Дързост и красота 49 - "Заслепение и слепота"

  • 24 097
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 401
Човек като теб не би могъл да има правилна преценка Crazy Crazy
Лека нощ Crazy

# 646
  • Мнения: 0
Добро утро!
Направи ми впечатление в сутришната серийка , как Торн набързо забрави любящата си съпруга и нацелува Тейлър.
Явно се случва на всички и често в този сериал.  Peace Не е само при някои герои/ни.  Naughty
Не са им много трайни чувствата.

Да ви питам , само при мен ли има проблем с влизането във форума следобедните часове около 15-16ч.?



# 647
  • Мнения: 4 496
Нямам проблеми с влизането в които и да било часове от денонощието.   bouquet

Честит рожден ден на iri_is   bouquet
Чете всеки ден, но рядко пише. Не бива така, не бива! Mr. Green Hug

# 648
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 495
Добро утро и от мен Grinning

Много дързост и много красота през днешния ден Grinning (друг път ще си платя патентно право Wink )

Сценаристите правят от Торн едно мекотело всеки път.. Twisted Evil А има толкова потенциал в неговият образ..Според мен Торн в момента е много емоционално нестабилен и се привързва към хората, които му "помагат".. Crazy

# 649
  • Мнения: 1
Това е един от законите на сериала - мъртвите се зачитат, но само на думи. Naughty А утехата е предпоставка за любов.

# 650
  • Мнения: 4 496

.Според мен Торн в момента е много емоционално нестабилен и се привързва към хората, които му "помагат".. Crazy

Че то кой не е така?  Rolling Eyes

# 651
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 495
Logan, така е.. Peace моето беше нещо като отговор на това впечатление на Защита Hug Simple Smile

Направи ми впечатление в сутришната серийка , как Торн набързо забрави любящата си съпруга и нацелува Тейлър.

# 652
  • Мнения: 4 496
  hahaha Отивам да се досъбудя тогава. morning

# 653
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Ай, какво съм изпуснала. Торн дето си носеше столче за да разказва на перфектната си съруга какво е правил през деня се целува с Тейлър ooooh! Абе тази психиатърка не разбрали, че повтаря същото както при Рич ooooh! Ама тя Брук е виновна за всичко. Тя вкара тази пишман докторка във Форестър Crossing Arms

# 654
  • Мнения: 4 496
Ама тя Брук е виновна за всичко. Тя вкара тази пишман докторка във Форестър Crossing Arms

 Joy Joy

# 655
  • Мнения: X
Ама тя Брук е виновна за всичко. Тя вкара тази пишман докторка във Форестър Crossing Arms

Така ами...    Laughing    Ако не беше вкарала Тейлър в клана Форестър,как щеше да обиколи всички мъжове в сериала?
Щеше и досега да си кюта и скучае с Ричо,щото нямаше кой да й го вземе....   Joy     

# 656
  • Мнения: 4 496
Тц, виновна е Карълайн, щото умря и набута Рич при Тейлър. Да бъде успокоен и утешен подобаващо. Mr. Green

# 657
  • Мнения: X
Тц, виновна е Карълайн, щото умря и набута Рич при Тейлър. Да бъде успокоен и утешен подобаващо. Mr. Green
Ей,аз тъкмо реших,че има пак за какво да захапя Брук...и ти ми отне надеждата!Язък!    Mr. Green 

# 658
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Ама първо Брук го напъха в ръцете на Тейлър. И онази го сграбчи. По този начин разбива живота - на брат си (е, той си намери друга работа и зачезна) и на Рич Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Брук тогава беше щастливо бременна и омъжена на Ерик и изобщо не мислеше за Рич. Краси, припомни си историята преди да пишеш. (я и аз да си припомня също Thinking)

# 659
  • Мнения: 4 496
Тц, виновна е Карълайн, щото умря и набута Рич при Тейлър. Да бъде успокоен и утешен подобаващо. Mr. Green
Ей,аз тъкмо реших,че има пак за какво да захапя Брук...и ти ми отне надеждата!Язък!    Mr. Green 

Много съм лоша, мани мани Mr. Green   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт