от какво ви е страх в любовта?

  • 1 895
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
изпитвате ли страхове спрямо мъжа ви,дори и да нямате основание за тях?притеснявате ли се дали е искрен с вас,дали не ви изневерява,дали няма да се промени къмн лошо с годините,дали е най-подходящия човек за вас?доколко мъжете ви отговарят на изискванията ви?обичате ли ги както преди,или вече ма промяна в чувствата-по-силни ли са или по-слаби?Аз се притеснявам доста за тези неща,въпреки че виждам че едва ли има по-подходящ човек за мен,и незнам дали е нормално винаги да се съмнявам Thinking

# 1
  • Мнения: 521
Непрекъснато сравнявам, и наистина няма място за съмнение. Това е човекът. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 36 043
страх ме е от предателство в най-широкия смисъл, но понеже всеки разбира предателството различно, винаги има шанс да се случи
подходящ, неподходящ - за сега е този, а любовта е нормално да се променя особено с нещата, които преживявате заедно /или пък по отделно  Crazy/

# 3
  • Мнения: 46 565
Досега не ми се е случвало да имам притеснения, всичките ми очаквания се оправдаха. Единствено се страхувам от неизвестността, затова искам всичко, днес, когато съм открила човека, искам да се насладя максимално, когато е до мен, нямам време за компромиси и т.н., животът е кратък и непредвидим.

# 4
  • Мнения: 562
Мен винаги ме е било страх да не се почувствам самотна в любовта (и преди да съм със съпруга си, и след това), защото за мен най-важното е между партньорите да има взаимност!  Peace  Засега усещам, че и чувствата (и любов, и ядове, и т. н.) при нас са споделени, което (пак повтарям) е най-най-най-важното според мен!  Peace  Heart Eyes Twisted Evil #Cussing out Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
От нищо за момента. Страх ме е само, че някой ден нещата могат да се променят, било за него, или за мен. Не искам да се променят.

# 6
  • Мнения: X
Страх ме е да не се влюби в друга, пък аз да съм се срасла с него.

# 7
  • Мнения: 2 175
От предателството.. ooooh!

# 8
  • Мнения: 924
Да ме е страх, да не ме е  страх все тая   #Crazy каквото има да става ще става Laughing
Днес ми е добре, чувствам се обичана и желана и аз обичам, утре ..............

# 9
  • Мнения: 581
 Нямам притеснения относно взаимоотношенията ни. Предпочитам да изживяваме щастието си без да се товарим с мисли за бъдещето.
 Страхувам се единствено за здравето му.

# 10
  • Мнения: 712
Не съм усещала съзнателно да се страхувам от нещо във връзката ни. Но веднъж сънувах ужасен кошмар, предполагам това е страх на подсъзнателно ниво - прибирам се у дома след кратко посещение при родителите ми (те живеят в друг град) и той ме гледа с абсолютно апатичен поглед и ми казва, че трябва да се разделим, защото не ме обича вече, чувствата са си отишли и няма връщане назад. Помня колко плаках в съня си, питах го какво се е случило и защо така изведнъж, а той студено ми обясняваше, че такива неща се случват, любовта няма обяснение. Беше абсолютно чужд човек, непознат, в тялото на моя мъж.
Това е, изглежда, страхът ми...

# 11
  • Мнения: 370
отношенията ни са много хубави. с годините мога да кажа,че се обичаме даже повече.уважаваме се и се разбираме. страх ме е от неизвестното.от това,че нещо може да се промени.защото знае ме ,че малките камъчета обръщат каруцата.но това са си мои мисли в главата,които едва ли съществуват в неговата. не мога да се оплача от нищо,но човек трябва да умее да запази това,което има и  именно от това ме е страх.дали ще съумея да запазя това,което имам.тук всички споменават предателството.да ,не мога да си кривя душата,че и от това ме е страх.предавана съм вече и винаги имам едно на ум.

# 12
  • Мнения: 490
   Страх ме е единство от болести, ще преживея и предателство и всичко. Естествено при предателство ще се разделим, но по-старшно е неподвластни на човека закони да превърнат любовта в безсилна мъка.

# 13
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
и мен като цяло ме е страх единствено от болести. а в любовта... - ами ние вече сме се срастнали с него и не ми се мисли ако ще трябва някой да се отделя, ще боли мноооого - независимо кого - страх ме е да не боли мен!

# 14
  • Мнения: 803
Страх ме е да не го загубя. Единствено и само във физическия смисъл на думата. Страх ме е от болести, инциденти, такива неща...
Другото не е страшно. Само да е жив и здрав, другото само си идва и се подрежда.

Общи условия

Активация на акаунт