или е начало.. Simple Smile

# 666
  • Мнения: 4 496
Изи, край...край на спокойствието. Heart Eyes

Но да, и начало на началото.  Flutter

Тейлър с какъв секси червен ансамбъл е е... Whistling

# 667
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Значи за Брук не може да прелита от брат на брат, обаче за Тейлър е напълно нормално и се насърчава дори Joy

# 668
  • Мнения: 4 496
Според Стефка- да, напълно нормално е.  ooooh! ooooh!

Брук искала да обуздае Рич! Ммммм  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 6 555
Брук се държи като изкуфяла ревнива бабичка  ooooh! Горкия Ник, въобще не може да се опре на плейбоя Рич, който като види младо агне и не може да се сдържа. Само не ми казвайте,че това е план да си върне Брук  Mr. Green

# 670
  • Мнения: 4 496
Ще има любовни думи след малко, Атака  Wink /дано е в днешната серия/
Тръпна в очакване  Crazy


Стефка откога вярва в това, което е писано да се случи?! Thinking

А така, Рич, браво, момче! smile3501

Ех, почти се просълзих... Blush

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 10:55 от Logan

# 671
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952

Стефка откога вярва в това, което е писано да се случи?! Thinking



Стефка години наред е облъчвана от "съдбата" на Брук Wink

# 672
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Дона се справя доста добре. Отстрани Фелиша продължава да моли брат си да не разбива надеждите й като я използва, за да накара Брук да ревнува. smile3514
Торн и майка му работят в офиса.Той си мисли за целувката с Тейлър.  Two HeartsСтефани го пита защо не гледа Дона в шоуто, не я ли харесва. Той отговаря, че го занимават други работи сега и споделя, че е прекратил разследването. Обещал си е, че ще се концентрира върху Александра и нищо друго.
Тейлър завежда Хектор у дома си, защото той няма къде да отиде.Помага му да седне на дивана. Той казва, че Кейтлийн искала да го вземе при себе си, но не иска да разваля живота й. Няма да се чувства добре в Ню Йорк.  newsm08
Брук се смущава, когато Ник я заварва да гледа шоуто.Той е нетърпелив да й покаже боядисаният в зелено танкер, така както тя предложи. Тя обаче иска да знае дали между Ридж и сестра й има по-дълбоки отношения, отколкото между дизайнер и модел...
Торн се чуди дали Дарла би имала нещо против той да се насочи към друга жена. Стефани го успокоява, че Дарла би искала това. Тогава той признава, че е целунал Тейлър. hug
Ник пита Брук защо не е там, след като толкова се тревожи. Водещият поканва Ридж, който излиза и поздравява Дона с целувка. Ник наблюдава шокираната Брук.
Хектор моли Тейлър да не го съжалява. Това не е животът,за който е мечтал. Притеснява се за лицето си-Тейлър го уверява, че той все още е красив мъж, дори иска да му свали тъмните очила. Тейлър излиза да вземе нещата му от колата. Телефонът звъни, Хектор вдига, отсреща е Торн. Хектор затваря и не казва на Тейлър за позвъняването.
Брук е вбесена от целувката, което не остава незабелязано от Ник. smile3511 Ридж казва, че тази жена(посочва Дона) е променила живота му. Точно, когато си е мислил, че музата му го е напуснала завинаги, това лице се е появило и го е вдъхновило. Казва, че това е първият ден от остатъка от живота му. Отново целува Дона. Ник седи безпомощно и гледа обезумялата Брук. Тя трябва да направи нещо, за да спре това.
Тейлър приютява Хектор в стаята за гости и отново изразява чувството си за вина. Стефани пристига и й е много неприятно да разбере, че той живее при нея.smile3556
Брук е съсипана от действията на Ридж иДона. Ник я вика в леглото, но  тя излиза, за да намери Ридж. Той, междувременно,  признава на Дона, че наистина чувства нещо към нея, след което се целуват.  kissБрук влетява гневна и го пита какво прави. argue Иска да говори с Ридж насаме. Той й казва, че още я обича и я иска обратно. Въпреки че повтаря колко много обича Ник, двамата започват да се целуват.  kissДона ги вижда и казва по телефона на Ник, който се чувства опустошен.  FlushedБриджит, която е в района(как ли пък не)се спира, за да го утеши.


# 673
  • Мнения: 6 555
Ето отново сме свидетели на Брукините номерца, както само тя си ги умее...да се целува с двама братя в един ден. Така че действията на Ник са оправдани с Бриджет...  hahaha hahaha hahaha Единият брат със сестрата, а другият с дъщерята  ooooh! И това ако не е ДиК  Mr. Green

# 674
  • Мнения: 4 496
Е той водещият си го каза- всичко остава в семейството! Mr. Green Joy

Марси   bouquet

Мириел, заразно е, казваш?  Crazy

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 11:11 от Logan

Общи условия

Активация на акаунт