Дързост и красота 49 - "Заслепение и слепота"

  • 24 065
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1
Брук точно като стара бабичка спираше звука на телевизора за обзорен коментар. Joy
И най ме учуди репликата "Не мога да повярвам, собствената ми сестра". Бих й отговорил: "Ами да, Брук, едно време и ти с баща му и брат му на Ридж, какво е учудващото?" newsm78

# 676
  • Мнения: 0
Ето отново сме свидетели на Брукините номерца, както само тя си ги умее...да се целува с двама братя в един ден. Така че действията на Ник са оправдани с Бриджет...  hahaha hahaha hahaha Единият брат със сестрата, а другият с дъщерята  ooooh! И това ако не е ДиК  Mr. Green

ааа, не ги умее само тя..
И други личности от сериала целуваха чужди мъже по време на брака си.... е , не точно с брата , ама и на братиния му дойде реда.
А пък ако се поровим и съвсем в началото , една личност даже прави секс с другия брат ,  после си доспа при съпруга - брат.
но си права, и това ако не е ДиК. Всичко си остава в семейството.  Peace

# 677
  • Мнения: 4 496
Форестър и клан Мароне
слепнаха кат` макарони...


Вива л`аморе! Joy


Ванко, де видя Брук да спира звука?  Thinking  Аз друго видях- Ник и Брук се бореха като котараци за дистанционното- тя включваше, той изключваше. Thinking

# 678
  • Мнения: 400
Много дързост и много красота през днешния ден Grinning (друг път ще си платя патентно право Wink )
И кога ще е тоз друг път Crazy

Днес отново ни показаха какъв изрод всъщност е Дъртата Naughty и как може да се държи с един инвалид Naughty
"не си желан тук","не си в състояние да се състезаваш с мен".Ужас Sick Можете да си представите що за хора я харесват тая Naughty
Психиатърката-пиянде отново е нестабилна както винаги и не знае как да се справи със стефка.Само кърши ръце и се уплита Naughty Защо не изгони Дъртата,а само се повърта като гърмян заек около нея Naughty Прави го ,защото знае,че Дебелата в крайна сметка ще изгони горкия инвалид от там,въпреки че той ослепя заради Психиатърката-Пиянде Naughty
Колко са жалки тез двете "приятелки" Naughty

# 679
  • Мнения: 0
Понеже вървим към 50-та страница , моето предложение за  заглавие е казаното от водещия и станало като нарицателно за Д и К .

" Всичко си остава в семейството".  Peace

# 680
  • Мнения: 4 496
И-де-ал-но!  Flutter  Hug

# 681
  • Мнения: 6 543
Не мисля, че Брук има каквото и да е право да държи сметка на Рич, както и той на нея  Peace Чудя се ако не беше влетяла така в стаята до къде ли щяха да стигнат Рич и Дона  newsm78 Предположения?

# 682
  • Мнения: 4 496
Е как докъде.  Joy  Щяха да се награбят и да разхлабят болтовете на леглото. Ако смогнат да стигнат до него де. Mr. Green
Лоша, лоша Брук! Що влезе, еей! Mr. Green

# 683
  • Мнения: 400
Аз предлагам тема
"Докъде може да стигне Тейлър,когато няма кой да я почеше" Crazy
От мъка,че няма кой да я начеше,тя се пропи,уби дарла,Хектор стана инвалид заради нея,дъщеря й лежа в болница,Дебелата я прикрива,а тя "праведната си премълчава греховете" и дори се мляска с Торн Naughty Каква чума е таз Naughty

# 684
  • Мнения: 6 543
Е как докъде.  Joy  Щяха да се награбят и да разхлабят болтовете на леглото. Mr. Green
Лоша, лоша Брук! Що влезе, еей! Mr. Green

А де...тъкмо се приготвих да гледам секссцена, пък то ...  Mr. Green

За заглавието на новата тема съм за  Peace

# 685
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Логан, заразна е тази "съдба" какво да се прави Whistling

# 686
  • Мнения: 4 496
Аз предлагам тема
"Докъде може да стигне Тейлър,когато няма кой да я почеше" Crazy


Ако промениш леко последните думи- може. Sunglasses При такива изрази ми отказва клавиатурата. Блокира просто, разбираш ли?  Sunglasses
 Но за 51-ва ще остане.

# 687
  • Мнения: 1
Ванко, де видя Брук да спира звука?  Thinking  Аз друго видях- Ник и Брук се бореха като котараци за дистанционното- тя включваше, той изключваше. Thinking
Е тя не остави това дистанционно, след всяка реплика на Дона и Ридж имаше коментар. Това с Ник си е отделно. Общо казано Брук се опитва да направи нещо, но не знае точно какво. И последно на кой държи сметка, кара се на Ридж, говори на Дона все едно е куче. newsm78 Тейлър поне се успокои от параноята си и стартира с обществено полезен труд, ако я остави баба Чефи разбира се.

# 688
  • Мнения: 4 496
Откога е общественополезен труд да целуваш вдовци? Mr. Green
Ааа, ти имаш предвид Хектор ли? Прости ми, не те разбрах. Mr. Green Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 10 016
Е как докъде.  Joy  Щяха да се награбят и да разхлабят болтовете на леглото. Ако смогнат да стигнат до него де. Mr. Green
Лоша, лоша Брук! Що влезе, еей! Mr. Green
Ех, тая Брук - стана и навик да разваля на хората увертюрите...аман! Оърво на Тейлър, сега и на Дона секса провали  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт